Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Djuree #1866 üzenetére

    jó volt leoric koronája is, de általában a sorcit preferáltam és azzal nem volt olyan használható... csak életet szívott, az meg egyedül fizikai sebzésnél működött :( tetszett a tárgyak design-ja is nagyon az első részben... meg tényleg pár quest-nél voltak jó monológok is... a hall of the blind-os tetszett legjobban mindig :K annál a résznél bennem volt a para nagyon, mert el-eltűntek azok a lények és csak akkor jelentek meg, amikor már melletted álltak... így pedig 3-4 simán szétszedett...
    a 2. részből ezeket az "ultimate" cuccokat hiányolom... a valor itt már annyira nem számít tápnak és a veil of steel sem az... king leoric's crown pedig mintha nem is lenne :(

    én is nagyon bízok benne, hogy a 3. részt nem szúrják el... blizzard-nak nem szokása és szvsz. a sc2 hozza a mércét... viszont a wc3+wow már elment nagyon attól az iránytól, ami nekem igazán tetszett... :( nehéz lenne visszahozni az első rész hangulatát, de azért próbálok bízni bennük, hogy sikerülni fog...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák