Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz mityku #685 üzenetére

    Hahó, BUÉK!

    Ja, rég voltam. Dehogy hagyom el! Láttam a tetkót, vazz, de brutál! :C Meg az oldal is, amit belinkelt. Sőt, amit Te linkeltél be, hát az is baromi jó! Egyszer már kigyűjtöm ezeket a linkeket.

    Naszóval, igen, volt a mostani részekben az a járgány, biztos egyre gondolunk: Sd.Kfz. 251-es közepes csapatszállító jármű. Megtaláltam a magyar elnevezést is: ''féllánctalpas''. A MOHAA-ban már ki volt lőve, valahol a partraszállás után.

    A virágot azért nem értem, mert ugye azt mondta az egyik angol, hogy havasi gyopár így meg úgy, felment érte, igazi katona ismertetőjegye, na és itt a lényeg, hogy nekem ebből az jött le, hogy akkor valszeg mindig hordanak ilyet. Elsőre azt hittem, biztos csak selyemből van, de nem, igazi. Hát nem hiszem, hogy hetekig/hónapokig kitart egy olyan kis virág, bár nem vagyok botanikus. De aki lenyúlta, kapott is egy golyót a nyakába (sejtettem, hogy így lesz!)

    Azt nem tudom, ki csinálta az angolokkal, de tetszett ebben a mostani részben az a precizitás, ahogy csinálta: eleve full jól bújt el, aztán mintha előre kiszámolták volna a dolgot, kigurult kicsit, és lőtte is a következőt.

    A Roger Moore abban a filmben volt az RTLKlubon szerdán este, a magyar címe valami ''Műkincsgyűjtők és kalandorok előnyben'' volt asszem.

    Melyik filmet szerzed meg? A bukást? Én is próbálom majd. Bár ez moziban lehet nagyon jó. Van a német oldalon trailer is, meg képek.

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák