Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    Nem tudom, még mindig "best buy"-e az MS-40, de biztosan nem haszontalan egy pozitív voks a cuccos mellett! :DDD
    Hosszas tépelődés után beszereztem egyet. Versenyben volt még a Roland/Edirol MA-15D, de sajnos kifutott termék (talán az MS-40 is? :U), ezért nem volt elérhető a közelemben egy sem. :(
    A sub kimenet nem lett volna haszontalan!
    De igazából nem bántam meg! :C
    Tapasztalat:
    - elektronikus zenén nagyon ott van. Mivel "bejáratós", még nem nagyon hajtottam meg, de meglepő mélyeket is le tud adni!
    - női énekhang nagyon jó! :Y
    - pengetős hangszerek már neccesebbek.
    - komplexebb hanganyaggal (pl. nagy zenekar) ill. jazz-el majd akkor próbálom, ha már bejárattam! Nem akarok (nagyot) csalódni! :DD

    Negatívum:
    - már fél hangerőn fúj a szél a kezelőszervekből. Tömítgetés leszen a vége ennek... ;]
    - közel 50 rugó már az ára annak néhány példánynak, ami még a boltok mélyén porosodik. Az enyém pl. 2012 tavasza óta guggolt a dobozában. :DDD

    Ja...alaplapi analógon (VT1718S) hallgatom jelenleg, a digit kimenetet még ki kell szépen vezetnem a hátlapra...sprórolós Asrock! :D

    P.S.:
    Még mobiltelóról lejátszott YouTube anyagokból is olyan zenét rittyent, hogy elkezd járni az ember keze-lába! :C

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák