Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz celf #2039 üzenetére

    szerintem (bízva a blizzardban) a diablo3-ban az is megtalálja az örömöt, aki "create caracter->play->levelup->levelup->levelup->levelup" stílusban nekifeszül, mint a vadbarom és az is, aki próbál elmélyedni: figyel a párbeszédekre, küldetésekre, sztorira, felfedezi a világot :K ...mert azért az első 2 részben is több volt, mint a puszta mészárlás... habár a puszta mészárlást én is élveztem :K az elmúlt bő évtizedben szerintem a szűkebb időkben is minimum évi 2-szer "végigjátszottam" mindkettőt... de amikor rákattantam, reggeltől estig nyomtam... az a jó ezekben, hogy hiába régi játékok: akkora tartalom/újrajátszhatósági faktor van bennük, hogy senki nem mondhatja el, hogy: "na, most végeztem teljesen vele" :K számomra mindkét része minden alkalommal nyújtott valami újat...

    ui: na igen, a fallout1-2 nyomába sem ér a 3. rész... :K nem vagyok perfekt angolból, de nagyon élveztem az első részeket a hiányosabb tudásommal is... annyira addiktívak voltak, hogy nem tudtam abbahagyni... a 3. részről ez már nem mondható el :( (csalódtam benne elég nagyot)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák