Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dimaj

    aktív tag

    válasz Toncsi #44580 üzenetére

    Igen, azt tudom hogy különböző helyeken máshogy szólnak a hangfalok, csak van már az a szint, aminek már kell hifi szoba külön , meg akusztikai tervezés ,hogy ki legyenek teljes mértékben használva a drága hangfalak. Na és , egyébként melyik felállás jött be neked a tesztelés után ? És mik voltak a főbb különbségek ?

    bodz igen, ez érdekelt ,nem más ,nem hasonló , hanem kategóriával jobb hangfal , ára és fajtája . Szóval akkor 3x annyiba kerülne ,ha jobbat akarok a bx8 nál ,minden tekintetben, a Presonus R80 személyében . Egyébként még tetszik is :D És jól emlékszel én írtam korábban hogy néha el tudnék viselni , öblösebb, teltebb, nagyobb hatású melyeket, de ennek az is köszönhető hogy régebben én versenyeztem autó hifi bajnokságokban , spl mérésekkel , ahol 1db 40cm nyomóval 3500w on 150db nyomtam, szóval azért tisztában vagyok mit tudna elviselni a fülem itthon is, tudom itt ez más csak na, néha hiányzik az az igazi öblös mélyek,amit ott megkaptam. De azóta megváltozott a zenei ízlésem , Igénylem a nagyon jó magas es közép hangokat is, ami anno nem volt ugye fontos a versenyzés során ,se a mindennapi zene hallgatásnal kocsiba. Ott el volt többnyire nyomva mindkettő ,hiába voltak elől 16,5 méretű erősítővel felszerelt közép magas , és külön magasok, külön erositovel .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák