Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chosen

    addikt

    válasz HoReSz1975 #15849 üzenetére

    Meghallgattam pár számot.

    Elsőre a mély nagyon kevésnek tűnik. Szerintem ennél az 1255A-ban több volt kicsit. (igaz csak egyszer hallottam) Nem vagyok ebben szakértő, de gondolom a térfogatcsökkentés sem tett jót ebből a szempontból. MC-HF32-nél kicsit jobb a helyzet, ott némileg több van. Legalábbis a hiánya nem olyan drasztikus. 1250B-n kb olyan a mély mint egy gyári Apple fülhallgatónál. Így tudom a legjobban leírni, olyan kattogós.

    Magas kicsit sziszegős, de nagyon részletes a középpel együtt, ebben remekel igazán. MC-HF32 inkább mosottabb ezekben a tartományokban, közel sem jönnek ki úgy részletek. (Adele FLAC pl)

    TV-zős (nem film!) és olyan zenélős hangfalnak érzem ideálisnak, ahol nincs szükség a mélyre, inkább a másik két tartományra, mert ott tényleg zseniális.

    MC-HF32 sokkal inkább filmes-játékos hangfal ahol a mélyek fontosabbak, de a részletesség nem annyira. Középállásban is több a mélye, de a potit kicsit feljebb tekerve már egész korrekt mély kifacsarható belőle.

    Pozitívum, hogy csak minimálisan zúg alapon, a HF32-vel ellentétben ezt nem hallottam meg kb ~1 méterre ülve.

    LED végül itt is ragasztva lett.

    (10 287 Ft jelenleg hardverkerben egyébként)

Új hozzászólás Aktív témák