Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Neil Watts #9569 üzenetére

    A chipet könnyedén cserélheted magad is egy kis ügyességgel "bármire".
    Én egy opa2604ap-re cseréltem a JVC-s 5532-est. Ez 1300 forint körül mozog.

    Nem feltétlenül emelni kell, lehet dönteni is. A lényeg, hogy a magas frekvenciák ~egyenesen terjednek, így a magas sugárzók ideális esetben a füleid felé néznek.
    Ha teheted emeld fül magasságba a dóm magasokat és legyen vízszintben.
    De az elrendezésre nincs általános séma, akusztikával profik foglalkoznak és helyszíni mérés mindig kell ha tökéleteshez közeli eredményt szeretne az ember. Neked erre nincs szükséged. Hallgass a füledre és ahogy a legjobbnak hallod úgy rendezd el. :)
    Ideális ha a hallgatási pozíció és a 2 hangfal egy szabályos háromszög csúcsain helyezkedik el.

    Kábelek nem a legjobb minőségűek az Edifiernél sem. Ha van keret picit drágább kábelekre érdemes, de nem szabad túlzásba esni. :N

    Már pedig placebó. Vagy jobb felvételeket szereztél flac-ben mint M3-ban voltak. Sokkal többet számít véleményem szerint a felvétel, mint a kódolás. Foobar ABX pluginjának segítségével csinálhatsz vaktesztet, hogy meg tudod-e különböztetni a FLAC-et az MP3-tól (320kbps-t érdemes nézni). De én megmondom az eredményed látatlanban is. :N

    Prodipe Pro 5 (ilyen szörnyek), ez a belépő kategória tulajdonképpen ilyesmik közt. Ha nem volnék csóró akkor nem ilyenek lennének. :N

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák