Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norba69

    senior tag

    Némi tapasztalat az M-Audio BX8-D3-ról.
    Először is Hűha, és Huhú, eddig ilyen minőség nem járt az otthonomban.
    A Solo 6C után első hallásra kicsit kevésnek találtam a méjjet :)
    Aztán második hallásra kezdtem érezni, hogy nem kevés, hanem nagyon más, valódi mélyei vannak.
    Az asszony véleménye szerint (nagyon fontos tényező), sokkal kevésbé hallatszik ki bármi a szobámból (pedig hangosabban hallgatom), mint eddig.
    Kénytelen voltam végigkeresni az elérhető zenekínálatot veszteségmentes anyagok után, mert bántóan hallható a különbség mp3 és flac között.
    Pár nap bejáratás után a hátán a potmétereket eltekertem jobbra, és az M-Track 2X2-n feltekertem a hangot a Boney M. Nightflight to Venus c. műve alatt, meg a Depeche Mode Personal Jesus alatt is :)
    60 légköbméteren megfájdult tőle a fülem, kib. hangos tud lenni.
    A hátán fél állásban vannak a potik, az M-tracken negyeden, úgy az mplayerben 50-60 %-os hangerőn jók a filmek.
    Most azt mondom, hogy az utolsó fillérig megérte az élmény, volt este, hogy csak elindítottam a zenét, és elfelejtettem, hogy nézni akartam valamit, mert belefeledkeztem az élménybe.
    Hatalmas negatívum, hogy a topic eddigi hozzászólásai alapján, ez csak a belépőszint; már most szeretnék jobbat, szebbet, okosabbat :) , és ez egy pénznyelő fekete lyuk. Mostantól a vonzás peremén egyensúlyozok, de bármikor beszippanthat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák