Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • padzso

    tag

    Üdvözlet a Topiklakóknak!

    Jelenleg profiltisztításba kezdtem: hordozható hangszóró Bush N16 volt, ami a telefonhoz képest hangosabb volt, de semmi hangkép, viszont bekapcsoláskor iszonyatosan üvöltött, ráadásul mikor merült az akksi, ugyanezt csinálta, szóval elegem lett belőle.

    A másik hangkeltő: Edifier M1380. Ezzel a baj, hogy beleestem én is a csapdába, "hogy csak a basszus", közben meg hiányzik a közép és magas hang. Meg a láda nagyon nem fér be sehová. Leginkább tv-hez van használva.

    Szóval jó lenne eldönteni, hogy maradjak a 2 utas opciónál, vagy legyen 2 az egyben funkció.

    A SoundBlaster Roar az mennyire jó hordozhatónak? Nagyon cipelve úgysem lesz, maximum házon belül. Nézegetem a 2.0-át is: Microlab Solo 6C, 7C (hatalmas), Gigaworks T40 II, Genius HF1250B, stb. A kínálat az elképesztő!!

    Ami fontos, hogy teljes legyen a hangzásvilág, az, hogy ordináré hangos legyen mellékes. Igazából ilyen "mindenes" rendszer kell(ene), zenéből bármi jöhet, ami dallamos, lendületes, a másik gyakran "membránon megforduló zaj" a filmek. Szóval, remélem nem keveredtem ellentmondásba az igények leírásával.

    Mindenkinek köszi az ötleteket! :R

Új hozzászólás Aktív témák