Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Dave™ #16482 üzenetére

    Ez lehet, mondjuk nekem a 4 fiókos rendszer szükségessége még fényévekre van, HTPCben már azon is elborzadok, hogy van egy tele 3 TBos HDDm. Már azt is kicsit soknak érzem és viszket az ujjam a delete gombon, csak az asszony nem engedi. :DDD

    De nem úgy van, hogy 4 fióktól és felfelé már minden gyári NAS elkezd exponenciálisan drágulni az épített megoldásokhoz képest? Elhiszem, hogy ekkora rendszernél már megéri külön a dolog, totál homály nekem az a szegmens.

    Synonál a Play széria transzkódol, de a 216-osban csak egy Monaco van, ami ARM alapú, ha jól tudom.

    Plex prémium: passz, elhiszem, tényleg nem ismeres/használom a plexet. Ha a felsoroltakat nézem, akkor pl.: cloud sync és auto feltöltés szintén van. Vagy félreértem a funkciókat?

    Amúgy ez már egy elég hosszú "beszélgetés", ez most offnak számít és hanyagoljuk, vagy még belefér a szakmai/on részbe? :B Részemről nem flame-elés, plusz van benne új információ tartalom is.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák