Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    Üdv mindenki!
    Ígértem, h megírom a tapasztalataim a Modecom MC HF 120-ról.
    Nos, a specifikációk megtalálhatóak a gyártó oldalán. Igényes, szép nagy hangszóró, ahogy Bib is leírta.
    Nekem egy TV-hez van csatlakoztatva jack kábellel, amit adtak hozzá, plusz RCA is volt a dobozban.
    Járatás után változott a hangja, bár szerintem még kell neki idő, hisz mi TV-zésre és mozizásra használjuk. Arra tökéletesen jó. Ja, kis hátrány: a mi 106 centisünk mellett is hatalmas, párom ennek már többször hangot is adott :)
    Amire figyelni kell: normális forrás!!! Plusz nekem úgy van beállítva, h középen ülve piszok jó hangzást biztosít. Elhelyezése, magassága ahogy kell, a fejemmel egy vonalban. Magasak, közepek a helyükön, a mélyek szépek, nem búgnak, nem recsegnek, ütnek, ahogy kell, és nem dörmög a beszéd.
    Ja, és minden közepes álláson, nincs csutkára tekerve a mély. Eddig semmiféle anyaggal nem torzított.
    Persze itt el kell felejteni a 480-as youtube tartalmakat, meg gagyi telefonos HD-kat, mert azok recsegnek-ropognak, ugye egy 6000 Ft-os Logitech 2.1-nél van más baja az embernek, s nem erre figyel :DDD
    Jelzem, a TV nem a legalkalmasabb arra, h kihasználd ezt a hangfalat. Pl Ipodról zenét hallgatva sokkal több élet jön át... Úh ezen még gondolkodom, h lehetne-e ezen valamit javítani :)
    Aki ezen töri a fejét, ne habozzon! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák