Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Eddigi okostelóimat beleértve, az i4 a legjobb választás volt, amit választhattam. Nem ecsetelem, mert megint lesznek akik megjegyzik hogy ez nem iPhone topik, de azért azt elmondhatom 2 nap használat után, hogy megéri az árát, ill. a felárat a többihez képest. A Wave volt az utsó telóm, és egyben ez volt a legkomolyabb is iPhone előtt, tehát ehhez hasonlítom az iPhone tudását. Amiket eddig kipróbáltam, teszteltem, és tapasztaltam, mindenben köröket ver a Wave-re, és persze a többi okosteló is ide tartozik. Nincs még Jailbreak, de a fizetős app store-t már igénybevettem elsősorban a FLAC player miatt. A fizetős játékok többsége 0,79 EUR, tehát simán kifizethetőek, de az ingyenesek is nagyon igényesek. Eddig nem hiányzik a Jailbreak, mindent tud amit szeretnék hogy tudjon, és persze maximális minőségben. Kb. olyan komfortérzetem van jelenleg, mintha a Lexus LS 600h-ban ülnék, és bármi amit érzékszerveimmel tapasztalok maximálisan minőségi, és a szinte "manufaktúrális" precizitást és igényességet juttatja eszembe.
    Az eddigi elégedettségem engem is meglepett, mert nem erre számítottam, mi több az utolsó napokban kicsit el is bizonytalanodtam hogy kell e nekem iPhone. :U
    Nem mondom hogy az előző iPhone-okról is ez a véleményem, mert a kijelző és a multimédia számomra nagyon fontos, és ebben csak az iPhone 4 tud annyit ami elég egy magunkfajta igényes felhasználónak Wave után. Aki cserélni akar, nem fogja megbánni.
    Elénézést ha csöpögősre sikerült, de ez tényleg csak az elégedettségemet tükrözi. :B :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák