Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tomajdon

    aktív tag

    válasz zack #26060 üzenetére

    A wave-n egy 3 perces csengőhangom van. Konvertálni? Minek?! Én a wave-re rámásoltam 1,5 GB-os .avi filmet, és minden szó nélkül elvitte. A .82-es Kies nekem tökéletesen megy. A telefon meg egyszer sem vesztett térerőt, vidéken is 2 pálcika van. Ja, és mindig, minden körülmények között felébreszt. A kamera tökéletes, egy hibája van, hogyha lassítva veszek fel, és leállítom, kiírja azt hogy "Fényképező hiba" és kilép. De ez nem zavar mert ritkán veszek fel lassítva.

    Figyelem!! Trollkodás következik!

    Bocsi, csak unom az iPhone-osok elvakultságát. Azt hogy az iPhone az szent és sérthetetlen, hogy minden hírben szinte iPhone van, az összes amcsi filmben iPhone van. Akkor azt hogy az apple minden olyan "újítást" úgy harangoz be, mintha világmegváltó lenne (multitask...). Az iPhone 5-ben az NFC chipet biztosra veszem, hogy világújdonságnak fogja bereklámozni az apple, amikor a Nokia már évekkel ezelőtt alkalmazta. Az i4-ben a HD kamerát is úgy reklámozza mintha az lenne a legjobb...

    Erre a kommentre nem muszáj válaszolni, nem akarok flame-t, csak unom az iPhone-osokat. Ez meg ráadásul Samsung Wave S8500 topik...

  • szimike79

    őstag

    válasz zack #26060 üzenetére

    Zack!

    Most még éled az új telefonosok ködfátyolban úszó 2-3 hetét (ez szinte mindenkivel így van)!
    De utána megmarad a színtiszta valóság! :K :K :K
    Minden telefonnak van valamilyen hibája, TÖKÉLETESET SENKI NEM FOG CSINÁLNI, mert akkor nem lehetne újabb készüléket rásózni az emberekre.A Wavenek is megvannak a maga nyűgjei az biztos, kinél több, kinél kevesebb. Ezeknek a problémák nagy része azért a felhasználok kisebb hányadát érintik, mert az alap dolgok azért eléggé rendben vannak. Ezzel nem azt akarom mondani hogy, ezek jelentéktelen dolgok, de remélhetőleg javítani fogják őket.
    De: Ha egy közel kétszer annyiba kerülő telón alapvető használhatósági problémák merülnek fel amit szerintem a tulajok 99%-a használ, na az már gáz, lehet akármilyen jó appstore-ja. Jó teló az i4 de annak is megvannak a gyerekbetegségei, ráadásul egy olyan rendszeren amit évek óta csiszolgatnak. Az i4 topikban is szinte csak a panaszkodás megy, kíváncsiságból utána olvastam. Szerintem idővel neked sem lesz akkora királyság az i4,előbb utóbb azok az elhanyagolható hibák nem is lesznek olyan aprók.
    Jobb a kijelzőfelbontás mint a Wave-ben az tény, de hogy ettől pazar lett a filmnézés minősége ekkora kijelzőn, hát efelől vannak kétségeim :F :F :F :F
    Mindezt leszámítva nem rossz hogy írsz a tapasztalatokról, csak kezdesz átmenni nagyon ajnározós stílusba, és az itt nem biztos hogy nyerő lesz.

    Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

  • Polllen

    nagyúr

    válasz zack #26060 üzenetére

    Amúgy félreértés ne essék, nem zavar, hogy rendszeresen leírod, elegánsan át szoktam ugrani, de fordítva ne próbáld ki, lehet más topikok lakói nem ilyen kedvesek, mint a wave-sek... :DDD (főleg a szakmai topik lakók...)

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • Z_A_P

    addikt

    válasz zack #26060 üzenetére

    Konvertáltam rá filmeket, ami igazán pazar látvány ekkora felbontásban.

    Ez az ami nalam kizaro ok lenne. Hogy en barmit is konvertalgassak, legyen az mp3, vagy avi, vagy mkv, vagy barmi. Total commander, F5, enter. Esetleg blutooth-al atmasolom. Ha ennel tobb kell mar nem csinalnam. Cegnel melo kozben kezembe kerul egy film, blutoothal masolom at rogton, aztan nezem vmkor. De hogy barmilyen programoat letoltsek emiatt, nemplane hasznaljak. Amugy ha wave is ilyen lenne, ezt is kukaznam.

    OK

Aktív témák