Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TrollBalint #1857 üzenetére

    diablo egy démon, ezért szerintem nem nagyon tud meghalni... csak pihen :) ha nem keverem a dolgokat: az első részben a harcos "megölte", majd ő vette át a helyét a soul shard segítségével... (elvileg a shard-okkal tudnak visszatérni a testvérek...) a 2. rész kieg. végére diablo+mephi+baal is jobblétre szenderült, mephi shardja is megsemmisült... a worldstone is megsemmisült, így elvileg örökké a túlvilágon kellene maradni a démonoknak... de tuti nem marad ez így, mert megtalálják a módját, hogy térjenek vissza :K mellesleg diablo játék milyen lenne már diablo nélkül? :DD (nekem mellesleg olyan tippem is van, hogy cain is be fog még kavarni valamivel :B

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Djuree #1864 üzenetére

    szerintem arra gondolt, hogy a fix küldetéseket randomra adta be a játék... chamber of bone, arkaine's valor, veil of steel, hall of the blind, king leoric, butcher, stb... hm, méghozzá ezek a cuccok elég durvák is voltak az első részben: a valor meg a veil of steel elég komolyra sikerült... főleg harcosra alap cucc volt a sisak... :K szerintem arra gondolt tényleg, hogy legyen mondjuk 200küldetés, amiből minden játékban kb. 50-et megad randomra... aztán legyenek nagyon tuti quest reward cuccok... a 2-ben az nem tetszik, hogy ami cuccokat be ad questek után randomra, azokkal általában kitörölhetem :( meg itt aztán tényleg stabil a 6*4+3 küldetés...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Djuree #1866 üzenetére

    jó volt leoric koronája is, de általában a sorcit preferáltam és azzal nem volt olyan használható... csak életet szívott, az meg egyedül fizikai sebzésnél működött :( tetszett a tárgyak design-ja is nagyon az első részben... meg tényleg pár quest-nél voltak jó monológok is... a hall of the blind-os tetszett legjobban mindig :K annál a résznél bennem volt a para nagyon, mert el-eltűntek azok a lények és csak akkor jelentek meg, amikor már melletted álltak... így pedig 3-4 simán szétszedett...
    a 2. részből ezeket az "ultimate" cuccokat hiányolom... a valor itt már annyira nem számít tápnak és a veil of steel sem az... king leoric's crown pedig mintha nem is lenne :(

    én is nagyon bízok benne, hogy a 3. részt nem szúrják el... blizzard-nak nem szokása és szvsz. a sc2 hozza a mércét... viszont a wc3+wow már elment nagyon attól az iránytól, ami nekem igazán tetszett... :( nehéz lenne visszahozni az első rész hangulatát, de azért próbálok bízni bennük, hogy sikerülni fog...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Djuree #1870 üzenetére

    load/save trükker a banyánál is jól lehetett könyveket venni :) mentettél, körbenéztél, ha tetszett valami megvetted... aztán save(hogy mentődjön az új spell)/load és más volt a készlet :B el lehetett vele szórakozni... meg volt a dupe trükk is, de az már erősen cheat volt... jobb szerettem azonnal menni a pokolba, mert ott időnként beadott lvl13környékén egy termet csomó páncélos lovaggal és volt vagy 8-10páncél is, ami sokat ért...

    ui: megy win7 alatt, de valamit trükközni kellett vele a 256szín miatt... úgy, mint a sc-nál... de lényeg, hogy megy :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz DeckardCain #2013 üzenetére

    március-május=béta :Y úgy legyen... direkt nem is akarom nagyon követni a dia3-as cikkeket már egy ideje, mert csak kínzom magam, de mocskosul várom a játékot :K ha csak töredékét játszom annak az időnek, amit az előző részekre fordítottam, akkor is nagy lesz a kockulás...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz celf #2039 üzenetére

    szerintem (bízva a blizzardban) a diablo3-ban az is megtalálja az örömöt, aki "create caracter->play->levelup->levelup->levelup->levelup" stílusban nekifeszül, mint a vadbarom és az is, aki próbál elmélyedni: figyel a párbeszédekre, küldetésekre, sztorira, felfedezi a világot :K ...mert azért az első 2 részben is több volt, mint a puszta mészárlás... habár a puszta mészárlást én is élveztem :K az elmúlt bő évtizedben szerintem a szűkebb időkben is minimum évi 2-szer "végigjátszottam" mindkettőt... de amikor rákattantam, reggeltől estig nyomtam... az a jó ezekben, hogy hiába régi játékok: akkora tartalom/újrajátszhatósági faktor van bennük, hogy senki nem mondhatja el, hogy: "na, most végeztem teljesen vele" :K számomra mindkét része minden alkalommal nyújtott valami újat...

    ui: na igen, a fallout1-2 nyomába sem ér a 3. rész... :K nem vagyok perfekt angolból, de nagyon élveztem az első részeket a hiányosabb tudásommal is... annyira addiktívak voltak, hogy nem tudtam abbahagyni... a 3. részről ez már nem mondható el :( (csalódtam benne elég nagyot)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz oxox #2043 üzenetére

    na, igen... oltári a különbség a diablo és egy igazi szerepjáték között...

    egy szerepjáték lényege, hogy a nevéből adódóan "szerepet játszol" és szerintem ezt leginkább papíralapú játékkal lehet megvalósítani, ahol a tp nagy részét nem arra kapod, hogy hány hordányi lényt öltél meg, hanem hogy mennyire játszottad ki a karaktert... és itt nem pusztán a harcmodorán van a szó, hanem azon, hogy a története/múltja/jelleme/céljai mennyire érződnek a játékos játékában :K gondolom ezt nem neked kell ecsetelni, de a diablo (ami egy enyhén rpg-fűszeresítű hack n slash) olyan messzi áll az rpg-től, mint az újabb nfs-ek a kőkemény szimulátoroktól... egy rpg-ben a karakterfejlődés/táposnál táposabb tárgyak szinte mellékesek... a diablo-ban meg erre épül az egész játék...

    ...de szerintem a lényeget le is írtam: az újabb nfs-ek is sikeresek annak ellenére, hogy közel nem szimulátorok és a diablo is nagyon sikeres a saját stílusában :K írtam már többször: a diablo sikere az egyszerűségében van és abban, hogy mindig ad újat... szerencsére nem ugyanazt a dungeon-t kell bejárni és a lények is randomgeneráltak... a tárgyakról nem is beszélve... mindig ad valami újat a játék... (a körítésről nem is beszélve: zene, hangok, videók, atmoszféra)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz CooLM@$TeR #2053 üzenetére

    na, pont ezt akartam írni :K egy játék, lehet akármilyen összetett is, korlátozott... az élő játéknál meg minden helyzetet meg lehet oldani millióféleképp... csak a képzelet szab határt... ez a legnagyobb különbség... és ahhoz, hogy 100%-osan át lehessen vinni pc-re olyan mesterséges intelligenciát kellene leprogramozni, ami még évekig álom marad...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz oxox #2107 üzenetére

    ezt néztem én is: eléggé wow-szerű lesz ilyen téren a játék, mert ott is előre módon kapta a statpontokat a karakter :( ...szerettem volna, ha maradnak a régi módszernél, viszont így szerintem sokkal könnyebb balanszolni a fix elosztás miatt...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Wolverine #2131 üzenetére

    április1 :D (soha nem hagyják ki)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz MegalodonS #9372 üzenetére

    háháá... mekkora király :) mondjuk már előrendelve a játék, de legalább letesztelem, hogy megy a régi konfigon és nyugodtabb leszek megérkezéskor, mert teszek addig róla, hogy normálisan menjen :B ...már, ha nem bírja a 9600gt

    mai program: 3ig meló, haza... klienst lekapom... aztán 5-8-ig kresz, majd barátnőhöz át pár órára... aztán dia3 reggelig sörözés mellett :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, én is szívok, ahogy többen: "updating setup files" ...töröltem a programdata/battle.net-et, kilőttem az agent-et és most újraindítottam a telepítőt, de úgy tűnik 2/3-nál ledekkol (immáron vagy 10edjére) ...elmegyek kresz-re aztán bízok benne, hogy estére lesz valami :U

    ui: reinstallra megérett win7 64bit van alatta

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Wolverine #9457 üzenetére

    köszönöm, de szívok továbbra is: agent-et megölöm, battle.net mappát törlöm, rendszergazdajog is megvan, de akkor is ledöglik kb 2/3-nál :( próbálgattam kompatibilitási módokat is, de semmi... (us és gb verziót is próbáltam, de ugyanaz a végeredmény)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Wolverine #9523 üzenetére

    +9521: thx, már megy is :R hozok pizzát+sört a telepítés időtartamára :DDD ...14% 2.5MB/sec-el jön

    #9541: 8 sör a hűtőben... no stress ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Nordic #9570 üzenetére

    én vettem magamhoz sört... 85% :)

    ...naneee... most beállt 666kbyte/sec-re

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Argos #9599 üzenetére

    én úgy bezabáltam, hogy fel sem bírok kelni... pedig az első sör már a végét járja és valahogy ki kell menni a hűtőig a következőért... frissítek addig vga-drivert és próbálom újra: error 3003-al nyitottam és elvileg lehet oka a videokártya :)

    egs... vodkát most nem iszok asszem... kevés van már belőle :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    europe/asia szerverre 3003-at dob, usára meg szinte folyamatosan 37-es kód (busy) ...előbb továbblépett, de az authentication-nél akadt le akkor meg... de nem adom fel... viszont most hozok valahogy egy újabb sört és rágyújtok ;] rohadjak meg, nem alszok, míg ki nem tudom próbálni

    bent vagyok!!!! :DDD ...csak rá kellett gyújtani...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, első benyomás kimondottan pozitív: hasonló érzés, mint amikor 12éve a dia2-vel találkoztam diablo1+hellfire után :) fura-fura, szokatlan, de alig bírom abbahagyni, pedig már majd lefordulok a székről a fáradtságtól :DDD szerintem hamarosan dőlés, de esélyes hogy 4-5körül már felébredek és nekiesek izomból...

    nekem egyelőre nem csalódás a játék... majdhogynem fura amiatt is, hogy végre egy játék, ami nem okoz csalódást a hosszas várakozás után (sc2 valahogy nem kötött le annyira, mint az első rész... más kiadóktól pedig ott volt több tucat cím, amikben csak csalódtam sorban)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, reggel 6kor elsőre beengedett :) eddig úgy tűnik, hogy jól veszik a kanyart a szerverek, mert azért lehetett volna százszor rosszabb is (nem 1 mmorpg éles indulása sokkal rosszabbul indult, mint ez a nyílt béta)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    elkapott a gépszíj: nem sok időm volt sajnos a hétvégén, de wizard/monk/demon hunter trióval lenyomtam leoric-ot és baromira bejön a játék... erre az érzésre vártam már évek óta: kb 15éve a diablo1 demo-nál volt ugyanez: megszereztem a demót és isten tudja hányszor végigvittem, mire meglett a teljes játék... most ugyanezt érzem, hogy baromi messze a május15 és kegyetlenül várom :K a barbárt akarom most lenyomni, aztán a végén a wd-t és szerintem a f1-et is csak fél szemmel fogom közben sasolni... jelenlegi állás szerint a tetszési sorrend: wizard, dh, monk... a dh-ből remélem tudok hasonló tömeggyilkos karaktert csinálni, mint d2-ben a kedvenc amazonom: multiple shot+pierce+mana/life steal+vegyes elemental dmg :DDD ...fél képernyőt terítette minden lövéssel és hipphopp felszívott több ezer hp-t meg manája is jött bőven a skill elsütéséhez

    ui: ja és a lényeg, hogy mindhárom karit magasan jónak érzem... bízok benne, hogy nem csak normálon lesznek ilyen jók... d2-t hell-en sorcival és amazonnal élveztem legjobban, mert a többi karakterrel könnyebben bele lehetett futtatni sz*patós társaságba... (paladin soha nem volt kedvencem és assa+dru sem... druida mondjuk nekem nightmare-ig jó volt, de hell-en szívhatott büszkén...)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mephi666 #10001 üzenetére

    na, előbb nem akart beengedni, hogy barbival is kipróbáljam (sok-sok 3006), de most sikerült... asszem meg is van start után az első barbim neve: "mr. odabasz" :DDD találtam valami sárga lvl3-as kétkezes fejszét, amivel a nevesített egyedi monsterek is kb 2csapásból megvannak :D ...gyilkos karit lehet ebből is csinálni: jóféle

    #10006: ja, én is kaptam, aki a drágítás előtt kb 5perccel rendeltem meg a játékot :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #10055 üzenetére

    wd-vel is lenyomtam leoric-ot... ez a kari tetszett legkevésbé

    szerintem wizard+dh+barbi jó lesz tömegpusztítónak (ez a 3 a kedvenc, így kb 10-10 szint után) ...a monk stílusa is bejön, viszont a wd nem feküdt az ízlésemnek... a másik 4 kaszt viszont nagyon bejövős :K ha azt veszem alapul, hogy dia1+hellfire-ben minden kaszt tetszett, dia2+lod-ból volt 3-4, ami nem és ebben csak 1 kivétel van: már nagyon király... távol áll dia1-2-től, de elég egyedinek találom: szerencsére nem olyan rajzos+szögletes, mint mondjuk a torchlight/wow, a zenék/hangok nagyon eltaláltak... össze van ez rakva szépen :K ha addig elleszek vele, mint dia2-vel, nem is kell más (márpedig kiforrottabnak tűnik így ránézésre és rendbetették azokat a dolgokat, amik a dia2-ben irritáltak: közös stash és mérete, inventory, gold értéke, stb)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Nordic #10063 üzenetére

    +10065: na, igen... de ha belegondolok, akkor különösebb jelentősége d2-ben sem volt a statoknak: átlagember energy-re nem rakott, strength/dex-re amennyi a cuccok miatt kellett (vagy pl blokkhoz), a többi meg ment vitality-re úgyis... d1-ben meg megvolt szabva minden osztálynál 1-1 maxérték, amit végül elixírekkel el lehetett érni: ez is kötött volt... :K én nem tartom rossznak ezt az automatikus elosztást (pl wow-ban is így működik), craftolni meg lehet majd ezerrel

    ja, ami meg kimondottan pozitív és már írtátok többen: town portal+identify... legalább nem kell f@szkodni idióta tome-okkal meg tekercsekkel (amikből murphy-törvény szerint mindig akkor fogyott el a papír, amikor szükség lett volna rá és csak bosszantotta az embert)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sonja #10173 üzenetére

    1: nekem nem voltak célzási nehézségeim... rutinból balkéz 1-2-3-4-q-shift környékén és dh-val is sima ügy volt
    2: nem érdekel, valószínű ezt is single-ben nyomom főleg
    3: pvp szintén nem érdekel és ez később úgyis bekerül, tehát akinek kell, majd megkapja
    4: ez csak egy szűk, de annál elvetemültebb réteget érint... munka meg egyebek mellett azért elég esélytelen reset után elsők között 99-re vinni egy karit (mármint dia2-re gondolva) ...nekem tetszik ez az "elérhető maxlevel" (és szvsz. nem vagyok egyedül ezzel)
    5: elsőre fura volt a gondolata, de 2.5nap béta után nincs hiányérzetem
    6: battle.net 2.0? majd idővel elválik, de ezt sem tartom egyelőre szívásnak
    7: különösebben nem érint
    8: grafika nekem kifejezetten tetszik
    9: rmah tetszik
    10: skill ui szintén tetszik (pár perc alatt megszokható)

    ui: a videó alatti like/dislike arány sokat elárul

    ui2: ja, oké :DDD de engem akkor sem zavart... igazából így béta után negatívumként a sebességingadozást (mikrolagot) tudnám egyedül felhozni negatívumként, amit többen is említettek: pörög mondjuk fix 60-nal a játék, de be-beesik időnként 20 alá... játékélményen viszont nem sokat rontott és elvileg ezt a véglegesre javítják, így nem zavar

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz persil #10188 üzenetére

    nekem ez a része baromira bejön, mert így sokkal jobban hozzám fognak nőni a karakterek :K dia2-ben a végére bevezették, hogy resetelni lehet a skilleket, de így itt erre nem lesz szükség: lehet próbálgatni szabadon a build-eket és tesztelni, mi/mi ellen/mennyire jó... nekem rohadtul tetszik... (nem kell mondjuk 1 kasztból 3at indítani, ha a végére több build-et ki akar próbálni az ember)

    ...kerestem amúgy én is először a skillpontokat, hogy hol vannak meg nem is mertem kiválasztani 1-2 gyengébbnek vélt új skillt, de szabad lesz a rendszer: mindent ki lehet próbálni következmények nélkül

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz persil #10190 üzenetére

    na ja, gondolom olvastak elég sírást, amikor 1-1 patch agyonvágott kompletten egy build-et :DDD ...nekem is fájt volna, ha 90+ körüli karim kukáznom kellett volna emiatt... ja meg a közös stash miatt nem is lesz szerencsére szükség cucchordó alt. karikra sem, ez is pozitív... a korábban említett d2 retro mod-ban is imádtam a közös ládát, itt a legjobb húzások közé sorolom

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz megint én #10193 üzenetére

    meg nem csak az, hanem sok skill volt, amire nem is érte meg (1-nél több) pontot pakolni, pedig kis szinten jó lett volna a gyorsabb haladás érdekében: mondjuk warmth és az alacsonyabb támadó skillek/spellek, amik nem erősítették a maxosakat... így bizonyos build-eknél elég unalmas volt a játék 30-40-ig, amíg a fő erőssége nem kezdett igazán előjönni...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ProEvoFan #10272 üzenetére

    én még 10990-ért kapom ksz-től :B asszem végigpörgetem az első részt+hellfire-t és d2+lod-ot újra addig, hogy jobban teljen az idő

    #10277: én mintha játszottam volna vele, de lehet, hogy trükközni kellett... (vga felbontás+256szín betette... sc-al is hasonló gondok voltak) megnézem otthon

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz akela91 #10287 üzenetére

    felhívni őket és megkérdezni, hogy következmények nélkül elállhatsz-e a vásárlástól? :U mert nem 1 olyan céget láttam már, akik a saját ászf-üket sem veszik komolyan... mellesleg nem utolsó pillanatban szólsz, 3 hét van még a megjelenésig... esetleg ha cirkuszolnak: mondani (blöffölni) nekik, hogy mindenképp élni fogsz a 8napos pénzvisszafizetési lehetőséggel, tehát nem érdekel, hogy bukod a szállítási költséget: nem fognak belőled pénzt látni, így egyszerűbb lenne még most törölni a rendelést ;]

    #10293: ez a legtisztább... olyan helyen meg, ahol nincs ilyen lehetőség, jöhet az, amit feljebb írtam... mi sem csinálhatjuk meg, hogy rendelnek nálunk valamit és mire elvinné a vevő: "bocs, 4ezerrel több lett a végösszeg" (minimum a tájékoztatás, hogy "kell-e neki ennyiért?" és persze ha nem, lemondhatja... nem kötelezhetjük vásárlásra)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sonja #10299 üzenetére

    nekem dia3 bejelentés óta ez a wallpaperem itt a céges gépen :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz maross #10304 üzenetére

    ááá, miért? :DDD szerintem hangulatos kis kép...

    a bétával kapcsolatban: ahogy megláttam/meghallottam leoric-ot, azonnal beugrott a diablo1-es beköszönése: "The warmth of life has entered my tomb. Prepare yourself, mortal, to serve my Master for eternity!" :) ...még a hangja is hasonló volt nagyon, nosztalgiahangulatot ébresztett bennem (meg persze oda-odacsapott rendesen... emlékszem, először csak pislogtam, amikor dia1-ben találkoztam vele... nagyon kíváncsi vagyok a többi boss-ra is: hátha lesz közöttük olyan, ami meg a butcher-re hasonlít)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Djuree #10277 üzenetére

    na, kivégeztem leoric-ot: hellfire-ben... a show kedvéért monk-al és lvl9ig mentem fel közben :DDD fut gond nélkül win7 64bit alatt: mondjuk biztosra mentem és bekapcsoltam win95 kompatibilitást, 256színt, 640x480-at meg rendszergazdaként futtattam... egyedül alt+tab-ot nem szeretett, mert utána visszaváltásnál megmukorodtak a színek és újra kellett indítani a játékot (ez szerintem a legkevesebb, mert töltési időről nem nagyon beszélhetünk :DDD ) ...azért a diablo+hellfire-nek van még így 15év távlatából is hangulata... emlékszem, amikor először játszottam vele a saját gépemen (486dx4+16mega ram mellett... aztán váltottam p100-ra, milyen szépen ment már)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz persil #10444 üzenetére

    torchlight engem pár napig kötött le, úgy hogy közben kellemesen elsörözgettem... kiforratlannak éreztem és gyorsan egyhangúvá/monotonná vált...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz megint én #10464 üzenetére

    duriel vicces volt... belassított, mint malackát a szembeszél és menekülni se nagyon lehetett... ha meg odacsapott, az fájt... sorcival szívatott rendesen az elején, de talán azzal volt a legkönnyebb végigdarálni: általad említett dzsungelben meg a taknyosokat elvitte rendesen a frozen orb ;] ...amazonnal meg a multi shot+life/mana steal működött frankón...

    szórakoztam reggel is kicsit dia+hellfire-el: úgy csináltam máskor is, hogy léptem pár szintet normal-on, felgyúrtam 100% fölé a chance to hit-et, aztán new game és mentem azonnal nightmare-re... felléptem hipp-hopp 20-25 környékére, aztán jöhetett a hell :)

    a puding próbája az evés lesz: nálam ott fog sok eldőlni, hogy inferno-ig mennyire lesz élvezetes/gyors eljutni 1-1 karakterrel... ha nyáron már 60-as inferno-zó wizard+barbi+wd+monk "fantasztikus négyes"-sel büszkélkedhetek, akkor azt mondhatom, hogy 100%-osan tetszik a játék :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz maross #10494 üzenetére

    elég sz@ftos véleményem van/volt a sacred2-ről :DDD (holott az első részét nagyon szerettem, de közel sem annyira, mint a dia1-2-t... mondjuk a torchlight és a dia2 közé tenném)

    lényegében azon seggeltem le, hogy az első rész után valami nagyon csiricsáré volt a játék a szememnek és a női karakterek úgy néztek ki, mintha mondjuk a "whorecraft" forgatásáról libbentek volna be ;] kipróbáltam, de fél óra után feladtam... ja és a kezdeti bugokról akkor még nem is beszéltem, azok totál elvették a kedvem... dia3-nál viszont pozitív, hogy nem találtam benne idegesítő bugot ezalatt a kb 10szint/karakter alatt (cirka 10-15óra játékkal)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Djuree #10498 üzenetére

    erről a vicc jut eszembe:

    2 speed-es beszélget húsvétkor:
    -figyelj, de jó, hogy már csak kettőt kell aludni karácsonyig

    ;]

    ...ha tehetném végigsöröznék én is most 20 napot, hogy jobban pörögjön az idő, de nincs rá keret, meg dógozni kell :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Djuree #10574 üzenetére

    ez a monk: ott van alul a chucknorris-attack ;]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Vistaboy #10715 üzenetére

    nekem kifejezetten pozitív, ha délután hozzák, mert 15:00ig meló (max ledumálom velük, hogy hívjanak és ide hozzák, ha előbb érnek kecskemétre...)

    ...ja május 14: kresz vizsga... jó lenne lenyomni elsőre, aztán köv. nap már mehet a dia3 :R ...most ráálltam a hell mod-ra és edződöm: úgyis akkora difi van a rendszerben, hogy nem lesz zavaró

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz MegalodonS #10914 üzenetére

    na, de ott a rmah, ami hozni fogja folyamatosan a bevételt: ingyen kieg -> új cuccok -> több játékos -> több drop -> több tranzakció -> több pénz a blizz zsebébe :)

    kaptam én is levélt a ksz-től, írtam nekik, hogy továbbra is kell a játék (már megfordult a fejemben, hogy megveszem blizznél, letöltöm és azonnal játszhatok... de a 60ojró "enyhén" túlzás és letettem róla... $-ban viszont nem gondolkoztam volna) ...rákérdeztem, hogy kedvező árfolyamváltozásnál is marad ez az ár az előrendelőknek és az utalványukat azonnal felhasználhatnám-e, ha kiegészítem a rendelést? :) azonnal veszek valamit akkor ilyen 1500-2000 mínusz 1000Ft-ért :DDD ...várom a válaszukat

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Nordic #10928 üzenetére

    válaszoltak: akár most is fel lehet használni az 1000ft-os kupont, ha a dia3 mellé csapsz valamit... így már szerintem más a leányzó fekvése és díjazom ezt a hozzáállást :K

    ui: ja és 99.99%, hogy már ez az ár fog maradni és egyik irányba sem változik

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Djuree #10931 üzenetére

    ja, átvegyem most mindkettőt, 8napon belül visszamondjam a dia3-at, visszakérjem a pénzt, megrendeljem újra és felhasználjam hozzá, vagy hogy? :DDD

    ezen mi kerül 5ezerbe? ráteszem a sört és lehűti, a kávét felmelegíti, játék közben pedig finoman simogatja a kezem? :U ...kellene keresni valami olcsó kiegészítőt, amire el tudom lőni, ha már adják...

    ui: "Az emelés által érintett korábbi előrendelőink számára kárpótlásul szeretnénk azonban felajánlani egy 1000 forintos Konzolok Szervize ajándékutalványt, amelyet bármilyen későbbi játékvásárlás során be lehet váltani üzletünkben, akár internetes rendelés, akár személyes vásárlás esetén."

    #10934: oké, de akkor is meglepő, hogy majdnem annyiba kerül az egérpad, mint a lapraszerelt gépasztal, amit baumaxxban vettem ócsón és a lapján tologatom natúrban az egeret :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz -conrad- #10934 üzenetére

    ja: vastelepen dolgozok és már 3ezer alatt lehet kapni 0.5x1000x2000-es horganyzott acéllemezt... az is minőségi és "real steel" ... ráadásul 2négyzetméter :DDD úgy néz ki nem nekem találták ki ezeket meg a razer cuccokat, amíg elvagyok az a4tech-el... nem vagyok akkora hc-gamer, hogy előnyüket élvezzem

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Nordic #10939 üzenetére

    akármire, de nem akarok túlköltekezni, ezért kellene valami olcsóbb cucc... (dia3+valami+utalvány ne legyen nagyon több 15nél) majd lecsekkolom, milyen használt box-os játékaik vannak :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz maross #10945 üzenetére

    erről annyit, hogy volt ismerősöm, akit simán vertem 500ft-os egérrel is, hiába volt 16ezres razer-je... meg quake3 előtt rendesen beittam, hogy még nagyobb hendikeppel induljak ;] ...aki béna, abból 15ezres egér sem csinál sztárt, más meg olcsó sz@rokkal is jól elvan, ha már hozzászokott

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz maross #10951 üzenetére

    ja, főleg hogy én sem vagyok közel sem pro... csak arra akartam mutatni, hogy hiába a pénz, ha nincs meg mellé a "tudás", akkor egy átlag játékost sem lehet utolérni pusztán az egérrel... főleg, hogy nem csak "egerezésből" áll az fps: sokat számított benne a mozgásstílus is: oldalazás, ugrálás, pontos célzás, jókor elsütött "fegyver" ...nem elég pusztán egy profi/drága egér...

    hogy témához visszakanyarodjak: diablo3-hoz szerintem felesleges tizenezres egér, mert nem igényel olyan pontos célzást, mint egy fps

    #10953: 70ojró :Y ennyiből veszek egy tucat olyan a4tech-et, amit már 3-4 éve nyúzok :DDD ...viszont ennek ellenére el tudnám viselni, ha küldenének egyet ajándékba

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dreimus #11495 üzenetére

    csak 1 dolog fölött futhatott át a tekintetem: 1eurót mindenképp levon a blizz, vagy csak sikeres aukció esetén? ...mert ha csak sikeres esetén, akkor szerintem okés, egyébként meg körülményessé teheti számomra a dolgot

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    ha valaki ce-t szeretne és nem lényeg, ha 1 héttel megjelenés után kapja meg, akkor ez szerintem jó ár... (az lesz még durva, ha mondjuk június végére zavvi-n lemegy úgy az ára, hogy 15körül kijön)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz MegalodonS #11510 üzenetére

    szerintem pár hónap kell, hogy körvonalazódjanak a dolgok... egyelőre nem akarok találgatni, de kicsit félek, hogy nem nagyon lehet ebből meggazdagodni... mármint 8óra meló+családi élet mellett... vagyis: k*rvanagy mákkal talán lehet jó bizniszeket csinálni...

    a "karakter-eladós" dologra meg: szerintem felesleges... ha blizzard okos: kevés bind-os item lesz, mert az ő érdekük is, hogy menjen a kereskedelem őrült módjára... tegyük fel: valaki vesz a legelején egy cuccot, aminek 1:10000000 a dropja 1.000$-ért... eladja 2hónap múlva 800-ért, aztán a következő ember 700-ért, majd még pár emberen átmegy, mire leesik az ára 500-ra... ki lehet számolni, hogy összesen mennyi pénz megy a blizznek közben

    (oké, hogy ebben az esetben a "15%-al" a blizz jobban járna, de ekkora értéknél azért már fájna az embernek a lehúzás és így stabilabb áron mehetne oda-vissza a cumó... a tranzakciók mennyiségéből meg ketyegne a pénz...)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák