Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kromatika

    veterán

    válasz -Skylake- #77799 üzenetére

    Az az ember egy vicc.Nem is értem hogy egyáltalán miért engedik hifis topikba írni.Kék gyöngyök hatását ki hallani :C meg e féle baromságok.Ilyen füle még a mongúznak sincs :DDD . Más hát ha valakinek érdekes. Topping D30+A30 vs Fiio K5 Pro.D30 -ról már van sok vélemény,szerintem is egy igen részletes,jó terű,pontos,kiegyenlített közeli DAC. Nem színez,és enyhén száraz karakter,de a magasak nem szúrnak,hosszan is hallgatható. A gyári táp helyett ,(mivel Meanwel-t nem tudtam venni a járvány miatt) ki próbáltam egy Thosiba 15V ,5A gyári noti töltővel.Egyértelműen jót tett neki.Még pontosabb mélyek, csilingelősebb szellősebb magasak.Árát simán éri gyári táppal is.A30 is hasonló karakter,részletes ,pontos,jó terű,kissé világos karakter.Nagyon energikus,és tiszta hang..Van erő bőven,és ráadásul nagyon testre szabható .Ez a kombó,(ami anyag minőség terén is nagyon rendben van)szerintem ár érték arányban igen jól passzol 6X-hez. 58X -el már nem az igazi. Fiio K5 Pro ról már írtam a múltkor,szintén jó ár érték arányú cucc szerintem,D30+A30 hoz képest kicsit melegebb karakter,a Dac részen érezni hogy egy kicsit el marad pontosságban,tér ábrázolásban, a D30 tól,. De összességében jó. Füles rész-ről ,kb ugyan az az erő,gond nélkül elég a legtöbb füleshez,A30-tól kicsit melegebb ,édesebb karakter. És érdekes. 6XX hez és 58X hez is passzol.

Új hozzászólás Aktív témák