Hirdetés

2017. szeptember 24., vasárnap

Gyorskeresés

(#951) embe válasza djnice (#950) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Nekem 149€ jön be mindkét linken.

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

(#952) djnice válasza embe (#951) üzenetére

djnice
(őstag)

Mivel már lejárt az akció.

(#953) embe válasza djnice (#952) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Mivel igazad van. :DDD
De így az X8 nagyon drága.

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

(#954) Beni2360 válasza embe (#953) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Nem mindenhol.

Béni ---Bluboo Xtouch -- LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - ONKYO TX-NR545 - Zyxel NSA325 v2 - K1 plus - Mini MX-G - ZIDOO X8 - bluetooth

(#955) envagyok válasza djnice (#950) üzenetére

envagyok
(őstag)

Magyarországról meg 90euróért nem kell senkinek :D

(#956) Beni2360 válasza envagyok (#955) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Tudod egy átvett készüléknél mindig vannak félelmek, hogy valami nincs rendbe.
Ez egy magyar betegség.
Ez ellen nehéz valamit is tenni. :K

Béni ---Bluboo Xtouch -- LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - ONKYO TX-NR545 - Zyxel NSA325 v2 - K1 plus - Mini MX-G - ZIDOO X8 - bluetooth

(#957) gyeniko válasza envagyok (#955) üzenetére

gyeniko
(senior tag)

Megnyugtatásul írom, hogy én szívesen megvenném tőled, de az a baj, hogy már magamnak sem tudom bemesélni, hogy szükségünk van rá 6 db Dune HD + 6 db Beelink GT1 mellett... Nagyon őszintén mondom, hogy ha írsz egy valóban elfogadható érvet, akkor megveszem, mert abszolút megbízom benned és az ár is kedvező.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#958) embe válasza Beni2360 (#954) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Tudom. De azt a konkrét linkre írtam.

(#959) envagyok válasza gyeniko (#957) üzenetére

envagyok
(őstag)

Nekem több lejátszóm van :) Ez jó ok?
4 htpc 4 S905(x), zidoo, Wetek, stb..
Lassan kiállítást nyithatnék :)
Mondjuk a gt1-nél ezerszer jobb alternatíva

[ Szerkesztve ]

(#960) gyeniko válasza envagyok (#959) üzenetére

gyeniko
(senior tag)

A GT1-ek nem média lejátszásra vannak, kizárólag a Digi Online-t, Horizon Go-t és TennisTV-t nézünk rajtuk, lehet, hogy erre a Zido sem jobb (de legalább drágább). Média lejátszásra a Dune-k vannak.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#961) atirag

atirag
(senior tag)

Üdv. Egy zidoo x8 vásásrlásán gondolkozom. Egy apple tv 4 helyett lenne. Működésben hasonlót várok csak a lejátszás lehetne jobb😊
Milyen hibái vannak amivel esetleg számolhatok. Csak film lejátszásra használnám nas-ról.

(#962) embe válasza tomp (#948) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Nem akar a downgrade összejönni. Pedig át is neveztem a romot install.img-re.
Elindult.

[ Szerkesztve ]

(#963) embe

embe
(PH! nagyúr)

Nektek működik a 13.0 béta fw-n a ZDMC 17.1 ?

(#964) tomp válasza embe (#963) üzenetére

tomp
(PH! kedvence)

Nem mivel a 17.1-es ZDMC-hez 1.4.4-es rendszer kell.

atirag
Film lejátszáshoz tökéletes az X8. Arra van kitalálva. Az Apple TV egy multimédiás box. Az más.
Csak apró hibák vannak amelyek javítása folyamatos. Legutóbbi rendszer verzióval vannak apró gondok de már közölték, hogy javítva lesznek. A legjobb, hogy ha esetleg egy új verzió bugos lenne rövid idő alatt vissza lehet rakni a korábbi rendszert. Jelenleg 1.4.4 a legfrisebb fw. Nekem mégis 1.3 beta van fent. Kihagyom az 1.4.4-et. További kérdés esetén nyugodtan írj, válaszolunk. :)

(#965) embe válasza tomp (#964) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

A 17.1-et telepítve, majd elindítva, jelzi hogy van 17,3-as Kodi..... Kár hogy erre még nem jött ki!

(#966) atirag válasza tomp (#964) üzenetére

atirag
(senior tag)

Köszönöm. Az x9 csak a hdd lehetőségben már vagy van más különbség is? Sebesség képminőség stb.

(#967) LógaGéza válasza atirag (#966) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Minden más ugyanaz.

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#968) embe

embe
(PH! nagyúr)

Na nekem a CEC nem akar a béta rommal sem működni. Erősítőn, és a tévén minden beállítás változatlan.
A Zidoo.ban a cec/irda OFF-ra van kapcsolva. Nálatok?

(#969) LógaGéza válasza embe (#968) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Nálam az nem befolyásolt semmit, direkt kipróbáltam.

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#970) sazo

sazo
(kvázi-tag)

Lassan egy hónapja bejelentették az 1.4.5 firmware-t. Korábban ezt sosem tették, csak jöttek a módosítások. Szerintetek mi az oka?

(#971) Chris Kiki válasza sazo (#970) üzenetére

Chris Kiki
(fanatikus tag)

Ezt már nem szeretnék elbaxni ;]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#972) embe válasza sazo (#970) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Megszűnik a cég.
Más néven fog tovább működni. ;]

(#973) tomp válasza sazo (#970) üzenetére

tomp
(PH! kedvence)

Volt pár anyázó tulaj akik kikeltek magukból. Ők meg gerjesztették a népet. Emiatt írták be, hogy az 1.4.5-ben milyen javítások lesznek.

(#974) headhunter válasza sazo (#970) üzenetére

headhunter
(őstag)

Olvass bele a Zidoo X6 Pro topikba! :U

[link]

[link]

(#975) atirag

atirag
(senior tag)

Az X8-nak mozgásos távja van vagy van ilyen eger lehetőség hozza mint a Minix-hez?

(#976) embe válasza atirag (#975) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Normál távja van.

(#977) Beni2360 válasza atirag (#975) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Nekem egy 4-s USB Omega elosztó van bedugva és abban van ez egér és a billentyű meg a légegeres távirányító amit külön vettem. Minden működik. :C
Ui: Van a távon is egy egér ami mozgatható, de felejtős lassú kínlódás használni, csak végveszélyben.

[ Szerkesztve ]

(#978) Gabesz87 válasza Beni2360 (#977) üzenetére

Gabesz87
(őstag)

Az eredeti távot már én is vizslattam, hogy a középső részét valahogy fel lehet nyitni, és ott van ilyen touchpad? Mert hogy az a középső négyzet alakú rész úgy eláll. Csak nem akartam feszegetni, nem tudtam kinyitni.

(#979) Beni2360 válasza Gabesz87 (#978) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Nincs ott semmi, csak dizájn . Fizikai lehetetlenség alatta az alap lap.

(#980) Gabesz87 válasza Beni2360 (#979) üzenetére

Gabesz87
(őstag)

Ja értem. Akkor jó xar dizájn. De akkor hol ez a szükségegér, amit írtál?

(#981) kene84 válasza Beni2360 (#977) üzenetére

kene84
(fanatikus tag)

Szia,

milyen légegeret használsz?

(#982) Beni2360 válasza Gabesz87 (#980) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Abban a négyzetben a bal felső sarkában van egy egér ikon és azt megnyomva a navigációd kerek gombbal ami az OK körül található avval lehet mozgatni és ok gombbal okézni.
---------------------
kene84 - MXIII &T3 2.4G Wireless Remote Control Keyboard Air Mouse for TV box Mini PC
De találsz ott világítósat is már.

[ Szerkesztve ]

(#983) embe válasza kene84 (#981) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Próbáld ki vezetéknélküli egérrel!

(#984) Zsolti45

Zsolti45
(újonc)

Sziasztok!Szeretnék véleményt kérni valakitől aki már használja az X10-et...ha lehet privátban megadom a telefonszámom kérem küldjön egy sms-t és visszahívom..Előre is köszönöm!Zsolt

(#985) Beni2360 válasza Zsolti45 (#984) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Szerintem nyugodtan kérdez itt és hátha előbb kapsz választ és MI is okulunk belőle.
Bármilyen kérdést akár alapfokú is az igyekszünk megválaszolni. :K
Az X 10 még nem egy tömeg cikk már a árát is figyelembe véve.

[ Szerkesztve ]

(#986) Zsolti45

Zsolti45
(újonc)

Több kérdésem lenne az x10el kapcsolatban..Először is Én mkv remuxat gyűjtük van-e gond a HD hangal DTS-HD master,True HD,Atmos?A másik m2ts file okoz-e problémát mert ebben a formátumban gyűjtöm a koncerteket...Honnan érdemes megrendelni?

(#987) Beni2360 válasza Zsolti45 (#986) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Mivel mindhárom x8-9s-10 is egyazon szoftverrel rendelkezik a válaszom igen, igen.
Én is ilyen filmeket nézek. Most néztem meg az INFERNO 4K filmet ahol a m2ts fájt választottam ki (mert valamiért mint BD lemez nem akarta ezt a filmet lejátszani) lejátszáskor, csak a hang és felirattal volt gondom mert nem név szerint mutatja ilyenkor keresgélni kell.
HD hangal DTS-HD master,True HD,Atmos - ha megvan a hozzá való erőlködő akkor nincsen semmi gond. Atmosom nincs de lejátssza.
Én részemről az AMAZON,de volt a gyors és EU-s
Egyelőre tőlem ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#988) embe válasza Zsolti45 (#986) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

"Én mkv remuxat gyűjtük van-e gond a HD hangal DTS-HD master,True HD,Atmos"
Nekem is szempont volt hogy ezeket a hangformátumokat tudja kezelni. De mint írták ehhez kell egy megfelelő erősítő is.
Nálam egy DENON AVR-X2200W -vel szépen működik, "megtalálják a hangot egymással".

(#989) Zsolti45

Zsolti45
(újonc)

Nekem most Zappiti 4k duo van,gondolkodom a cserén nem tudom érdemes-e?A 4k nem fontos inkább a képminőség meg a szolgáltatások,boritók letöltése,feliratok kezelése és a fileok kezelése...

(#990) LógaGéza válasza Zsolti45 (#989) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Ha jól látom az Realtek chipes, ami sosem volt az igazi képminőség tekintetében.
A többi extra amit keresel, azt meg tökéletesen oldja meg a Kodi (ZDMC).

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#991) Zsolti45

Zsolti45
(újonc)

Köszönöm!Ha megveszem az első beüzemelésnél van kinlódás vele(kodi,hálózat stb)?Vagy frissíti magát autómatikusan és megy minden?Valahol azt olvastam hogy Zidoo oldaláról érdemes megrendelni mert ott jobb az ára és nincs vám,áfa...

(#992) LógaGéza válasza Zsolti45 (#991) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Persze, be kell állítani, nem fogja magának megtalálni, hogy hol vannak a filmjeid, stb - de nem kell többet, mint más lejátszóknál.
Én amazon.de-ről vettem, onnan se volt vám és áfa :)

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#993) blakey válasza LógaGéza (#990) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Ha jól látom az Realtek chipes, ami sosem volt az igazi képminőség tekintetébe

A Zidoo X8/X9S/X10 is Realtek Chipes, ettől eltekíntve igazad van. :)

[ Szerkesztve ]

[egyelőre (nem egyenlőre), képátló (nem képátmérő), Blu-ray (nem Blue-ray)]

(#994) LógaGéza válasza blakey (#993) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

RK chipest akartam írni szerintem, mea culpa, reggel volt még :B Az meg nem lenne igaz.. Akkor nemtom :DDD

Te itt amúgy? Mi a helyzet Himedia fronton? Rég nem követem a topikot :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#995) blakey válasza LógaGéza (#994) üzenetére

blakey
(PH! nagyúr)

Jól írtad, Realtek chip van a Zappitikben is. Himediát is olvasom ahogy ezt is, mást nem tudok róluk.

[egyelőre (nem egyenlőre), képátló (nem képátmérő), Blu-ray (nem Blue-ray)]

(#996) Zsolti45

Zsolti45
(újonc)

Nagyon gondolkodóban vagyok nekem nem is az ár dominál mert idáig szinte mind drágább modellek voltak..Nekem a Zappitivel semmi bajom szerintem nagyon szép képe és hangja van a Panasonic plazmámon...ami volt idáig Dune HD duo,Popcorn Vten(egy kalap túrót nem ér annyira rossz)meg volt Mede8er na annak gyenge volt a képe láthatóan...meghirdetem a Zappitit és majd meglátjuk...

(#997) embe

embe
(PH! nagyúr)

Megjött az MX3 a Zidoo 8-hoz...is.
Kikacsolni kitudom vele, ellenben bekapcsolni nem. Ha használ valaki ilyet, nézze már meg hogy működik-e neki a ki és a bekapcsolás!
Köszi!

(#998) Beni2360 válasza embe (#997) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Be kapcs sehol nem megy vele.
Be kapcs infra
Ki kapcs szoftveres.

[ Szerkesztve ]

(#999) embe válasza Beni2360 (#998) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Rendben, köszi!
A tévé infra programozására keresek még rá. Hátha van valami YT videó róla.

(#1000) tomp válasza LógaGéza (#990) üzenetére

tomp
(PH! kedvence)

Zidoo X8-X9S-X10 is Realtek chipes ahogyan írják is csak a Zidoonál nincs kamu "MagicPixel v2" féle nemlétező képjavító marhaság. :D

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.