Hirdetés

Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz celf #2037 üzenetére

    már bocs, de ez marhaság...a diablo nem rpg, és nem is hiányzik belőle az, hogy pl. a rouge zárnyitást tanuljon, a harcos meg növelje a fegyverforgatási képességét, de az sem, hogy különböző puzzle feladványokat kelljen csinálni. Aki rpg-t/szerepjátékot akar játszani az sok mást találhat, hasonló nézetben (pl. baldurs, neverwintern, dragon age, stb), de akár fps-ben is (pl. oblivion) A diablo úgy volt siker ahogy volt, nekem személy szerint jobban tetszett az általad említett Falloutnál (pedig azt sem keveset toltam)...nem tudom az eladási adatokat, de szerintem nagyobb sikere volt mint a fallout-nak, és a 3-ik rész sikere is borítékolható....szerintem nem kell a blizzard-ot sikerre tanítani.
    Olyat kérsz mintha a call of duty-ban hiányozna számodra a karakter fejlesztés? :F

    ha szerepjátékról Vs diablo akarsz vitázni állok elébe...játszottam néhány szerepjáttékkal (92'-től kezdődően...

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Aktív témák