Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    Ha már súly....
    Kb 1 éve 108 kg környékéről lementem 104-re, na nem diéta miatt, hanem mert kb meg sem álltam, sajtkukac voltam egész nap.
    Aztán 2023 októbertől 1-2 megfázástól és 1 csuklósérüléstől eltekintve (ami ráadásul nem is edzés közben történt) egész jól beállítottam egy fix heti 3 alkalmas rendszert az edzésben, továbbá ugyanakkor fekszem, ugyanakkor kelek. Élvezem is az edzést, energikusan és -számomra- nagy volumennel végzem, jól szokott menni, a pihenőidők is csökkentek, az eddigi 1 óra 30 perc teljes edzésidő kb 1 óra 10 percre csökkent, miközben a volumen nőtt. Vállban, karban és combban egész jól fejlődtem, főleg ami az erőt illeti, de némileg formában is. A heti 2 nap futás (nem nagy távot 2 km és kb 11:40 idő alatt) csinálom egy ideje. Asszony is megjegyezte múltkor, hogy formásabb a karom. :B
    Na mondom, nem nagyon méregettem magam jó ideje, nézzük. Több napnyi mérés eredménye: 109-110 kg. Szóval visszatértem súlyban oda, ahol voltam 1 éve......
    Annyi, hogy erősebb vagyok és kicsit jobb az állóképességem is az akkori ugyanilyen súlyom mellé.

    A vérnyomásom viszont mostanában inkább a 135/85 környékén van, mint a 125-130 közöttiben, kicsit ettől tartok azért. Nyugalmi pulzus nem változott, 55-56 körül, ha nagyon nyugisan mérem, akkor van, hogy 48-49.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák