Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz kelzsoca #13222 üzenetére

    Akkor neked el se mondjam hogy pl. hosszú évek óta ugyanazt a Total Commander beállítást használom minden rendszeremen? (XP, majd Vist és most Win7) Meg annó játékok metéseit/beállításait vittem át... stb. (app-app, mentés-mentés, persze tudom hogy ez is megmagyarázható)

    "amitől akár pár usernek nem úgy fog működni az adott rendszer, mint ahogy kellene"

    De mi az hogy párnak nem, a több százezernek/milliónak meg igen? Ezt nem értem... sztem soha nem is fogom. Lehet összeesküvés elméleteket gyártani, mint ahogy már Go-ról is kezdődik, de persze a Romról meg véletlen se lehet soha rosszat szólni, mert 5nek nem jó párszáznak meg oké. Itt véletlen se lehet hiba, de az meg természetes hogy a a többszázezer/többmillió felhasználó által használt appok meg hibásak. Tiszta sor. Minden világos.

    Az meg csak a te elméleted (meg azóta pár hú követőé), hogy a backup alkalmazások csak és kizárólag ugyanarra a Romra való visszaállításra valók. ;) (És ezt most már az 1 éves tapasztalat is mondatja velem, nemcsak az itt-ott fellelhető írások, kommentek)
    Hol is írják a saját leírásaikban a figyelmeztetést nagy piros betűkkel és sok felkiáltójellel hogy csak ugyanarra a rendszerre valók? :U
    Pl.MyBackupPro: "Restore your backups on your existing or new phone" - na most a new phone nekem azt jelenti hogy szinte 100%-ra tuti más rendszer lesz rajta mint ami volt.
    TB is csak ennyit ír: "We recommend to avoid "modified" TB versions because they cause infamous "package signature" errors afterwards." - Ami miatt akár hiba is lehet, de lehet reklámfogás is, hogy ugyan vegyék má' meg.

    És bocs hogy szólni mertem bármit is. Vedd úgy hogy itt sincs. Részemről zártam. :R

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák