Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Polllen #26131 üzenetére

    Jól van na. Összekevertelek titeket. :B Egymás utánban válaszoltatok, és az avatarotok is egyezik. ;) Nem haragszom én senkire, főleg rád nem. :R
    Arra még reagálnék (de ki nem keresem ki írta :) ), hogy lehet az Apple úgy kommentálta a 720p rögzítést mintha ő találta volna fel a spanyol viaszt, de ha belegondoltok, nevezzetek meg másik tipust az i4-en kívül, ami tudja a 720p/30fps-t, és persze nem csak papíron. Mert a Wave és a Galaxy S szvsz. csak papíron tudja a 25fps-t, a Wave talán tudja, de a Galaxy S a mikroakadásaival kizárt. Ennek nagyon utánajártam vétel előtt, és bár volt az i4 előtt 720p képességekkel felvértezett tipus, úgy tudom a mai napig az i4 csinálja a legjobb 720p felvételt. ;) Aztán lehet ha kijön az 1080p LG akkor változni fog a dolog. Tehát sok olyan funkció van, ami már létezett az Apple "átdolgozás" előtt, de valamiért az Apple verzió lett a legjobb. Persze hogy úgy harangozzák be, ahogy. Te is ezt csinálnád, és én is. Multitask is volt már i4 előtt, mégis úgy oldották meg, ahogy azt senki. Nincs még egy tipus ami nem produkál lassulást 10-15 megnyitott program mellett.

    Nem kampányolok az i4 mellett, a Wave is a szivem csücske volt, csak felspanoltam magam a nálam kibukó hibák miatt tök jogosan. Ezeket leszámítva a a mai napig azt mondom jó telefon, de amit a Samsung-ról és az LG-ről mondtam pár napja, azt úgy is gondolom a pár éves tapasztalataim alapján. High tech kütyük, csak senki nem tudja miért van az az érzése a felhasználónak, hogy elvileg egy futószalagon gyártott teljesen egyforma modelleknél, hogy lehet ekkora szórás minőségben és megbízhatóságban. ez felfoghatatlan számomra, és eddig ezt csak a kóreai gyártóknál figyeltem meg. Tehát ha valaki odajönne hozzám, és azt mondaná ajánlom e neki a Wave-et úgy, hogy gmail sync + video rec. fontos prioritást élvez nála, nem tudnám azt mondani neki, hogy igen, illetve hozzátenném, ha szerencséje van, nem lesz gond vele, ha nincs, marad mint megoldhatatlan WTF szitu ami valószínű nem is fog megoldódni 100%-ban. LG Arena-nál dettó. Ott pl. nem volt kompatibilis a teló mass storage tárhelye az alaplapom USB vezérlőjével, holott ROG-os Asus lapom van ami még mindig premium minőségnek számít. Igaz megoldódott a probléma, de csak úgy, hogy be kellett tennem 10 USB aljzat mellé egy PCI USB kártyát és csak így működött a háttértár mód.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák