Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benvolio

    őstag

    válasz dni #7321 üzenetére

    Na próbálgattam és felejtős lett ez a Hama nekem. Csak röviden írom le, mert nem vagyok egy nagy teszter, de ha ennyiből feltűnt nekem a különbség az pont elég. Pszichikailag pedig már előre a Hamára voltam ráállva, hogy jobb lesz vagy nem is fogok hallani különbséget, de nem csilingelt úgy a hangja vele és bizonyos résznél kevesebb dinamikával lépett be a zenébe egy új rész. Most kaptam egy Cheyenne - The Last Of The Mohicans mp3-at /tudom ez nem egy teszter zene, de ezt még nem ismertem és ezért tudtam különbséget észre venni szerintem, hogy melyikkel jobb/. Meg is untam ki-be húzogatni a vezetéket állandóan, de így az is feltűnt mintha a Hama "lötyögősebb" lenne. Számomra hihetetlen módon hallottam különbséget az eredeti javára. Amúgy ezen olyan szinten felidegesítettem magam, hogy rendeltem egy még rövidebb, prémium minőségű vezetéket, ha megjön majd írok arról. /Azért az elmondanám, hogy leheletnyi különbségek voltak ezek, ha nem figyeli az ember tudatosan fel se tűnik mert annyira nüansznyi./

Új hozzászólás Aktív témák