Hirdetés

2017. november 20., hétfő

Gyorskeresés

(#651) lepence válasza lepence (#650) üzenetére

lepence
(tag)

Na most már nem látja a pendrájvot sem.......a hálózaton, állandóan jelszót kér, pedig már mindent kikapcsoltam (amit csak lehetett)......azt hiszem ez így használhatatlan.

30 341 3606

(#652) Beni2360 válasza lepence (#651) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Ha win megosztást akarsz elérni igen oda jalszó kel a gépeden nem kapcsoltad ki a megosztási lehetőségek közt. Ezt a sima 905 gépeknél is egy gond. Ott tömbszőr tárgyalták egyebek közt én nálam is gond volt. keress rá én is utána nézek.

Béni ---Bluboo Xtouch -- LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - ONKYO TX-NR545 - Zyxel NSA325 v2 - K1 plus - Mini MX-G - ZIDOO X8 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth

(#653) lepence válasza Beni2360 (#652) üzenetére

lepence
(tag)

Köszi a segítséget, amúgy pont úgy kapcsoltam ki a jelszó kérést, ahogy azt a "129"-es hozzászólásodban leírtad.Nálam mégsem megy, sajnos.
Rákeresek én is.

30 341 3606

(#654) Beni2360 válasza lepence (#653) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Most nekem se megy wifin megosztanom a laptopról a mappákat amit kijelöltem, nem értem. :F

Béni ---Bluboo Xtouch -- LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - ONKYO TX-NR545 - Zyxel NSA325 v2 - K1 plus - Mini MX-G - ZIDOO X8 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth

(#655) lepence válasza Beni2360 (#654) üzenetére

lepence
(tag)

Most hirtelen írásvédett lett az a HDD, amit megpróbáltam megosztani.
Már kikapcsoltam a megosztást, de most nem tudok rá írni. :W

30 341 3606

(#656) LógaGéza válasza lepence (#648) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

2,5-ös dokkolók? Saját tápjuk van?

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#657) lepence válasza LógaGéza (#656) üzenetére

lepence
(tag)

2,5 + 3,5 usb2, usb3, 3db (mind külső tápos) van, meg se nyikkan egyik sem
4k tévéhez+ házimozi erölködőhöz kellett volna
csak rádugom a vinyót valamelyik dokkolóban azt haddszóljon
na ehhez képest kép meg hang eddig csak a youtub-ból jött ki

30 341 3606

(#658) tomp válasza headhunter (#638) üzenetére

tomp
(PH! kedvence)

Mikor jött ki a legutóbbi frissítés?
Az X6 Pro Rockchip-es. Rajtuk múlik, hogy jön e 6.0 mivel az SoC-hez kellenek az új driverek.
Nem jó az 5.1.1?
Én az X8-al például nem várom a 7.0-t. Szerintem a Realtek nem is gondolkodik 7.0-n.
Media playeren legyen csak 1 droid verzió de az atomstabil.

(#659) LógaGéza válasza lepence (#657) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Fel se pörög, semmi?
Ha felpörög, akkor arra tudok tippelni, hogy az OpenWRT kavarhat be...

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#660) lepence válasza LógaGéza (#659) üzenetére

lepence
(tag)

Nem pörög fel..........sajnos

30 341 3606

(#661) tomp válasza Beni2360 (#637) üzenetére

tomp
(PH! kedvence)

Nálam az 1.3 beta jól muzsikál. Semmi komoly eset nem volt.
Nem semmi a zidoo jól belehúzott a frissítésbe. 1.4.2 listája nem gyenge. Látszik, hogy komolyan foglalkoznak az X8/9S családdal.
X10-nél nem tudom milyen verzió van.

(#662) Beni2360 válasza tomp (#661) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

X10 megegyezik majdnem az x9s-l a fórumokon olvashatod ott is vannak jó és rossz vélemények.
Most már az 1.2-nél is egyszer a DTS HD hang rakoncátlankodott.
Hiába van bepipálva a minimális hang küldés szünetnél lekapcsol az erőlködő és indításnál újból észleli a hangot és akkor recseg a hd hang. Lehet, hogy valami el állítottam az erősítőn.
Várjuk az 1.4-s frissítést.
---------------------------------
lepence - nálad van valami változás?

[ Szerkesztve ]

(#663) tomp válasza Beni2360 (#662) üzenetére

tomp
(PH! kedvence)

Na a DTS HD hanghoz nem tudok hozzászólni mert nekem lekeveri sima DTS-re. Sajnos csak optikai bemenetes cuccom van. Annál nem okoz gondot.
Várjuk az 1.4.2-t. (és én a tápot is) :DDD

A posta teljesen összeomlott... postaimport email fiókjuk megtelt így csak több napos anyázás után tudtam elküldeni a kért dokumentumokat nekik. Nyomkövetés leállt, megnövekedett feldolgozás. De ha 20munkanapon belül nem kezdik meg a feldolgozást akkor visszaküldik... 2ezer Ft-os táp szúrja a szemüket :W

(#664) lepence válasza Beni2360 (#662) üzenetére

lepence
(tag)

Dolgozom a hétvégén, majd hétfőn jöhet a következő érvénytelen kisérlet......

30 341 3606

(#665) pontyos

pontyos
(fanatikus tag)

Sziasztok, van már valakinek? X10 Vennék, lejátszani az összes elérhető formátumot :)

(#667) Beni2360 válasza headhunter (#666) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Csak legyen türelmünk kivárni az X8-ra is. :DD

(#668) nyakec válasza Beni2360 (#667) üzenetére

nyakec
(lelkes újonc)

Itt si van...... ;)
http://forum.zidoo.tv/index.php?threads/new-firmware-v1-4-4-version-for-zidoo-x8-released.4746/#post-23493

(#669) Beni2360 válasza nyakec (#668) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

:R most költöztetem a cuccaim de letöltöm.
és aki letöltötte és felrakta milyen a frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#670) envagyok válasza Beni2360 (#669) üzenetére

envagyok
(őstag)

Eddig jó :)

(#671) levior

levior
(újonc)

Szevasztok. Megjott a 9, 3-4 napon belul a mixeshop oldalrol DHL-el, (vam nelkul, SVKba), nagyon baró. A frissítést nálam még nem kínálja, éppen töltöm az apkt.
Lenne egy nem idevago kerdesem amit olvasas utan utan sem deritettem ki; Hogy oldjam meg azt a helyzetet, hogy a Kodi ne dobja szét a bluray film mappajabol kulon filmnek a fajlokat? A magyar scarper.

(#672) Beni2360 válasza levior (#671) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

hogy a Kodi ne dobja szét a bluray film mappajabol kulon filmnek a fajlokat - te hol látod ezeket a fajlokat? Nekem még ilyet nem csinált a KODI.
Ha beolvastattad a média tárat akkor a -filmek-címek- alatt megtalálod a filmeket a leírásokkal és ott katt és indul a film. Valahogy e szerint nem jól használod a KODI rendszert.

(#673) LógaGéza válasza Beni2360 (#672) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Ugyebár ha egy <film címe>/BDMW mappa formában "szerzel" be filmet, azon belül lesz pl egy STREAM mappa, amit a scraper szépen fel is ismer a Stream című filmnek - és akkor már a Playlist filmről ne is beszéljünk, ami szintúgy elég sokszor lett meg nekem is...
Anno kerestem rá megoldást, de már nem emlékszem, hogy mi lett... Egy ideje Mediaelch-el kezelem a Kodi adatbázist, azóta nincs ilyen bajom vele.
Szerintem erre gondolt.

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#674) pontyos

pontyos
(fanatikus tag)

Hello, valamelyik készülék megvásárlása előtt vagyok, van különbség androidos Kodi és ha van, a beépített lejátszó között? Értem itt a kép megjelenítés, ill. a hang kezelést.
X10 a kiszemelt példány.
Köszi

(#675) tomp

tomp
(PH! kedvence)

Kezdőképernyőn nyomjátok meg többször a menü gombot. Valami kínai adat menü jön be. :DDD
Véletlenül leltem rá. Összevissza nyomkodtam ott mindent. Kilépés után nem csatlakozott a wifi. Restart után újra kérte, hogy állítsam be a nyelvet, hálózatot. Ezen kívül maradt minden változatlanul. :D

(#676) levior válasza LógaGéza (#673) üzenetére

levior
(újonc)

Igen, hasonló nálam is a helyzet. Eddig nem volt időm rá, majd ma megpróbálom orvosolni a helyzetet, kösz a tippet az apphoz.

(#677) szpali válasza tomp (#675) üzenetére

szpali
(őstag)

Google Translate app kínai->magyar beállítás esetén meglepően magas hatékonysággal ismeri fel a kínai karaktereket, ha lefotózod

Oneplus5 & Oneplus3 || ASUS K75VJ-T2065D || LG 42LF652V | Denon X520BT | Wharfedale 240 & 220C & 10.DFS & Roth Audio Oli KH30

(#678) Beni2360 válasza pontyos (#674) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Látom senki nem reagál a kérdéseidre, én fogok. Igen a beépített saját lejátszója a lényeg az egész Md-ben. A ZDMC - vagyis a KODI-juk nem annyira jó. A média tárat használjuk és az indításnál vált át a külső lejátszóra.
A média lejátszóból indítva is a saját lejátszó indul és "mindent visz". Azért a KODI-hoz érteni kell, hogy mindent be tudjál állítani. Egyebek közt abban kell beállítani, hogy indítsa-e a külső lejátszót. Lehet több saját beállítást elmenteni és akkor vagy a KODI vagy a külső fogja indítani a filmet. Hangok és kép helyes lejátszása rendben van.

(#679) tomp válasza szpali (#677) üzenetére

tomp
(PH! kedvence)

Megnéztem. Hát felhasználó számára lényegtelen dolgokat ír ki. Lehet nem véletlenül van rejtve. :DDD
X8-on: sata nincs csatlakoztatva, tárhely csatlakoztatva(lehet az usb-s ssd-re gondol), 2,4 és 5GHz-es test wifi, aktiválás sikeres, memória 2GB, fw verzió 1.4.4, modell X8

(#680) pontyos válasza Beni2360 (#678) üzenetére

pontyos
(fanatikus tag)

Köszönöm szépen!

(#681) envagyok

envagyok
(őstag)

Csináltam egy visszaállítást, eltűnt a ZDMC.
Hol tudom letölteni?

(#682) Beni2360 válasza envagyok (#681) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Itt néz körül és érdeklődj.
Valami frissítést (az X9S-nél volt frnt) adtak ki de már nem emlékszem, hogy az telepíthető is?

(#683) envagyok válasza Beni2360 (#682) üzenetére

envagyok
(őstag)

:R

(#684) LógaGéza válasza envagyok (#681) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Általában minden szoftverfrissítés topikjában ott van, itt pl a legújabbnál, a post legvégén: [link]

Mindegy, hogy X8 vagy X9S, ugyanaz.

Beni2360
Nem, nem frissült, ugyanaz a januári build van már jó ideje.

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#685) Beni2360 válasza LógaGéza (#684) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Decemberben vásárolt készülékre a ZDMC az idén friss apk jött. Csak én nem emlékeztem, hogy frissítést adtak ki vagy törlés és telepítés volt.
De mint látom : ZDMC:http://ota-cloudfront.zidoo.tv/X9S/ZDMC/zdmc-16.4.13_siga.apk

[ Szerkesztve ]

(#686) LógaGéza válasza Beni2360 (#685) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Igen, ez a utolsó, január valahanyadikai build, fejből most nem tudom. Azóta nincs közkézen újabb.

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#687) Beni2360 válasza LógaGéza (#686) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Nekem pl tegnap este szó nélkül kilépett és a kezdő droidos oldal fogadott. Ismételt indításnál a filmre ugrott és ok-nál folytatta ott ahol abba hagyta. :F

(#688) nyakec

nyakec
(lelkes újonc)

http://forum.zidoo.tv/index.php?threads/release-zdmc-17-1-base-on-kodi17-1.4813/ :K

(#689) Beni2360 válasza nyakec (#688) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Az új ZDMC 17.1 KODIVAL.

[ Szerkesztve ]

(#690) nyakec válasza Beni2360 (#689) üzenetére

nyakec
(lelkes újonc)

Állitolag komoly problémák vannak vele..... még nem merem feltenni..

(#691) tomp

tomp
(PH! kedvence)

Szerintetek mi az oka a Dolby Vision támogatásának a hiánya? Direkt hagyta ki a Realtek ennél az SoC-nél vagy ehhez spéci dedikált "Dolby Vision" proci kell?

(#692) magicbox

magicbox
(senior tag)

Sziasztok!

Egy x9s vásárlásán gondolkozok. Egy jó öreg wdtv-t váltana.

Amit kérdezni szeretnék, hogy a filmnévvel egyező external feliratok tényleg nem indulnak el automatikusan?

Az external feliratok kódolása jó? Méretet, pozíciót lehet állítani?

Megjegyzi, hogy melyik filmnél hol tartok és tudja folytatni a lejátszást?

Jukebox rész, hogy és milyen formában működik? Magyar nyelvű infót szedd le, ha elérhető?

Huawei Mate 9, HiMedia Q5 Pro

(#693) LógaGéza válasza magicbox (#692) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Üdv!
Én Kodival használom, nem is tudom mikor szedtem már le kézzel felíratot, ha rendesen beállítod, akkor a videó indulásakor lehetőséged van letölteni.
Gondolom sorozatoznál, azért fontos a felirat :)

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#694) magicbox válasza LógaGéza (#693) üzenetére

magicbox
(senior tag)

Mindig kézzel szedem le a feliratot. Gépen ellenőrzöm, hogy minden stimmel-e, és csak utána kerül a filmes vinyókra. Nincs kedvem azzal szórakozni, hogy jó-e a felirat, nem valami google fordítós vacak stb. Rengeteg filmet nézek felirattal, még azokat is amiből esetleg van szinkronos verzió. Nagyon gyenge a magyar szinkron ezért az eredeti hangsávot preferálom. Persze nézek sorozatokat is, azoknál is külső feliratokat használok. Szóval elindítja automatkusan a külső feliratot vagy minden alkalommal kézzel kell kapcsolgatnom? :) Azokat a dolgokat amiket fentebb leírtam/kérdeztem a régi wdtv alapból tudja. Csak lassú és öreg szegény, és egyre többet fagy le...

[ Szerkesztve ]

(#695) magicbox

magicbox
(senior tag)

Itt kifejtettem, hogy pontosan mire lenne szükségem, hátha valaki nálam okosabb tud segíteni. :R

(#696) tomp

tomp
(PH! kedvence)

Kénytelen voltam visszarakni img-ből az 1.2.7-et mivel az 1.4.4 erősen bugos volt. DLNA módnál másodpercenként váltogatta a portot így gyakorlatilag minden film nézhetetlen lett. Elindul a film megy 2mp-et majd megállt a kép és a hang. A hang vagy ment tovább vagy nem. De a kép fixen állva maradt. 1.2.7-el helyrejött. Most meg percenként csesztet a rendszer, hogy elérhető az 1.2.11 :DDD
Óvatosan frissítek 1.4.4-re. Ha megint bugos lesz akkor vissza az 1.2.7-es img majd update 1.2.12-re és kihagyom az 1.4.4-et. Szerencsére nekem nem hozott semmi új dolgot az 1.4.4.

(#697) tomp

tomp
(PH! kedvence)

Visszament az 1.3béta.
1.4.4 alatt volt még 2 bug: HDMI In appban megfagyott állandóan a kép+ usb 3.0-n a sebesség a 2.0 szintjén volt.
Érdekes hiba ez a DLNA port váltogatás. Terheli a gépet és a routert is.

(#698) Beni2360 válasza magicbox (#694) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Na kérlek alássan kerestem egy olyan sorozatot ahol külön letöltött Fi. van a film mellett. Minkét lejátszó indította a külső Fi-t. Tehát a ZDMC-KODI és a saját spéci lejátszója. Lehet mindenfajta állítgatás a feliratokon.
Nekem TECíííííK. :K

(#699) magicbox válasza Beni2360 (#698) üzenetére

magicbox
(senior tag)

Köszönöm az infót! :)

(#700) MCGaiwer

MCGaiwer
(PH! addikt)

x9s-ben hogy tudom beállítani, hogy X perc inaktivitás után kapcsoljon ki? nem ZDMCből, hanem a teljes rendszerből lépjen ki

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.