Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csyo

    senior tag

    válasz JoinR #15342 üzenetére

    Szia!

    Kifejtené nekem valaki, hogy ezek miért nem jó hangfalak?
    Ha ezek közül a "gagyik" kozul a legjobb 5-ot kivalasztanank, az is jo lenne...

    JoinR:
    elolvastam a HSZ-ed, de ennél építőbb véleményt szeretnék olvasni...

    Mondjuk h ezek kozul mi az ami akkor se kellene ha ingyen adnák, és mi az ami elfogadható (ingyen), és mi az amiért pénzt is hajlando lennél kiadni...

    pl az M700rol itt nem irnak rosszat

    az ADVENT 210 az angol alap cucc. (Magyar oldalakon nem látni ezt a márkát), hangzasban hasonlit a Logitech 313-ra.

    Genius S2 200, G2 355, G2 1255, - ezeket kihagynam, nem talaltam rola oromodakat a PH-n

    LOGITECH Z4. Errol olvastam, hogy inkabb a Z3, mert filmekhez nem jo, mert mélyebb hangu szineszek már a mélyládát rezegtetik, és rosszul hangzik. Ezt leszamitva nem irnak tul rosszakat rola.

    Logitech Z2300 régi cucc, de van valami baj vele? jobb-e mint a z323, z313?
    Olvasom, hogy az osszes Logitech-el baj van, mert brummognak a mélyhanguak a "mélyládában", és puffognak. (x240 kuka, Z323, Z313 - filmnél nem jo a mély, nem szép a kozép, rossz a frekvenciavágás)

    De ha jol látom, inkább z323, mint z313 (nem tudom a z2300 jobb e mindezeknél)

    Edifier M1360, M1370, és m3400 -rol semmi velemenyt nem látok itt.... (irna valaki roluk?)

    Edifier C2 (errol jokat olvasni)

    Creative
    T3130, A320, I-Trigue 3200 (senki sem irt roluk eddig velemenyt)
    Creative I-trigue 3300 (errol 1 vki irt, h ugyanaz a baj, mint a Z3-al - vagyis egy kategoria vele?)

    Philips SPA5300-rol mindenki csak kérdez, de semmi szakértoi válasz. (a membran zajos, ha hangos a basszus, ennyit talaltam rola)

    wharfeldale, Altec, Trust (ezekrol se talalok semmit, nem is ismerem a márkát)

    Nem baj, ha régi cucc, nem a legujabb kell!
    Nem baj, ha olcso, nem az a lényeg, hogy drága hangfalat vegyek!
    10-20k kozt keresek valami elfogadhatot (lehet 30-40 ezres használt is!)

    [ Szerkesztve ]

    Legyen szép a napod!

Új hozzászólás Aktív témák