Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    elkapott a gépszíj: nem sok időm volt sajnos a hétvégén, de wizard/monk/demon hunter trióval lenyomtam leoric-ot és baromira bejön a játék... erre az érzésre vártam már évek óta: kb 15éve a diablo1 demo-nál volt ugyanez: megszereztem a demót és isten tudja hányszor végigvittem, mire meglett a teljes játék... most ugyanezt érzem, hogy baromi messze a május15 és kegyetlenül várom :K a barbárt akarom most lenyomni, aztán a végén a wd-t és szerintem a f1-et is csak fél szemmel fogom közben sasolni... jelenlegi állás szerint a tetszési sorrend: wizard, dh, monk... a dh-ből remélem tudok hasonló tömeggyilkos karaktert csinálni, mint d2-ben a kedvenc amazonom: multiple shot+pierce+mana/life steal+vegyes elemental dmg :DDD ...fél képernyőt terítette minden lövéssel és hipphopp felszívott több ezer hp-t meg manája is jött bőven a skill elsütéséhez

    ui: ja és a lényeg, hogy mindhárom karit magasan jónak érzem... bízok benne, hogy nem csak normálon lesznek ilyen jók... d2-t hell-en sorcival és amazonnal élveztem legjobban, mert a többi karakterrel könnyebben bele lehetett futtatni sz*patós társaságba... (paladin soha nem volt kedvencem és assa+dru sem... druida mondjuk nekem nightmare-ig jó volt, de hell-en szívhatott büszkén...)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák