Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz CactuS #16454 üzenetére

    "Zyxel baromi teszkós felülettel rendelkezik, tudásban sincs sehol a másik kettőhöz képest."

    Mondjuk én ezzel a teszkós felülettel rengeteget spóroltam, namerthogy nem nagy cucc rárakni amire az embernek szüksége van.
    Mondjuk annak aki nem ért hozzá, meg az eyecandység elsődleges/fontos szerepet játszik a választásban annak elég egyértelmű a döntés, hogy nem a zyxelt fogja választani. ;)

    "tudásban sincs sehol a másik kettőhöz képest."

    Gyári állapotban még talán igaz is az, hogy relative messze van tőlük. De ez az árára is igaz. Viszont a zyxelre az is igaz, hogy több mint 700 csomag érhető el rá jelenleg FFP alól. Aki érez magában annyit, hogy az FFP-t 10 perc kézimunkával feltolja rá, az spórolhat is akár.

    De nehogy bárki lelkét megbántsam, ez nem a syno, qnap ellen van, hanem a zyxel mellett. :)

    (#16456) MADcat

    "Tudom vannak ingyenes ddns szolgáltatók, de azok inkább nem működnek nekem.."

    Évek óta használok többet is (túlnyomórészt no-ip-vel), azt kell mondjam semmi baj velük. Viszont amennyiben a ddns-sel is így állsz, valóban célszerűbb egy qnap vagy synology :) (És ez még mindig nem jelenti azt, hogy a zyxel nem képes ellátni azt amire kéne)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák