Hirdetés

Aktív témák

  • kisoroszlan

    újonc

    Sziasztok!

    Ma láttam először ezt a fórumot, végig is olvastam. Teljes mértékben egyet értek az előttem szóló M.A.K.K.-kal.
    Augusztus óta vagyok Bnet munkatárs, július óta pedig ügyfél. Én egyelőre csak szemlélődöm. Nem azért léptem be, hogy én ebből megéljek. Ezt egy lehetőségnek tekintem, ha van van, ha nincs nincs. Az egyetlen dolog, amiért én ott vagyok az az, hogy hiszek a termékben. Szerintem nem átverés, amit ott kínálnak. :U

    Érdekes, hogy egyes embereknek nagyon tetszik más embereknek meg feláll a szőr a hátukon. Nekem egy barátnőm pont most lépett ki rossz szájízzel. A Bnetnél több divízió van. Az egyik magasan a legsikeresebb, (ebben vagyok én is). A másiknak láttam az oktatási módszereit, a barátnőm mesélt a szakmai vezetőjéről, és bizony ha ott lettem volna én is visítva menekülök a Brokernettől. Tehát szerintem ettől is függhet, hogy kinek hogy válik be.

    Kételyeim persze nekem is vannak. Vajon tényleg foglalkoznak-e annyit az ügyféllel ahogy mondják, viszont itt még nem szólt olyan ember, aki mondjuk pár éve fogadott el ajánlatot, hogy elmondja a tapasztalatait.

    A felső vezetőkre pedig nem vagyok irigy. Akiről még régebben beszéltetek, aki VIP előadást tartott, bár nem tudom, hogy ugyanarra gondolunk-e, de én is voltam ilyenen, szerintem nagyon szimpatikus ember. Egy képzésen mesélt magáról. Szegény sorból jött, de voltak céljai és megvalósította őket. Senki nem vágta a képébe a 2 milliós fizetést. Tette a dolgát, megcsinálta és sikeres lett. Nem sajnálom tőle, megérdemli. Az ilyen embereket nem utálni kell, hanem megnézni, hogy hogy csinálta.

    Egyelőre ennyi, remélem folytatjuk a társalgást!

Aktív témák