Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rhonin

    senior tag

    válasz -zolee- #23499 üzenetére

    Igen. Nálam egyértelműen megoldotta problémát. Mint mondtam igazából egy jack kimetes telefonnal vagy mp3 lejátszóval tudod a legegyszerűbben letesztelni, hogy most akkor a pc miatt van vagy pedig mégis csak a hangfal-e a ludas. Bár szerintem egyértelműen a pc miatt mivel kb ugyanúgy írtad le a problémát mint én a másik topicban.
    Hangkártyával más megoldás nem igen jut eszembe. Egyszerűen nem tudod különválasztani a géptől a hangkártyát sajnos. Nálam a dac-nek külön tápja van csak valószínűleg a dac-ben lévő usb vevő kapja az áramot az usb kábelen keresztül a pc-től.

    Azért ennek járj utána rendesen hátha van más megoldás.

    Más: A hangfalak áramtalanítását, hogy oldod meg? Nekem kicsit macerás minden pc kikapcsolás előtt hátul kikapcsolni a mélynyomót is meg a két szatellitet is külön. Külön elosztón van?

    Az x230ban található erősítő szerintem messze nem ennyire kifinomult és érzékeny mint ami ezekben található. Nem hiába mondják, hogy itt már kihallani az mp3 és a lossless közötti különbséget.
    Egy szaki szerintem meg tudná neked mondani az okát biztosan, hogy mi miatt nem hallottad az x230ban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák