Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #24744 üzenetére

    Részben neked is van igazad...De!

    Nem túl régen azt írtam, hogy tök mindegy melyik OP rendszer, mikor, és hogy debütált. A jelen a lényeg, nem az, hogy a többi OP rendszerrel mi volt a Bada-val meg mi lesz. Aki Wave-et vásárol, és kezébe veszi a felsőkategóriás okostelóját, elvárja hogy azokat a felhasználói alap szokásokat tudja amiket eddig használt a júzer és amit papíron a Wave is tud. Az már másik kérdés hogy mindegyikőtök azzal érvvel, hogy aki a Wave-et válassza, nézzen utána, és ne vegyen zsákbamacskát, aki pedig megveszi és csalódott, azokat lehurrogjátok, hogy utána kellett volna néznie és hogy ő a hibás. Most akkor én hibás vagyok hogy bizonytalanul ill. nem működött az egyik legfontosabb funkció (activesync)? :F Aki most veszi sem tud utánanézni, mert van akinek megy, és van akinek nem. Honnan tudja láttatlanban, hogy neki menni fog e? Vagy akkor ha a júzert hibáztatjátok, akkor adjatok tippet neki, mit nézzen meg, hogy ne fusson bele az activesync hibába. Dettó ez a szitu a 720p felvétel is. :F
    Ettől még persze használható telefonnak tartom most is, és nem a topik teleköpködése ill. a teló fikázása a célom. Próbálom olyan aspektusból megvilágítani, hogy aki most választ, ne döntsön rosszul. Ez nem azt jelenti hogy ne vegye meg, de ha véletlenül belefut az általam is tapasztalt megoldhatatlan hibákba, nem lesz elégedett az biztos. Ha viszont pont olyan vagy kevesebb funkciót fog kihasználni, amik éppen működnek, akkor meg teljesen elégedett lesz.
    Így utólag azt mondom, nem bántam meg hogy kipróbáltam a Wave-et, de most is jóval okosabb lettem, és kivételesen a saját káromon tanultam meg hogy a jövőben hogy alakítsam a telefon vásárlásaimat. Nem fogom magam illúziókban ringatni, és egyik gyártónak sem fogok hinni, hogy majd ez lesz meg az lesz...
    Max. akkor, ha rábólintanak arra, hogy megvenném a telefonjukat, de csak 6-8 hónap múlva fizetem ki, addig pedig használom. Ha éppen munkanélküli leszek abban az időszakban akkor majd megvonom a vállam, és hitegetni fogom őket, hogy lesz melóm, majd kifizetem, de egyben vissza is támadok, hogy garanciát nem vállaltam hogy ki fogom fizetni. :U Az sem igaz hogy a Galaxy S topikban nincs gond. Ott is unják már a hitegetést, a következő időpont amiben reménykedhetnek Froyo ügyben az a január. Aztán vagy megjön vagy nem. :U
    Csak a jelen fog érdekelni, hiszen azért fizetek a termékért hogy a funkcióit megvétel után használni tudjam. Ez a vakon megbízás a gyártóban az ígéreteit illetően égbekiáltó blamázs volt a részemről, de mivel imádom a okostelókat, így nem bánom hogy kipróbáltam a Bada-t is. ;) Ezért van sok elégedetlenkedő, és a nem tetszésének hangot adó, mert itt illetve ennél a telefonnál az egyik legbizonytalanabb, hogy gyakorlatban mi fog, és mi nem fog működni. Akinek szerencséje van elégedett lesz, akinek nincs, az csalódott, mivel papíron teljesen mást tud mint gyakorlatban, és ebből a "gyakorlatban" szó még elégazik 2 felé, kinél működik és kinél nem. Ez itt a fő gond, meg az, hogy összekevertek valakivel. Én nem trollkodok, nem divatból emelem ki a negatívumokat, mert ugye a fikázás egyébként is divat mostanság, hanem azért, hogy a leendő júzerek ne legyenek csalódottak ha megveszik. :R Nem túl rég még én is másképp gondoltam, majd jött a gmail activesync, amibe baromi sok időt beleöltem, és nagy csalódás volt hogy nem úgy működött ahogy kellett volna. Ezt megfejelte a 720p videó problémám, és ennyi elég volt hogy lefelé kezdjen görbülni a szám, ami nem a problémákból adódott, hanem hogy tehetetlen voltam a megoldást illetően, és az ilyen szitukat amiben ott a tehetetlenség és a "nincs megoldás", az rám egyébként is nagyon rossz hatással van. :U

    iPhone 4 32gb érkezéséig még 1 hét van, nem bírtam várni, és vettem egy Nokia N86 8MP okostelcsit. ;] Ennyire függő vagyok. :B :DDD Most próbálom belakni, eddig tetszik, bár a Wave-et hardveresen, anyaghasználatban, beszédminőségben is jobbnak tartom. Ettől függetlenül tetszik a kütyü, és lehet hogy maradni fog iPhone 4 mellett másodlagos telcsinek. :K ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz LA_COSTE #24747 üzenetére

    Elolvastad és értelmezted amit írtam? :U Sztem nem. ;)
    A levelezés manapság igen fontos dolog, ezzel együtt az activesync is. Ez alap dolog. Szinte az összes okosteló tudja a középkategóriában is. Ez nem hibakeresés, hanem egy olyan funkció amit az okostelót használók többsége kihasználna, ahogy én is próbáltam.
    Én a névjegyzéket is szinkronizáltam, amíg működött, de ha a névjegyzékem mentése is bizonytalan és nem naprakész a Samu szerverei miatt az szerintem blamázs. Nem kell sok telefon. Lesz egy I4 32Gb ez biztos, és mivel veszélyes a melóm, lesz egy olcsóbb melóba járós telefonom is ami jelenleg egy N86 ha megbarátkozom vele hosszú távon.
    Ez miért számít soknak? :F Függő a nép? Kétlem. Csak ki akarják használni a pénzükért a világba óbégatott és reklámozott fícsöröket. 120%? Micsoda? Egy normál szinkronizáció a gmail klienssel? Vagy a 720p felvétel megbízhatósága? :U Valamit nagyon félreértelmeztél...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ProdyG #24755 üzenetére

    Baromságokat beszélsz. Ez egy óriási tévhit, amivel én is félre lettem vezetve annó. De már ezt is leírtam párszor a közelmúltban. :( Nem tipus függő. Ha bővebben érdekel a dolog, olvass vissza, mert a hsz-eim között ott a bizonyság. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ProdyG #24759 üzenetére

    Akkor telibe is vágtam volna a Wave-et ha 4 kártya után oldódik meg. :( Ő van értem, nem pedig én vagyok érte. Vegyek 4 fajta MicroSD-t és az egyikkel jó lesz? Ezt te se gondoltad komolyan ugye? :W Volt egy 8Gb Class4 Kingston, ezt lecseréltem egy 16Gb Class4 kártyára, mert mindenki azt mondta biztos ez a gond. Végül ezzel se lett jó. Holott többen is közölték előtte hogy nekik Kingston Class2 kártyával is tökéletes. Persze az enyém is gyári garis volt, nem piaci gagyi, mielőtt jönnének a hasonló kérdések. :U
    De tudod mit? Én beszélek baromságot. De ezek után telibe fogom fosni ki mit ajánl a probléma megoldására, és milyen beruházásokat ajánl az új tulajnak, hogy ez a probléma megoldódjon. De én biztos számonkérném rajtad, ha buknék ezért 8-10k-t mert nem oldódott meg az általad mély meggyőződésből vakerolt kártyacsere. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #24769 üzenetére

    Megbeszéltük. ;)
    Én lényegében elmondtam amit akartam már többször is. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz leslieke #24908 üzenetére

    Mindenre van macerásabb megoldás, de leginkább az lenne a tuti, ha nem tünnének el a számok. Ez mondjuk nekem fel sem tünt amíg használtam, de biztos én is ideges lettem volna ha az eddig megszokott tárcsázós mentés nem sikerül. ;) Persze nem akkora dráma ez, kicsit tényleg túl van spilázva, mint egyébként sok minden más is. Bár a activesync gond nagy érvágás sokaknak, ez viszont megérdemli a túlspilázást. :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz leslieke #24921 üzenetére

    Mindig csak a reménykedés. :DDD
    Én is reménykedem hogy a nevemre félretett iPhone 27-én reggel még a boltban lesz. :DDD Ti az 1.2-ben reménykedtek, én az iPhone-ban. ;]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Ma megtapasztaltam az N86-tal a GPS mibenlétét motoron. :Y Ez valami parádés volt ahogy navigált a gyári progi. Folyamatosan kerestem az állam, mert ilyet még nem igazán láttam telóban. A zsebem legmélyére téve, és tokban volt végig, mégsem maradt le, mindig időben szólt, nem beszélt feleslegesen, és méterre pontosan jelezte a célt. A hidegindítás, és úgy egyébként az egész navi része köröket ver még a mostani csúcs mezőnyre is.
    Sosem tudtam még telóval ennyire jól navigáltatni. Persze hibái vannak, de a GPS, a zene, és a fényképező része egyértelműen a mostani élmezőnybe repítik a cirka 2 éves modellt. :B :C

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SlyChocolate #25079 üzenetére

    Ez olyan mintha LED vezérlő gond lenne... :U Melyik firmware után lett ilyen?

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SlyChocolate #25082 üzenetére

    Akár ez is lehet...Ha visszarakod a JI szériát ki fog derülni, hogy driver vagy LED vezérlő.

    Karma:

    Alapból is sávosodik, ez tény, de nem ennyire. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SlyChocolate #25087 üzenetére

    Ha előtte jó volt, és visszatéve egy régebbit se lett jó, akkor sanszos hogy a firmware hazavágta hardveresen. :F Pl. egy hibás driverrel.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SlyChocolate #25093 üzenetére

    Csak szervíz.
    Honnan töltötted a JID rom-ot? :U Lehet több is kering a neten...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SlyChocolate #25099 üzenetére

    Pedig sanszos hogy meg fogják tagadni a garit. :U Mivel müxik a teló, és a kijelző, látszik hogy JID van rajta, tehát nem hivatalos a firm. Simán visszadobhatják, ha akarják. Én a helyedben ráeresztenék egy multit boot írást bepipálva, majd írás közben lehúznám, és úgy adnám be. nem mondom hogy ezt csináld, de ha visszadobják, hogy nem garis, sokat fogsz bukni. Ha jól emlékszem a kijelző 30-40k környéke. A vezérlő lehet olcsóbb, de ki tudja mi fosta össze magát.

    Karma:

    Nem tudod összehasonlítani Chocolate által letöltött firmware-t egy olyannal ami tuti jó? Hátha kibukna valami eltérés... :U Mert az azért durva lenne, ha ez bebizonyosodna.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #25106 üzenetére

    Én ezt tenném. Szted mit tudnának kitalálni belőle? Beviszi, és azt mondja este még ment, reggel már nem. Valószínűleg kapna egy új alaplapot gariban, és hozzá egy kijelzőt, vagy egy vezérlőt. Persze ez is rizikós, nem mondom hogy nem. De talán kevésbé rizikósabb. Fasz tudja. Nehéz kérdés innentől.
    Illetve azt lehet még hogy multival rátol egy olyat ami nem gyanús. Talán ez a legjobb megoldás. :)

    mod: Látom ez a része ki lett vesézve. ;)

    Sly:

    Frissítésről tényleg ne beszélj a szervízben.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SlyChocolate #25115 üzenetére

    Ne a T-hez vidd, hanem egyből Samu szervízbe! Ott nem fognak foglalkozni vele, de a T lehet hogy beleköt. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SlyChocolate #25119 üzenetére

    Szerintem Samu szervízbe viheted, bár az se tuti. Elvileg nem érdekli őket. Gyakorlatilag meg válság van, ki tudja milyen új szabályokat találnak ki, hogy csökkentsék a kiadásokat.
    T is a Samuhoz küldi, ha ők nem tudják összegányolni. Azt hiszem heti 1x-2x van náluk szállítás, amikor a hibás telefonok jönnek-mennek, tehát még időben is sokat buksz ha a T-hez viszed.
    Ha jó ismerős akkor viheted oda is. De az a gond, hiába ismerős, ha nincs megfelelő technikai aparátus a probléma orvoslására a T-nél. Egy próbát azért megér ha megbízható az ismerős. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SlyChocolate #25125 üzenetére

    Ha ilyen kérdéseket tesznek fel a frissítésről, megmondod hogy nem tudod, mert most kaptad a telót ajándékba. Nem kell túlbeszélni, ott sem. Megmondod hogy használtad, és egyszer csak már ilyen látvány fogadott. Nem hinném hogy ki fognak hallgatni ez ügyben, egy székhez kötve, reflektorokkal a szemedbe világítva. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Egyébként nem csoda, hogy ennyire jó GPS-ben az N86. :U Amíg ablakból a Wave csak 4 holdat látott ill. fixált, addig az N86 8 holdat. :Y Végülis dupla annyi hold persze hogy jobb navit eredményez. :) A fényképező része bár minőségi, és sok minden beállítható, a Wave sokkal jobb képeket csinál. ;) Összességében pedig szinte bármi testreszabható, megváltoztatható, tehát ebben a Wave még jócskán le van maradva. Zenei részt illetően hangzásban kb. egyformák, de kényelmesebb kezelni az N86-ot, és van egyéni hangszínszabályzó is. A gyári füles köröket ver a Wave fülesére, hangzásban is, és kezelésben is, mivel minden távvezérelhető róla ami a zenelejátszóval kapcsolatos. Amióta be van állítva a push email, azóta hibátlanul teszi a dolgát, és előbb kapom meg telóra a leveleket, mint ahogy a mozilla jelezné. :) A névjegyzék szinkronizációja google fiókkal csak manuális (syncML), de nem nagy érvágás, bizonyos szempontból talán még jobb is, mint a full autómatikus.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Varszegig #25152 üzenetére

    Csak baromi xar az arány. 10-ből 8 Wave júzer örülne ha így működne nála a push...Te a maradék kettőbe még beleférsz. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Varszegig #25154 üzenetére

    :DDD :DDD :N
    Persze ezt nem tudhatom, bár a symbian üzleti aspektusból mindig is beton stabil volt. A másik fele, hogy a Samsung azt se tudta mi az az okostelefon, amikor a Nokia már igen gyakorlott volt a Symbian terén és ontotta az okostelókat. :P Harmadrészt pedig elképzelhető hogy azért stabil a push N86-tal, mert nem a Samsung szerverein keresztül küldik a leveleket. ;] :P

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz TomWexX #25166 üzenetére

    Többet nem írok róla, nem tudtam hogy ez ekkora gond. ;) Egyébként nem fényezem, csak beszámítottam valamibe, amiért kaptam az N86-ot + kp-t. Kipróbáltam, használom még pár napot, aztán valószínű eladom, mert nem kell 50k másodlagos telefon.
    Sok negatívum van az N86-tal is, ami csak úgy mint a többi, tipikus Nokia, de ezeket direkt nem írtam le, mert evidens hogy a Wave dizájnban, anyag minőségben, hardverben sokkal jobb. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz galmat89 #25187 üzenetére

    Jó nagy patkányság lenne a Samsungtól ha ezt meglépné. :( Csináltak egy csúcs okostelót olcsóért és mindenki rá is harapott, csak éppen a supportra nem gondolt senki, ergo mindenkit átvert a Samsung. Mert amikor még az elején voltunk és ment a Samu kampány nagyon pörögtek a verziók, és az ilyen olyan fejlesztések, szóval azt sugallták hogy vedd meg, és nemsokára sokkal jobb lesz. :( Sokan fogják eladni 2011 Q1-ben, ha ez tényleg így lesz. Igazából a 2011 Q2-Q3-ban meg már minek support a Wave-nek? :U Szinte az összes gyártónak lesz addig jobb, erősebb okostelója, a Wave meg már a kutyának se fog kelleni. Én úgy látom, ha így lesz, nem lesz Wave1-re 2.0. Wave 2-re talán lesz, hiszen az akkor kb. fél éves lesz, mint most kb. a Wave1. Mi több akkora presztizs veszteség lesz a Samunak, hogy ezek után nem csodálnám ha a Wave1 tulajok messzire elkerülnék a Samsung márkát. Eleve drasztikusan le fog esni az ára, főleg ha terjedni fog a hír.
    Ha tényleg bennfentestől hallottad ezt az infót, nem fognak érte megdícsérni hogy kikotyogtad a közösbe. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #25192 üzenetére

    "Abban nem hiszek, hogy a Wave jövő nyárra elavult lenne. Hardver szempontból semmiképpen"

    Nem a szó szoros értelmében gondoltam. :U 2011 Q1-től kezdődően már a Dual-core ARM Cortex-A9 lesz az úr. Eddig legalább is ez kezd körvonalazódni. Az LG új jövevénye már ezzel a procival fog debütálni. 1080p rögzítés, 1024x768 kijelző, és egyéb hasonló nyalánkságok.
    Sőt sztem Q2-re már a GPU-k is bőven meg fogják haladni a mostani csúcs PowerVR SGX540 teljesítményét. Szóval igen. A Wave lényegében egy középkategóriás okostelefon lesz, mert most nagyot fog ugrani az elkövetkező hónapokban a technika. Sajnos ez nekem is hasonlóan rossz hír mint nektek, mert az i4 is jócskán fog veszíteni az értékéből ilyen vasak mellett. Nem lehet előre gondolkodni, de lényegében már ott tartunk hogy 6-8 hónap elég, hogy egy csúcsmodell középkategóriás legyen.
    Az LG üdvöskéjére nagyon kíváncsi leszek, több szempontból is. Megvenni biztos nem fogom, mert az első fecske lesz, de állítólag az LG azt ígéri, hogy a fekete megjelenítésénél 0% az akku fogyasztás, és erre azért kíváncsi leszek. Ha igaz, újabb mérföldkőhöz érkeztünk. Ennek az Androidos kütyünek az érkezése pedig már itt van a nyakunkon.
    Tehát ennek fényében közel sem biztos hogy be fog férni a Wave a középkategóriába 2011 Q2-Q3-ban.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Jah majd elfelejtettem. :B

    Minden kedves Wave és ex-Wave tulajnak Békés Boldog Karácsonyt Kívánok!

    BÚÉK nincs, addig még úgyis írni fogok, ha más nem az iPhone-ról. ;] :DDD :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Polllen #25221 üzenetére

    Ki fog derülni az igazság rövidesen. Ha Márciusig nincs 1.2 már nem is lesz. :U
    Én ezt az infót se szivárogtattam volna ki. Az pedig, hogy te a pontos forrásmegjelölést várod, egy beosztás és egy név leírásával...Kicsit nonszensz egy ilyen hírrel kapcsolatban nem gondolod? Téged az sem érdekelne ha ezért esetleg kirúgnák, csak az infó eredetét tudd meg. :( Bár nekem már nincs Wave, de ha lenne, akkor is megköszönném galmat-nak az infót. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Varszegig #25225 üzenetére

    Ezt mondta galmat is az 1.2-ről amit linkeltél... ;] :P

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Varszegig #25228 üzenetére

    Kb. annyira flémelek mint ti. :U Egyébként meg nem flame, csak leírtam, ha ezt meglépi a Samu az gerinctelen lesz. A "lehet" pedig azt is magában foglalja hogy jön az 1.2. Nem értem hol itt a flame és a gerjesztés... :F Amíg nem tudod közjegyző által aláírt hitelesített okmánnyal igazolni az ellenkezőjét annak amit galmat állított addig miért higgyen bárki is inkább neked? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz janes1976 #25391 üzenetére

    Nem akarlak elkeseríteni, de nem egy GPS bajnok a Wave. :U Én többször is próbáltam motoron, zsebre téve, de nem igazán arra ment amerre szerettem volna (Budapest). Volt hogy egész jól navigált, csak éppen az egyirányú utcákat nem vette figyelembe, amit motorral áthidaltam, de autóval beszoptam volna. Ráadásul nem is offline-ban használtam. Egy barátommal karácsony előtt találkoztam, és ő is megvette a Route66-ot, és baromira elégedetlen. Nehezen talál/fixál elegendő műholdat netes rásegítés nélkül. Akkor már pont nálam volt az N86, és mutattam neki mennyi idő alatt talál holdat. Ámult és bámult. 1 szó mint 100, a Samu telók nem túl erősek GPS-ben. Az I8910, Omnia2, Wave..Egytől egyig gyenge bennük a GPS vevő. Persze azért használhatóak valamennyire, de én így utólag nem bíznám rájuk a navigálást. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz janes1976 #25399 üzenetére

    Nálam ott ahol 4 holdat látott a Wave, ott általában az N86 8db fixált.
    Véleményem szerint a 4 hold nagyon kevéske. Persze volt azért több is, csak baromira ingadozott. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Polllen #25404 üzenetére

    Ezért írtam konkrét tipusokat. :U Ezeket használtam is hosszabb-rövidebb ideig, és ezek tuti hogy nem brillíroznak a GPS-t illetően.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz happy555 #25601 üzenetére

    Nekem is volt ilyen gondom.
    Ezt eddig nem is említettem. Talán azért, mert azt hittem valami júzer error. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Eddigi okostelóimat beleértve, az i4 a legjobb választás volt, amit választhattam. Nem ecsetelem, mert megint lesznek akik megjegyzik hogy ez nem iPhone topik, de azért azt elmondhatom 2 nap használat után, hogy megéri az árát, ill. a felárat a többihez képest. A Wave volt az utsó telóm, és egyben ez volt a legkomolyabb is iPhone előtt, tehát ehhez hasonlítom az iPhone tudását. Amiket eddig kipróbáltam, teszteltem, és tapasztaltam, mindenben köröket ver a Wave-re, és persze a többi okosteló is ide tartozik. Nincs még Jailbreak, de a fizetős app store-t már igénybevettem elsősorban a FLAC player miatt. A fizetős játékok többsége 0,79 EUR, tehát simán kifizethetőek, de az ingyenesek is nagyon igényesek. Eddig nem hiányzik a Jailbreak, mindent tud amit szeretnék hogy tudjon, és persze maximális minőségben. Kb. olyan komfortérzetem van jelenleg, mintha a Lexus LS 600h-ban ülnék, és bármi amit érzékszerveimmel tapasztalok maximálisan minőségi, és a szinte "manufaktúrális" precizitást és igényességet juttatja eszembe.
    Az eddigi elégedettségem engem is meglepett, mert nem erre számítottam, mi több az utolsó napokban kicsit el is bizonytalanodtam hogy kell e nekem iPhone. :U
    Nem mondom hogy az előző iPhone-okról is ez a véleményem, mert a kijelző és a multimédia számomra nagyon fontos, és ebben csak az iPhone 4 tud annyit ami elég egy magunkfajta igényes felhasználónak Wave után. Aki cserélni akar, nem fogja megbánni.
    Elénézést ha csöpögősre sikerült, de ez tényleg csak az elégedettségemet tükrözi. :B :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #25691 üzenetére

    A 16Gb i4 egyébként 80k Media Mania "L" csomaggal 2 év hűséggel. ;)
    Persze megértem ha valaki nem beszél 11k értékben, mert így tök felesleges és pénzkidobás az "L" csomag, kissebb csomagban meg való igaz hogy 120k lenne. :R
    Ettől függetlenül azt mondom, sokkal jobban megéri az a 40-50k különbözet, mint a Wave - Galaxy S közötti 30-40k különbség. Persze ha hiányzik a pénz, nincs mit tenni, nekem is mákom volt hogy így alakult, mert a gazdagságtól és a jóléttől igen messze vagyok én is. ;)

    TomWexX:

    Tökéletesen igazad van. Függetlenül én sem vettem volna meg ennyiért, mert nem lett volna ennyi, és mert bármennyire jó egy okosteló ennyit nem ér. Az i4-et csak előfizuval éri meg beszerezni, ez nem kérdés. Lényegében annyit költöttem, mintha egy N8-at vagy egy Galaxy S-t vettem volna újonnan GSM boltban. Ez meg azért annyira nem vészes. Előfizu meg így is úgy is kell, tehát a 2 év hűség engem nem érdekel. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Polllen #25695 üzenetére

    Elég sok időt töltöttem itt. Azt elárulom, hogy nem a telefon miatt járok vissza, hanem inkább a társaság egy része (kemény mag :DDD ) miatt. Csak ide írkáltam a legtöbbet fél évig. ;) Nem múlik el nyomtalanul. És persze érdekel továbbra is, hogy a problémák meg fognak e oldódni, és hogyan alakul a Bada helyzete. ;)
    De iPhone-tól függetlenül úgy érzem, egy darbig nem lesz dél-kóreai telóm. Visszapörgettem az eseményeket az LG Arena-tól kezdődően a Samsung I8910 és Omnia2 keresztül egészen a Wave-ig, és ez lett a konklúzióm. Közel 3 év tapasztalata a dél kóreai gyártók mellett ezt hozta ki belőlem. :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Polllen #25699 üzenetére

    Még a 3GS-hez viszonyítva is teljesen más az i4. A BT fájlátvitelen kívül (amit egyébként sem használnék) eddig még kötöttségekkel se találkoztam.
    Az a baj, sokakban él, hogy az iPhone 3G bizony baromi gyenge volt multimédiában a maga korában, és tényleg sok alap dolgot nem tudott (csak jailbreakkel), amire szüksége lehetett a júzernek, és a többi gyártó modelljei már tudták.
    A 4-es szerintem teljesen más koncepció alapján készült, és beleadtak mindent, hogy műszakilag is a csúcsot hozza ami a multimédiát illeti. Nagy volt a konkurencia, muszáj volt.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Polllen #25701 üzenetére

    Mondjuk ha neked a multimédia nem fontos annyira, akkor baromi könnyű helyzetben vagy.
    Az aspektusodból szemlélve egyből rohannék egy Desire HD-ért. :DDD Nem túl erős multimédiában, de szép és igényes. A térerő problémából kizárt hogy flame legyen. :U
    De azt elmondom hogy legalább annyira stabil a térerőm mint Wave-nél, és legalább annyira jó a beszéd ill. a vétel minősége is min Wave-vel. Lehet vidéken más lenne a helyzet, de én pesten élek, és csak a szubjektív tapasztalataimról tudok beszámolni. Eddig itt nincs térerő gondom. ;)
    Becsülöm a kitartásodat, kitartásotokat, de sajnos én 1 csalódást követően a második ill. a harmadik megoldhatatlan WTF szitu után, amik számomra fontos funkciók természetesen, erősen kezdem lebeszélni magam az éppen aktuális teló használatáról.
    Így volt ez az összes dél-kóreai modellel az elmúlt időszakban (sajnos). Bár az SE és a Nokia telók olyanok amilyenek, de sosem futottam bele megoldhatatlan szitukba amikor használtam őket mint a dél kóreai gyártók esetében. De persze az is lehet hogy csak szerencsém volt. A másik esetben meg sorozatos pech. De ebben én nem nagyon hiszek 32 évesen. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #25707 üzenetére

    Thx! :R
    Szilveszterkor remélhetőleg nem lesz piázás. Melózom. ;) Bár ez félig olyan mintha buliznék. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    BÚÉK minden Wave tulajnak!

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ZoliM@ster #25969 üzenetére

    Ez csak attól függ mire akarod használni. Nálam, mivel mindenkinek más a fontos, sorrend jelenlegi állás szerint a következő:

    iOS
    Android
    Symbian
    Bada
    WP7

    Ettől még nálad lehet más lesz a sorrend, ezért fontos, mire akarod használni konkrétan.
    Ha sokat böngészel, nem célszerű Bada telefont venned. Nekem nem okozott túl nagy gondot, mert bár ezt a funkciót iOS-sel jobban kihasználom, de még így sem használom ki annyira, mint akinek ez a funkció döntő tényező a választásnál.
    Van sok apróság, ami dühítő lehet (gmail exchange pl.), ha tényleges okostelefonként tekintesz rá, és elvársz alap dolgokat, de ha elfogadod, hogy ez egy friss OP rendszer, és remélhetőleg sokat fog fejlődni 2011-ben, és van türelmed, illetve megbízol a Samsungban hogy nem viszik zsákutcába a Bada-t, akkor akár a legjobb választás is lehet számodra.
    Egyébként pedig egy szerethető telefon, itt-ott idegesítő gyerekbetegségekkel. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz s4tch #26048 üzenetére

    Engem nem érintett. Áprilisig pihizek. ;] :P
    Aki pont kelni akart az beszopta, de nem akkora horderejű ügy, és megint túl van lihegve, pont mint a térerő gond. Érdekes..nekem még nem ment el 1x sem a térerőm, pedig volt hogy vidéken csak 1 pálcika volt.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Tök jó hogy váltottam i4-re, mert idáig egy rakás lóvét (7k) otthagytam az app store-ban. :DDD
    Nagyon jó minőségűek a progik, játékok, amiket tényleg érdemes beszerezni. Egyedül a kamera szoftverek kakik. Van egy rakás, de 1 kivételével mind rosszabb minőséget tud mint a gyári. Bár 4.2.1. jailbreak egyelőre még nincs végleges változatban, de eddig nem is hiányzott. Konvertáltam rá filmeket, ami igazán pazar látvány ekkora felbontásban.
    iTunes nagyon stabil és szerethető a megbízhatatlan Kies után, tehát ezzel sincs gondom.
    Az egyedüli amibe bele tudok kötni jelenleg, hogy egyéni csengőhangot (30sec) csak híváshoz, és ébresztéshez lehet beállítani. Az sms és egyéb hangok sajnos gyáriak, de ennyi kompromiszum belefér, mert ha már ez is tragédia, akkor a felhasználó pszichológiai eset. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Sok sületlenséget olvastam amit nekem címezve válaszként olvastam. Ez nem "Apple fan"-ság a részemről, hanem egész egyszerűen egy vélemény, mert a telefon tényleg nagyon jó. Az pedig hogy egyesek nem látnak sok mindent arról nem tehetek. Nem válaszolok mindenkinek, de ha igény van rá megteszem. :K Külön említésre méltó Pollen hsz-e, amikor azt kifogásolta, miért jobb i4-en filmet nézni. Ez tényleg kérdés? :U Mert szerintem ne menjünk bele az IPS vs. S AMOLED vitába, újabb vitát generálva. Tény hogy a szinek kevésbé természetesek S AMOLED-nél, ami engem nem zavart, viszont az igen, ami az S AMOLED hozománya..A sávosodás. Volt olyan film ahol nem volt feltünő, és nem látszott, de volt olyan ahol baromi zavaró volt, főleg szín átmeneteknél. De sztem az IPS panel minőségét a hozzáértőknek nem kell magyaráznom. ;)
    A másik amit ZAP írt, hogy milyen szar hogy konvertálni kell, és hogy milyen jó hogy Wave-re nem. Hát ez mega LoL. Ezen jót nevettem. :DDD Úgy csináltok mintha nem Wave tulaj lettem volna fél évig, és ilyen maszlagot le lehetne nyomni a torkomon. :)
    A többire nem reagálok a flame-et elkerülvén, ezek után pedig read only leszek, vagy még az se. :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz AS #26154 üzenetére

    Szerintem kizárt hogy véletlen legyen, én inkább a tesztet látom reálisabbnak. :K
    Ha megérkezik, majd megtapasztaljátok mennyire könnyű 5-6k seggére csapni az app store-ban. :DDD Csak zenelejátszóra eddig 10 EUR költöttem. :) Bár a játékok vásárlásáról leálltam, van már vagy 15 játék telepítve. Ma pl. akciózták a Mirrors Edge-et, és ezt nem hagyhattam ki ingyenesen. Valami elképesztő a grafika. Áldom az eszemet hogy a 32Gb változatot vettem, és nem kell odafigyelnem miből mennyit teszek fel.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Polllen #26131 üzenetére

    Jól van na. Összekevertelek titeket. :B Egymás utánban válaszoltatok, és az avatarotok is egyezik. ;) Nem haragszom én senkire, főleg rád nem. :R
    Arra még reagálnék (de ki nem keresem ki írta :) ), hogy lehet az Apple úgy kommentálta a 720p rögzítést mintha ő találta volna fel a spanyol viaszt, de ha belegondoltok, nevezzetek meg másik tipust az i4-en kívül, ami tudja a 720p/30fps-t, és persze nem csak papíron. Mert a Wave és a Galaxy S szvsz. csak papíron tudja a 25fps-t, a Wave talán tudja, de a Galaxy S a mikroakadásaival kizárt. Ennek nagyon utánajártam vétel előtt, és bár volt az i4 előtt 720p képességekkel felvértezett tipus, úgy tudom a mai napig az i4 csinálja a legjobb 720p felvételt. ;) Aztán lehet ha kijön az 1080p LG akkor változni fog a dolog. Tehát sok olyan funkció van, ami már létezett az Apple "átdolgozás" előtt, de valamiért az Apple verzió lett a legjobb. Persze hogy úgy harangozzák be, ahogy. Te is ezt csinálnád, és én is. Multitask is volt már i4 előtt, mégis úgy oldották meg, ahogy azt senki. Nincs még egy tipus ami nem produkál lassulást 10-15 megnyitott program mellett.

    Nem kampányolok az i4 mellett, a Wave is a szivem csücske volt, csak felspanoltam magam a nálam kibukó hibák miatt tök jogosan. Ezeket leszámítva a a mai napig azt mondom jó telefon, de amit a Samsung-ról és az LG-ről mondtam pár napja, azt úgy is gondolom a pár éves tapasztalataim alapján. High tech kütyük, csak senki nem tudja miért van az az érzése a felhasználónak, hogy elvileg egy futószalagon gyártott teljesen egyforma modelleknél, hogy lehet ekkora szórás minőségben és megbízhatóságban. ez felfoghatatlan számomra, és eddig ezt csak a kóreai gyártóknál figyeltem meg. Tehát ha valaki odajönne hozzám, és azt mondaná ajánlom e neki a Wave-et úgy, hogy gmail sync + video rec. fontos prioritást élvez nála, nem tudnám azt mondani neki, hogy igen, illetve hozzátenném, ha szerencséje van, nem lesz gond vele, ha nincs, marad mint megoldhatatlan WTF szitu ami valószínű nem is fog megoldódni 100%-ban. LG Arena-nál dettó. Ott pl. nem volt kompatibilis a teló mass storage tárhelye az alaplapom USB vezérlőjével, holott ROG-os Asus lapom van ami még mindig premium minőségnek számít. Igaz megoldódott a probléma, de csak úgy, hogy be kellett tennem 10 USB aljzat mellé egy PCI USB kártyát és csak így működött a háttértár mód.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz HaKo #26161 üzenetére

    Pont az volt a lényege a mondandómnak hogy tök mindegy ki mikor és mit ad ki, ha jön egy gyártó, és minőséget tekintve újraértelmezi a többi gyártónál eddig megszokott minőséget. ;)

    Egyébként úgy tudom a Vivaz 24fps-t tud 720p-ben. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #26163 üzenetére

    "Ezért az európai iPhone-nak illene 25fps-el működnie, csak az Apple tesz erre, nem gyárt különböző modellt számunkra, itt is az amerikai szabványút árulja."

    Megnéztem, mert a levezetésed helyénvaló volt, csak azt nem értem, hogy a fenti mondatodat mire alapoztad, mivel a mediainfo 25fps-t tárolt a felvett videóban, így kijelenthetjük hogy ez fix érték. :U Mivel meggyőződésből írtad, gondolom erre is van magyarázatod.
    Mert így akkor vica-verza neked is be tudom szúrni amit nekem írtál kritikának:

    "Főleg így, hogy mondasz olyan dolgokat is amiről lerí, hogy nem tényleges ismeret, hanem itt-ott felcsippentett homályos - és ez esetben például nem is igaz - infomorzsa van mögötte. Ennek így információ értéke nincs, csak flame gerjesztésére jó."

    Most akkor hogy is van ez a mondat?
    Annyi különbséget látok hozzám képest, hogy te elvileg ehhez a témához nagyon értesz, és elvileg a mestere vagy a videós dolgoknak. El is fogadom a kritikát tőled, de ehhez neked sem kellene meggyőződésből hülyeségeket állítani.

    Azt aláírom, hogy nem 25/29.97 fps miatt kiváló a minőség, de azt továbbra is fenntartom, hogy gépre téve kivételesen jó a minősége 720p-ben, nem firtatom mennyire mert megint elfogultsággal leszek vádolva. A 30fps infó hiányos az Apple részéről, mert ez úgy lenne helyes hogy 25/29.97 (PAL/NTSC).

    Részemről tényleg befejeztem, mert ősellenség nem szeretnék lenni egyik topikban sem. :U :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #26213 üzenetére

    Bármit csinálok fix. 25fps. Lehet javította az Apple. Passzolom.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Kobe #26453 üzenetére

    Tipikus jelenség, többen is talákoztunk már vele. Én is átestem rajta, csak mákom volt, mert a 300Mb adatforgalmat amit 1 éjszaka alatt produkált, még elbírta az előfizum. Nálam is forró volt, Nekem is folyamatosan szinkronizált, és csak reggel vettem észre, hogy szó szerint az egész fémház izzott. 1 dolgot tudsz tenni. Telefon újraindít, majd a Gmail fiókodat törlöd. Más megoldás a problémára eddig nem ismert.
    Nem tudom milyen előfizud van, de ha fizetős a net, és sokat bukhatsz a dolgon, akkor hagyd a fenébe az activesync-et ami a Gmail-t illeti. Többen jelezték, hogy egyéb más fiókokkal jól szinkronizál, de a gmail sync szinte senkinél sem működik jól. Ha fontos a Gmail, és nincs rizikó, akkor töröld, és rakd újra.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák