Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Jó teszt, és végre egy jó cucc 2010-ben. :C
    Elképzelhető hogy veszek egyet, de az a valószínűbb, hogy megvárom a Galaxy S-t, és a kettő közül fogok dönteni. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz stevve #312 üzenetére

    Azért a Galaxy S előtt ne tegyél ilyen kijelentéseket. :DDD Nem várok minden aspektusból elsöprő tipust, de minden bizonnyal jól sikerült darab lesz, ami talán az első Androidos okosteló, amiben a multimédia egyben innováció is lesz. Mert az világosan látszik, hogy a HTC belesz@arik a multimédiás vonalba, a Samsungnak pedig igen régóta fontos szempont. Tehát a magamfajta, multimédiára kihegyezett, okostelókat szerető júzernek igazi "csemegének" ígérkezik a Galaxy S. De majd meglátjuk tesztek után, mert lehet nagyobb a füstje mint a lángja. :U
    Számomra teljesen mindegy milyen OP rendszer fut a telefonomon.A lényeg hogy gyors legyen, és az általam is sokat használt funkciókban minőségi és paraméterezhető legyen. Hogy ez Android, Bada, WP7, vagy új Symbian...Az tök mindegy. Nem vagyok elkötelezett híve egyik rendszernek sem.
    Hosszú ideje a Wave tetszik eddig a legjobban, de mint minden újdonságnál itt is nagy rizikó belevágni a Badába, és úttörőnek lenni, mert ki tudja mennyire lesz "holtvágány".
    Az hogy mindenki úgy gondolja tele lesz progikkal a "Bada Store", tök jó, de egy esetleges "úttörő" tulajt, aki az elején megveszi, érzékenyen érintené, ha hónapokig nem mozdulna semmi a fejlesztések terén.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Integra #340 üzenetére

    A vicc az, hogy túl vagyok 3 érintős telón (LG Arena, I8910 HD, Omnia2) és jelenleg az aláírásomban szereplő W995-öt használom teljes megelégedettséggel, pedig nem a legújabb csili-vili széria. :K Szóval kicsit túl van misztifikálva szerintem is ez a telefon kérdés. Mert ha a csúcs érintős telók után jó nekem egy W995 is, akkor nem mondja nekem egyik iPhone fan se, hogy az iPhone és a többi érintős okosteló között nagy lenne az átmenet. Persze különbségek vannak, de minimálisak. A felső kategóriás telók között már csak az ár és a dizájn ami nagy különbségeket generálhat, mert a tudásukat tekintve szinte mindegyik egyforma, a jelenleg forgalomban levő tipusok közül.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz manchester85 #345 üzenetére

    Nem értetted a mondanivalómat. :U
    Azért általánosítottam, mert így van. Mire nem alkalmas az N97 amire az iPhone igen? :U Persze itt most nem az a lényeg melyik a gyorsabb, hanem mit tud az iPhone amit az N97 nem, és a mindennapokban nélkülözhetetlen. Kár volt az N97-et felhozni, mert mondhatnám példának a W995-öt is, pedig ez nem okosteló.
    Persze mindenkinek más az igénye, ezért kell mindenkinek más tipus, ebbe ne menjünk bele, és főleg ne kezdjük el a véget nem érő iPhone vitát, mert ami a lényeg, és az előző hsz-ben már írtam is, hogy alíg van különbség a mostani okostelók között, és egyre kissebb az átmenet. Majd nézd meg, ha kint lesz a Wave és a Galaxy S, és sorba jönnek ki az újabbnál újabb kütyük, az iPhone ezzel az üzletpolitikával nagy bajban lesz, főleg ha nem újul meg jelentősen az új iPhone. :U

    Stunts666:
    Ennyi. Látom neked sikerült megérteni. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz AS #359 üzenetére

    Kár volt a dugót kihúznom a palackból, mert most elszabadult... ;] :DDD :DDD
    Tényleg nem érti a kolléga mit akartam mondani.... :F

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz AS #383 üzenetére

    Ígéretesnek tünik! :K Csak legyen megfelelő a support... :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz plus44 #460 üzenetére

    Még nem emelgesd a kalapod feltételesen se, mert mostanság semmi sem úgy alakul ahogy azt várnánk. A forint olyan mélyrepülésben van, hogy 1EUR/300HUF-ig nem fog megállni. Tehát lehet hogy jó áron lesz, de nem nekünk. :(
    Saccra én azt mondanám nálunk simán 130k lesz. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Con Troll #526 üzenetére

    Erről beszéltem...429EUR kint. :(
    Ez nálunk biztosan több lesz, és ami nem elhanyagolható, 280,442 HUF/EUR napi árfolyamon is 120k a 429EUR.
    Ennyit a 100k körüli debütálásról. :(
    Nálunk lesz vagy 130-135k ha addig nem romlik a forint.
    Megmondom őszintén, nagyon jó kis kütyü, de ennyit nem ér. 100k környéki árért igazi siker modell válhatott volna belőle, de így, aki esetleg ebben az árkategóriában gondolkodik, mindenképpen be fogja várni a Galaxy S-t, ami remélhetőleg jobb lesz.
    Viszont 100k-s nyitóárral lehet én se várnám meg, és "fejest ugranék" a Badába.
    Szóval kissé elkalkulálta magát a Samu árképzést tekintve mert ez tooo much lett. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz AS #531 üzenetére

    Én potenciális vevő lennék, és inkább a gyári függetlent preferálom, mint a szolgáltatók által forgalmazottakat, szóval engem hidegen hagy, hogy 70-80% hogy fogja venni, mert én nem úgy fogom. Arról nem is beszélve, hogy én nem a hivatalos debütálásról beszéltem, hanem a kaphatóságáról, mert egyelőre még GSM bolt szinten se kapni.
    Meg amit az Omnia2-vel csináltak a szolgáltatók, ezzel az only 2Gb belsőtárral....Hát köszi szépen, a hasonlókból nem kérek. Megvettem azt is 8Gb belső tárral függetlenül, és nem bántam meg. Halkan jegyzem meg, az előfizus ára se volt kevesebb mint a független. :U
    Persze ez nem azt jelenti hogy nem fogom megvenni, mert drága, csak annyit hogy megvárom a Galaxy S-t. Ha pedig én így gondolkodom, akkor más bölcsebb júzer is fog így gondolkodni, ez pedig azt jelenti, hogy házon belül lehet ki fogja ütni a Galaxy S a Wave-et, hiába más OP rendszer, és így öngólt fog rúgni a Samsung. Persze csak akkor, ha nem 170k lesz a Galaxy S. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz AS #537 üzenetére

    Van infó arról hogy mikorra ér ide a Galaxy S? Persze GSM bolt szinten, nem hivatalosan.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz AS #540 üzenetére

    Nem normálisak! :Y Ez az 5 col már tényleg túlzás. :U
    Én azt mondom 3,5-3,8 col a max. amit viszonylag könnyedén lehet még nyomkodni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz rObika8802 #543 üzenetére

    Ha kint már kapható, akkor szerintem 1-2 hét, és a GSM boltokban lesz. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #726 üzenetére

    1 hónapon belül itt a Galaxy S is, és bár jóval nagyobb lesz, én mindenképpen megvárom.
    Premium módos max. 1 nap üzemidő nem az igazi. Vagy nagyobb aksi kellett volna, vagy kissebb fogyasztás. Az oké, hogy a proci 1 Ghz, de a kijelző az átlagosnál kissebb. Ráadásul S AMOLED, amitől azért azt is várná az ember, hogy még takarékosabb.
    Szóval én keveslem ezt a készenléti időt.
    Az ára hála isten, jól alakult, jelenleg 98k boltokban függetlenül, de nem rohanok el megvenni, kíváncsi vagyok az első "úttörő" vásárlók véleményére, és a bugok mennyiségére, és majd utána döntök. A Galaxy S a hírek alapján egyelőre felejtős lesz nekem, mert nem fogok 170-180k adni egy GSM telóért. Tehát ha a Badáról ill. a Wave-ről pozitív lesz a visszajelzés a vásárlóktól, ár/érték arányban az egyik legnépszerűbb modell lehet 2010-ben, és én is ezt fogom választani.
    Valamiért az Android OS szerelt telefonok nagy része túl van árazva, amióta kint van az Android. Nem szimpi ez a gondolkodásmód. :F Ezért szurkolok a Bada-nak. Nagy "fricska" lenne ha az eladásokban megmutatkozna hogy a Bada-t veszik, mintegy válaszként a Google-nek. :C

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz legiaap #728 üzenetére

    Hát ez az...1-1 készüléket hozzádvágnak "bagóért". Az már más tészta, hogy mennyi az a "bagó", és kapsz e jobbat más gyártótól árban és tudásban, ami nem Android OS.
    A Prémiumnak ill. felső kategóriába szánt modellek igenis túl vannak árazva. Ott volt a HTC-től a Hero, a Nexus One, és még sorolhatnám az X10-en kívül a különböző tipusokat. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Engem így nem hiszem hogy érdekelni fog a Galaxy S. :F Azért egy mai csúcsmodellben egy xenon vakunak alapnak kellene lennie. Főleg ennyiért, és főleg úgy, hogy multimédiára (is) ki van hegyezve. :U Meglepődtem volna, ha egy Androidos okostelón nem találok fogást, és mint álalam tökéletesnek vélt modellre azt mondom, hogy megveszem. Elégedett vagyok W995 tulajként, csak olyanra fogom cserélni, amiben tényleg minden benne lesz.

    Karma:
    Milyen a Wave zenei téren mondjuk egy W995-höz képest fülessel? Kihangosítva van benne azért minimális mély?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #818 üzenetére

    Ok, köszi az infót.

    legiaap:

    Ez tényleg jól néz ki! :K Reméljük lesz is belőle valami. Rövidesen meg fogjuk kapni a tökéletes multimédiás telót, mert elfogytak a trükközések a szolgáltatásokkal, túl éles a verseny. 1 éven belül szvsz. megkapjuk.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Con Troll #890 üzenetére

    A GS is júli-aug jelent meg a T-nél. Gondolom ez is akkor fog.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Nagyon hajlok arra, hogy 1-2 napon belül megveszem. :K 84k lenne újonnan. Nagy dilemmába vagyok, mert vagy ezt veszem, vagy N86-ot 2 éves magyar garival 65k-ért. N86-ot még nem használtam, és kicsit bennem van hogy ki kellene próbálnom.
    De ugyanakkor a Wave-ért csak +20k kellene kifizetnem, ami nem lenne probléma.
    Tehát csak döntenem kellene. Az N86 egy nagyon jó okosteló, ami 2 év magyar garis, míg a Wave-et boltos garival venném, ami csak 1 éves gar, viszont felér egy gyártóival is akár (PartNero), mégis el vagyok bizonytalanodva mitévő legyek.
    A szívem a Wave felé húz, mert ez lenne az igazi előrelépés I8910HD,Omnia2, W995 után.

    Azt azért megkérdezném, hogy a zenelejátszás mennyire profi egy Walkman telóhoz képest? Mert ez egy fontos szempont számomra sok más mellett. Nem is a funkciókra vagyok kíváncsi, hanem a hangzás minőségére.
    Azt tudom, hogy az N86 ebből az aspektusból állja a sarat... sőt. HBH-DS980 BT fülessel jobban szólt mint a W995. :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz anrab #4008 üzenetére

    Menjünk együtt kézenfogva PartNero-ba? De semmi buzulás! :DDD :DDD
    Ha már a tévéink is "testvérek" a telóink is legyenek azok. ;]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Hát..köszönöm a véleményeket! :R Hiszek nektek. Délelőtt lehet elugrom érte. :K

    Én sem bízom a véletlenre egyébként, ezért is kérdeztelek titeket.
    Van komoly 35k Sony fejhallgatóm, van Sennheiser CX500 is, és van SE HBH-DS980 is. Szóval tényleg sokat számít a zene! :K

    Kedvet kaptam a Wave-hez a véleményeket olvasva. :C

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #4043 üzenetére

    Nem értek egyet veled ebben a kérdésben. Egyrészt ez egy felvett video ami 720p. Ez alapján nem lehet véleményt alkotni. De ha már ez alapján "össze kell ütnöm" egy saját véleményt, azt mondanám, mind a három kijelző profi. A Samuknak kicsit hidegebbre vannak állítva a szinei, míg a 4G-nek melegebbre. Ez pedig olyan dolog hogy ki mit szeret. Én pl. a hidegebb szineket (kékes fehér) jobban szeretem, mint melegebbeket (sárgás fehér). De van aki pont fordítva látja.
    Másrészt pedig a túl kontrasztos kijelző egyik nagy hátránya az lehet, hogy a megjelenített kép részletgazdagsága itt-ott elveszik. Ezért jó az arany középút. Valószínűleg élőben kevesen fogják egyszerre összevetni a 4G-t a másik két Samuval. Külön-külön megnézve pedig nem lesz nagy különbség a három kijelzőt összehasonlítva.

    Úgy fogalmaznék...illett volna Jobs papának egy jobb kijelzőt "összeszögelni", ha már ennyire pofátlanul árazták be a 4G-t, mert a 84k Wave bizony bizony...pariban van vele. Szóval nem látom jobbnak a 4G kijelzőjénél S AMOLED-et viszont rosszabbnak se. Ez sztem bőven elég pozitív kritika. Persze nincs kizárva hogy szebb a S AMOLED, de ebből a videóból még korai ezt leszűrni. Valószínű javulni fog még mind a két gyártó LCD szoftvere amitől minimálisan még a látvány is változhat.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Itt viszont még a vak is látja 720p felbontásban a baromi nagy szakadékot az X6 kijelzője és a Wave között. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    11h-kor megrendeltem, és elvileg egy full fekete példány tulaja leszek kb. 30p múlva! :K :)) Rafkós voltam, mert papíron csak a szürke-fekete van jelölve, de én full feketét kértem, és azt is meg tudják oldani. ;]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SirDöme #4084 üzenetére

    Örülök én is a full feketének. :K
    A teló nagyon tuti eddig 1 óra nyomkodás után. Korai még messzemenő következtetéseket levonnom a Bada-ról...de eddig nagyon tetszik. :C

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz leslieke #4088 üzenetére

    Hát...Omnia2-nél TouchWizz 2.0 volt, de ez cseppet se emlékeztet rá. :U

    janes1976:

    Engem 5 nyomós ok tántorított el a Galaxy S-től:

    1. Gondok vannak a magyarítással. Félig magyar, félig nem.
    2. Nincs a kamerájának még LED villantója se, és néha azért mindenkképpen jól jönne.
    3. Túl nagy a 4 col, egy kézzel kényelmetlen használni és közben nincs stabil fogása.
    4. Az elhelyezése, cipelése (főleg így nyáron szellős ruházatban) kényelmetlen.
    5. Nem tv-nek vettem, telefonnál meg bőven elég a 3-3,5 col. Az Omnia2 3,7 colját is sokszor feleslegesnek éreztem.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Kapanyél #4097 üzenetére

    Védőfóliával is működik, bár én tapasztaltam némi változást negatív irányban még annó az LG Arena-nál, bár a sajátomra én se tettem. Rezisztív kijelzőknél jó a fólia, ahol kb. u.a. mint fólia nélkül.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #4103 üzenetére

    Úgy tudom hogy így úgy megy.
    mkv-t nem játssza, de a divx, mp4 az megy.
    Lehet ez majd később még változni fog, mindenesetre nem túl jó reklám egy multimédiás okostelónak. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #4112 üzenetére

    Nekem nem hiányzik. W995-nél ki sem lehet kapcsolni a fényérzékelőt. Teljesen autómatán állítja. Baromira zavar sokszor, pedig jól végzi a dolgát.
    Omnia 2-nél volt ez is az is, de sosem használtam automatán. Kicsit olyan feeling ez mint a dinamikus kontraszt a tévéknél. Vannak akik elvannak vele, és vannak akik sosem kapcsolták be.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #4138 üzenetére

    Érdekes. Nekem JF1 van rajta gyárilag viszont a SESBDC22 cam driver tartozik hozzá.
    Ez hogy lehet? :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #4146 üzenetére

    És emeljük ki...bár sokat fejlődtek az Androidos okostelók, de multimédiás felhasználásra a Galaxy S-t kivéve még mindig nincs alternatíva. A Galaxy S is ímmel-ámmal alkalmas a kamera villantó hiányában. Hiába. Ez óóriási blődség volt tervezéskor a Samu-tól.
    Tehát jelenleg a bada 1.0 és a hozzá tartozó Wave mint egyetlen "díszpinty", multimédiára jobb lehet mint a csúcsmodell. :K

    A W995 bőrtokjába is pont belefér. ;]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz zzola #4148 üzenetére

    Én a Part Nero-t ajánlom. Korrektek. ;)

    Mindenki:

    Win7 64bit használok. Feltettem a Kies-t, de az MTP USB eszközt nem tudja telepíteni (sikertelen). Valami ötlet? :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Kifogytam az ötletekből...MTP USB eszköz telepítése sikertelen. :F Eszközkezelőben kiderült hogy elvileg telepítve van csak nem tudja elindítani.

    Az eszköz nem indítható el. (Kód: 10)

    Baromi jó lesz ha nem fogom tudni használni a Kies-t. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz peterk #4158 üzenetére

    Nem raktam fel. Semmit se raktam fel. Kies elindít, feltesz, majd teló Kies módba rádug, és várok arra hogy telepítse a dolgokat. Már eljutottam oda hogy telepítette, kapcsolódott is, de 2 perc múlva valamiért leválasztotta, és onnantól megint semmi. Nem tudott kapcsolódni. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz erdoke #4166 üzenetére

    Én kicsit úgy voltam vele, mivel szerettem az LG Arena-t, a méretével is elégedett voltam, így tudtam, hogy a sokkal nagyobb nem fog bejönni ill. nem lesz kényelmes. Én annyit nem böngészek ill. olvasok, hogy megérje az a +0,5-0,8 col. ;)

    Gondolom ha nem lesz megoldás a fényerőre, lesz majd rá egyszerűen könnyen használható widget, ahogy az Omnia2 esetében is.

    Kies problémámra senki se tudja a megoldást? :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Ha rövid időn belül nem találok megoldást a problémára, ami a google szerint nem egyedi, viszont megoldást sehol se találtam, akkor köpök egyet, és meg fogok válni a Wave-től.
    Lényegében Kies nélkül használhatatlan egy csomó funkció. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    ..

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Nah..valahogy sikerült lementenem a neveimet. Tehát előrébb léptem egy kicsit, bár semmi extrát nem csináltam. Azt vettem észre hogy a teló váltogat USB kapcsolat közben. A "kapcsolódva" majd utána a "letöltés" jelenik meg kijelzőn. Ameddig azt írja hogy kapcsolódva, addig nincs gond. Ahogy átvált letöltésre megszakad a Kies kapcsolat. Most már "error kód: 28" van ilyenkor... :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz csimmasz #4178 üzenetére

    Jónak tünik a kábel. Tölti a kütyüt, és amikor éppen kapcsolódva volt lemetette a névjegyzékemet hiba nélkül. Nekem is ezt csinálja egyébként amit neked. Amikor meg keresgél akkor szétkapcsolódik. Van hogy 1 perc után, van hogy 5 percig is látja. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz csimmasz #4182 üzenetére

    Nekem friss telepítés a Win7 64bit. ;)
    Persze, megpróbálok majd alternatívákat keresni a Kies helyett, de a nevek mentése-visszatöltése, firmware update, és még van egy pár dolog amire jó lenne a Kies.

    zolcseges:

    Minek akarsz egy 480x800 kijelzőn 1920x1080 full HD filmet nézni? Semmivel se lesz szebb mint a 720p, és legalább 30-40% nagyobb helyet foglal...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz rep3at #4272 üzenetére

    Ez a gond felmerült a Nexus One kapcsolatban is, és nagy ívben szart rá mindenki. jól tették. :U
    Engem igazából nem az idegesít, hogy betetted ide, hanem az, hogy egekig magasztalod az iPhone4-et, meg mennyivel jobb DPI-ben, láttatlanban véleményt alkotsz, hogy melyik miben jobb és szebb. Én a szememnek hiszek, én tű élesnek látom a kijelzőt, sokkal élesebb mint a szintén 480x800 AMOLED kijelzős Omnia2. DPI ide vagy oda, jelenleg a Galaxy S-Wave páros a király sok mindenben, beleértve a kijelzőt is. De persze a magánügyed, hogy mi alapján döntesz. Istenítheted az iPhone kijelzőjét, mi több...vehetsz is iPhone4-et, csak várd meg amíg Jobs papa visszahívja az összes eladott példányt, majd kiadja a javított ver2.0-át. Ez a blama, nem az állítólagos kevesebb DPI. :B :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Bayzee5 #4299 üzenetére

    Az elég lehúzós.... :U Az enyémben 1Gb MicroSD is volt. Nem sok, de addig amíg beszerzel egy nagyobbat kihúzod vele.
    A T-s verzióban nem volt?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz csofti #4305 üzenetére

    Sok a panasz? Androiddal vessük már össze egy kicsit. Amikor kijött az Android, egy bugos vacak volt és egy hajítófát se ért (számomra). Persze most már használhatóbb, de 2.1-nél tartanak. A bada jelenleg 1.0 verziónál jár, és bár (még) nem tökéletes, teljesen használható, és gyors. Jelen állapotában is megállja a helyét a többi OP rendszer mellett.
    Vannak speciális, szubjektív problémák, mivel mindenki másra használja. Úgy veszem észre, szinte minden jól és stabilan működik, és ezek az egyedi hibák vannak kiemelve. Lehet a tulajok nagy százaléka ezekkel a hibákkal nem is fog találkozni. :U

    Bár még nem laktam be, és még mindig ismerkedem, eddig nem találtam semmi zavaró dolgot. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz lackaba #4310 üzenetére

    Én majd csak akkor cserélek JF1-ről, ha mindenki elégedett lesz az újjal, ill. lesznek benne tapasztalható pozitív változások is. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Egyébként 1-2 apróságot én is vélek felfedezni ami negatívum, de úgy gondolom ezek nélkül is lehet élni, bár az is lehet csak én nem találtam meg a beállításukat.
    Jó lenne ha rezegne minden érintésre. A pittyenés tök jó, de engem idegesít, és bár a rezgés be van kapcsolva, nem mindenhol rezeg, így 1-es fokozaton kellett hagynom a pittyegést.
    A másik, hogy nem lehet külön-külön jelzést választani a bejövő sms ill. email üzeneteknek, mert egybe kezeli őket, tehát egy hang rendelhető hozzájuk.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz KlinkerDR #4314 üzenetére

    Menü-beállítások-hangprofilok-normál-rendszer.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz erdoke #4321 üzenetére

    Miért esnék túlzásokba? :F Ezek a hibák amikkel találkoztál nem olyan jellegűek amikkel mindenki találkozik, vagy ha bele is fut, nem feltétlen tartja súlyos hibának.
    Azért mert te a HD2-höz és a WinMo 6.5-höz hasonlítod az egyéni szoc. problem. :) Eleve nem hasonlítgatnám ilyen konkrétan (még) semmihez, majd esetleg ha a bada 1.1 kint lesz. Azért mert ezeket a hibákat már megoldották a többi OP rendszer alatt ettől még a bada nem rossz. Majd ha annyi idős lesz a bada, mint a WinMo vagy a Symbian, akkor majd jól pics@n fogja rúgdosni őket (remélhetőleg). Ez pedig nem hinném hogy túlzás lenne.
    Galaxy S topikban is ahhoz képest hogy Android 2.1 fut rajta elég sok a probléma... :U
    Ahogy olvastam, laggol rendesen, holott u.a. a proci dohog benne mint a Wave-ben. Nálam pedig a Wave folyékony és lag mentes, ami valószínűleg az OP rendszer érdeme.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz AS #4343 üzenetére

    Én is másoltam filmet Class4 Kingston 8Gb kártyára, és nekem is háttértár módban nem érte el az írás az 1Mb/s-et. Ha kiveszem a kártyát, és csak magába dugom be hozza a gyári értékeket, szóval a kártyák tudják a sebességet produkálni, csak valószínű a teló kezeli lassan. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz fatty #4377 üzenetére

    Nice! :C
    Köszi.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz szab.tam #4387 üzenetére

    1. Az ellenfény könnyen és gyorsan elérhető, a kamera funkciókon belül.
    2. A fényerő állítását is gyorsan el tudod érni, mert külön a kamera funkciókhoz tettek egy olyan menüpontot, hogy "láthatóság külső fényben", ami sztem max.-ra húzza a fényerőt. ;) Kipróbáltam, és tényleg hasznos dolog, amit eddig még egyik okostelóban se láttam, ahogy az ellenfény opció is tudtommal kuriózum. :C LED vaku nagyon jó, szerintem kellően erős is, éjjel a cicáimat fényképeztem a sötét szobában. A képeket gyorsan menti, és persze gyorsan el is készíti.

    A képek minőségét jónak tartom, persze teljes méretre húzva. A video rec. 720p meg valami káprázatos..semmi riccenés, atom folyamatos, amilyennek lennie kell.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz szab.tam #4390 üzenetére

    Ez 2 különböző dolog. Nem volt érthető mit is akarsz pontosan, ezért gondoltam a láthatóságra.
    Az egyik, amit én mondtam, az csak a kijelzőt világosítja ki, hogy napfényben jobban lásd. Ez nem fogja befolyásolni a képet, mert ez csak neked segít, hogy jobban lásd a kijelzőt. Amiről te beszélsz azt itt "fényérték" menüpont alatt találod, 0,5 lépésekben csökkentheted negatív ill. pozitív irányban -2 és +2 között. Ennek a beállítása benne lesz az elkészített képben. :K ;)

    peterk:

    Nem tudom, mert általában írja a Win7 ha lassabb a port és nem 2.0 az adatátvitel. Nekem meg nem írta. Az adatkábel baromi rövid, a gép a földön, tehát a földre nem fogom letenni az biztos. USB hosszabbítóval van kivezetve a klaviatúra közelébe, és lehet a hosszabbító a ludas a dologban. Majd kipróbálom másik hub-ban, köszi az ötletet. ;) :R

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák