WayteQ xTAB-70dc - ha kicsi a tét, a kedve sötét

Bevezető, tartozékok

Olyan kiélezetté vált a verseny a gyártók között manapság, hogy igyekeznek mindenben a másik fölé nőni. Érinti ez a dolog a kamera megapixeleinek számát, a kijelző felbontásának nagyságát, valamint a hardver összetevőinek erősségét is. A processzorban található magok háborúja kezdi átlépni az ésszerűség határait, elég csak a mostanság szárnyra kapott 8 magos CPU-kra gondolni. Ezek persze mind a csúcskészülékekre vonatkozó tények, az alsó árszegmens számára még az ezeknél jóval gyengébb belső volt a jellemző. Egészen eddig.

WayteQ xTAB-70dc
[+]

Elérkeztünk ugyanis arra a pontra, amikor végre a belépőszintű készülékekben is olyan hardver fog dübörögni, hogy az mind a szoftver gyorsaságán, mint pedig a nagyobb grafikai igényű játékok sebességén látszódni fog. Tesztalanyunk, a WayteQ xTAB-70dc mindenesetre robbanthat valamelyest a piacon, ugyanis bruttó 35 ezer forintos áráért egész jó szolgáltatás-felhozatalt kapunk. A WayteQ pályája tehát, főleg a RAMOS-szal való együttműködés óta, felfelé ível, ám a nagy kérdés mégis az, hogy tényleg van-e olyan jó a táblagép, amilyennek elsőre tűnik.

WayteQ xTAB-70dc
[+]

A WayteQ kétmagos csodáját a manapság már teljesen átlagosnak számító fehér dobozkában tálalják, s tetején maga a táblagép fényképe, megnevezése, valamint a gyártó logója szerepel. Kinyitva a szelencét rögtön egy zacskóba csomagolva pillanthatjuk meg a masinát, majd ezt kiemelve a tartozékokhoz férhetünk hozzá. Az érdekességet nem az 5V-os töltő, vagy a microUSB kábel jelenti, hanem az OTG kábel, aminek segítségével számítógépes egeret, vagy pendrive-ot is hozzácsatlakoztathatunk az eszközhöz.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés