Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz megint én #10464 üzenetére

    duriel vicces volt... belassított, mint malackát a szembeszél és menekülni se nagyon lehetett... ha meg odacsapott, az fájt... sorcival szívatott rendesen az elején, de talán azzal volt a legkönnyebb végigdarálni: általad említett dzsungelben meg a taknyosokat elvitte rendesen a frozen orb ;] ...amazonnal meg a multi shot+life/mana steal működött frankón...

    szórakoztam reggel is kicsit dia+hellfire-el: úgy csináltam máskor is, hogy léptem pár szintet normal-on, felgyúrtam 100% fölé a chance to hit-et, aztán new game és mentem azonnal nightmare-re... felléptem hipp-hopp 20-25 környékére, aztán jöhetett a hell :)

    a puding próbája az evés lesz: nálam ott fog sok eldőlni, hogy inferno-ig mennyire lesz élvezetes/gyors eljutni 1-1 karakterrel... ha nyáron már 60-as inferno-zó wizard+barbi+wd+monk "fantasztikus négyes"-sel büszkélkedhetek, akkor azt mondhatom, hogy 100%-osan tetszik a játék :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák