Hirdetés

Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Woodslave #43260 üzenetére

    most arra very a kis boozy magát hogy több ismétlést csinált mint a felfújt csávesz? ;]
    az emberek tökre nem egyformák, itt is vannak Ijk-k akik 50 kilóval nyomnak fekve és az milyen jó, meg vannak akik többel. ill simán lehet hogy a "felfújt" végigtolt egy edzést, és utsóra csinált ennyit.. mondjuk diéta alatt..
    ill alacsony testúllyal nagyonn %-ra vagy képes dolgozni a testúlyodtól. ill pl húzódszkodást stb összetett erőgyakorlatokat is jobb %al csinálsz. nem véletlen hogy 47-55 kilóg terjed a férfi tornászok súlya kb..
    meg megnézném hogy mit szól ha megnéz egy Kathi Béla videót.. aztán megmagyarázza hogy az nem igazi izom, bezzeg az övé
    egyszóval nevetséges.. kretén a gyerek..
    nincs fekete meg fehér. mindenkinek arrafelé fog fejlődni az izomzata amerrefelé hajtja..
    mikor kosaraztam lefutottam 10 km-t úgy hogy meg se izzadtam, most meg 2 km után már az összes faxom kivan.. igazából hamarabb is.. de nem is futkozok nap mint nap.. valszeg pont ezért nem?
    és akkor már nincs is igazi izom rajtam? nem baj, maradok műizmu..
    jah meg akkor még hozzáteszem hogy 50 kilóba belenyomok 100at. úgyhogy ha ő nem tud az igazi izmával akkor bekaphattya ;]

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Aktív témák