Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    cikasz: És ezt honnan szedted? Mármint a sisakot? Van ennek az elejére valami festve?

    mityku: hát basszus, ilyenek, hogy amikor megmérgezik Hitler kutyáját, akkor sajnálkoznak (előtte még ki is volt hangsúlyozva, hogy 10-20 ezer fiatal tiszt halt meg Berlinben, arra nem reagáltak semmit), meg pl. van egy olyan jelenet, hogy Hitler kiküld mindenkit a ''szobából'', és üvöltözik pár emberrel, a többiek pedig közben kint néma csendben hallgatóznak - ezen meg nevettek... az a jelenet nem viccnek volt szánva. Vagy amikor a végén felteszi az egyik a kérdést, hogy ''Hogy mérgezheti meg egy anya a gyerekét?'', ami érhető is, de ha figyelt volna előtte (vagy ha tanítónéni elmondta volna nekik előre), akkor nem érte volna meglepetésként. Szerintem nagyon zavaró volt, ahogy a néma csendben megszólalt. Én nem tudom, de az ember elvárná, hogy ha valaki beül egy ilyenre, akkor ismerje a sztorit. Vagy amikor valamelyik félbuzi műmájernek elkezdett csipogni a mobilja... eddig azt hittem, a Corvinba intelligensebb emberek járnak, és az ilyenek plázába mennek filmet nézni. Mi ebből a tanulság? 1: inkább menj délelőtt 2: ülj át máshova, ha ilyenek vesznek körül.

    Ja meg érted, alapból úgy kezdődött a dolog, hogy popcorn+üdítő... Már ekkor sejtettem, hogy baj lesz.

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák