Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz Bodz #47961 üzenetére

    Na megjártam a Space t , meghallgattam a VL-S3/M-Audio Studiophile AV32/Alesis Elevate 3 triót és azt kell hogy mondjam nevetséges a méret és teljesítmény ,kemény 30k-ért ,már a boltban említették hogy minimum egy Mackie CR3 a tv mellé ,minden más alatta nem nagyon ajánlott ,igazuk is volt. Rá kéne próbálnom az Edifier R1010BT-re vaktában ,annyira sajnálom hogy nincs még vele személyes tapasztalat senkinek... :F

    Más..
    Boltban a srácok említették hogy a Tannoy-nak a garanciális ügyintézése rendkívül rossz ,volt már több esetük is azóta rajtam kívül hogy visszavitték a pukkanós és búgós darabokat ,erre alkalmas mikrofonnal bemérték a hibákat amik alá lettek támasztva ,ennek ellenére a gyártó közvetlen a boltot is elutasította ,hogy ezek a problémák még beleférnek az általuk előírt elvárásoknak ,így fel ajánlották nekem hogy még mindig visszavihetem 502-es párom ,mivel nekem is hatalmasat pukkan az egyik kikapcsolásnál és elég kevés rá a garancia is (összesen 1 év). Sikerült rám ijeszteniük rendesen ,de mindenesetre köszönöm nekik a merész vallomást ,holnap lecserélem őket az általuk ajánlott és megbízható Mackie MR524-re ,így is eltelt már több mint egy hónap mióta nálam vannak a Tannoy-ok ,le a kalappal az adott bolt előtt ,90-100k t csak úgy nem szerettem volna kivágni az ablakon ha esetleg valami bajuk lenne és rá kényszerülnék erre a rémes garancia ügyintézésre.
    Szóval holnap hozom haza a MR524-eket ,a mostani Tannoy 502-től meg búcsút veszek nagyon nagy fájó szívvel ,mert őszintén megvallva igazán megszerettem őket ,kinézetüket ,hangjukat ,de ezek után nem merem bevállalni őket és nagyon örülök hogy van rá lehetőségem még ezen változtatni.

    Holnap jövök ,és írom hogy mi történt. :R

Új hozzászólás Aktív témák