Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    Akkor SHF80U tömören.

    Benéztem a kábel dolgot. Ugye csak nagyon rövid darabok voltak itthon, gondoltam jól lesz xlr átalakítóval, de hülye mód közel vannak egymáshoz az rca aljzatok, így nem igazán fért el. Mindegy is, megoldottam, kértem kölcsön megfelelő hosszúságú kábelt. Sokszor annyiba kerül, mint maga a hangfal, de ez most lényegtelen. :B
    Elég komoly előrelépés a Modecom MC-HF40-hez (az volt itthon egy darabi alapzajnak) képest, mindenben jobb. Úgy látszik sikerült egy értelmesebb kínai gyártó kínálatából választani (vagy azok fejlődtek).

    Negatívumok:
    - búg (zenehallgatás közben nem zavaró)
    - bekapcsoláskor serceg
    - a hangerőszabályzó brutál kék világítása
    - a tápkábel nagyon könnyen kijön, másikkal is próbáltam természetesen (ez lehet egyedi hiba)
    - doboztól dobozig tart a színpad, hiányzik a kellő mélység is (basszus, mit akarok egy 14000 forintos, noname hangfaltól, ugye???)
    - nekem néha furcsák a magasak (elképzelhető, hogy még járatni kéne)

    Pozitívumok:
    - Igényes külső, illesztési hibák és csálén álló dolgok nélkül
    - a hangerőszabályzón van line in (3.5mm-es jack), legalább könnyű pl. mp3 lejátszót rádugni, ha nagyon muszáj
    - méretéhez képest meglepően jó, dinamikus mélyek
    - korrekt közép tartomány
    - nagyon egyben van a hangja, szvsz mindenevő
    - sokkal jobb, mint a Genius HF1250 ;]

    Általános dolgok:
    - kissé meleg hangú
    - a tisztes méretű borda a hátán nem dísznek van, pár óra után igen forró

    Bocs schawo, de a nagy kritikusság elmaradt. Roppant szerethető, kellemes cucc ez ennyiért. Nincs olyan komoly hibája, ami miatt ne lenne ajánlható a vacak 2.1-ek, illetve a műanyag tejfeles dobozok helyett. Nem kizárt, de tényleg csak halkan mondom, az SHF-xxU széria többi tagjának ismerete nélkül, hogy ezt akár még tervezhették is. Ahogy hallgatom van egy ilyen érzésem. :))

    Elég lesz? Vagy van kérdés? Vasárnapig van nálam amúgy.

Új hozzászólás Aktív témák