Hirdetés

2017. szeptember 19., kedd

Gyorskeresés

(#751) pontyos válasza Beni2360 (#750) üzenetére

pontyos
(fanatikus tag)

nem tudom, majd döbbennek / remélem nem. Ha igen akkor 27 %?

[ Szerkesztve ]

(#752) Chris Kiki válasza pontyos (#751) üzenetére

Chris Kiki
(fanatikus tag)

Én AliExpressről vásároltam az enyémet. A csomag Lettországból (vagy Litvániából?) érkezett, így nem volt rá se vám se ÁFA.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#753) Dave567 válasza pontyos (#748) üzenetére

Dave567
(őstag)

és (#750) Beni2360

Köszi a válaszotokat.

Gondolom a beépített HD az beépített HDD akar lenni. :)
De akkor ezek mind tudják amiket szeretnék?

(#754) tomp válasza VaJman (#738) üzenetére

tomp
(PH! kedvence)

Én visszaraktam az 1.3 bétát mert az 1.4.4 dlna módja erősen bugos így semmilyen film nem megy dlna-n.

(#755) mcmike válasza Beni2360 (#724) üzenetére

mcmike
(őstag)

Hát én is elég értetlenül állok a dolog előtt, mert tegnap este is teszteltem, és sajnos ugyanaz. Megint mindent elölről kezd, bookmark-ok eltűntek az éterben. Semmit nem csináltam, nem konfigoltam, explorerből választottam ki a file-t, szóval kezdek teljesen tanácstalan lenni. :F

Lehet hogy kifogtram egy hibás darabot? (már kezdek hinni a vajákos piri néni féle dolgokban) De nem hiszem mert ez biztosan szoftveres eredetű... :U

@LógaGéza: ez információértékű volt hogy te is SMB-ről nézed és nincs gondod, mert kezdtem arra gyanakodni már. ;)

Lehet még lesz egy teljes hard reset, meg további sznvedés...

[ Szerkesztve ]

Az okos ember más hibájából tanul... de ezek alapján én még okos embert nem láttam... :D

(#756) Beni2360 válasza mcmike (#755) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Hát most reggel megnéztem a tegnapi egyik sorozat részt amit abba hagytam 7'-nél és minkét lejátszó onnan folytatta. De én a ZDMC-ből indítom a filmeket, két profil van elmentve egyikkel indul a külső, másiknál csak a ZDMC. Mindkettőnél volt könyvjelző effektus.
Most az explorerből választottam ki a file-t és ott is volt folytatás még a gép kikapcsolása után is, sőt a ZDMC-ből való külső lejátszós profilból is. De a sima ZDMC lejátszásnál már ekkor nem volt könyvjelző memó. Ennyi mára. :DD

Béni ---Bluboo Xtouch -- LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - ONKYO TX-NR545 - Zyxel NSA325 v2 - K1 plus - Mini MX-G - ZIDOO X8 - bluetooth

(#757) embe

embe
(PH! nagyúr)

Hülye kérdés:
Hogyan szoktátok bekapcsolni?
Kikapcsolni ok, rájöttem hogy azt is lehet konfigurálni. De ha Power Off-vagy , vagy standby-ba teszem, nem lehet a bekapcsológombbal visszakapcsolni, csak ha áramtalanítom.
Van ennek valami trükkje?

Ja és X8 -ról van szó,.

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

(#758) cujo69 válasza embe (#757) üzenetére

cujo69
(újonc)

Nekem standby módban van,és a bekapcsológombbal be tudom kapcsolni.

(#759) embe válasza cujo69 (#758) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Nekem is arra van állítva. Kikapcsolást követően ha megnyomom, akkor kéken világít, de semmi több, a kijelzőjén sem jelenik meg semmi.
Áramtalanítást követően ha áramot kap, akkor kezd bootolni.

A beállítás menüben nem kell valamit állítani?

[ Szerkesztve ]

".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."

(#760) embe válasza cujo69 (#758) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Illetve standby állapotban nem kellene a kijelzőnek az időt mutatnia? Nálam nem mutatja.

(#761) cujo69 válasza embe (#760) üzenetére

cujo69
(újonc)

Nekem se mutatja az időt,standby módban.Nem tudom hogy a menüben lehet e állítani valamit,én eddig mindig be tudtam így kapcsolni.

(#762) embe válasza cujo69 (#761) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

A tápról küldenél egy fotót, pontosabban az adattáblájáról?

(#763) embe válasza cujo69 (#761) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

És neked a CEC be van kapcsolva? Ha igen, akkor az mire van állítva?

(#764) LógaGéza válasza embe (#757) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Nálam CEC van, TV-t kikapcsolom, akkor Standby módba megy, ha bekapcsolom a TV-t, akkor ébred a X8 is.

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#765) embe válasza LógaGéza (#764) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Mikre vannak állítva a CEC alatt lévő lehetőségek?
Elég ha azt írod: 1 be, 2 ki, stbbbb

(#766) LógaGéza válasza embe (#765) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Minden be van kapcsolva, kivéve az automata nyelv (nem tudom hanyadik, nem vagyok otthon).

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#767) embe válasza LógaGéza (#766) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Erősítőt használsz? Vagy közvetlenül tévére van kötve?

Lehet downgradelni az X8-at?

[ Szerkesztve ]

(#768) LógaGéza válasza embe (#767) üzenetére

LógaGéza
(PH! addikt)

Közvetlen TVre.

Lehet, de csak tiszta telepítéssel: [link]

OnePlus 5 - ǝןʇʇǝs ɹǝʌǝu

(#769) Dave567

Dave567
(őstag)

Maximum hány TB-OS vinyót lehet rá kötni?

(#770) Beni2360 válasza pontyos (#751) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Igen, 27%+2500 Ft posta eljárási illeték.
Igen, a mostani árfolyamon kb: 15115+2500= 17615 Ft plusz összesen: 73593 Ft

Béni ---Bluboo Xtouch -- LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - ONKYO TX-NR545 - Zyxel NSA325 v2 - K1 plus - Mini MX-G - ZIDOO X8 - bluetooth

(#771) pontyos válasza Beni2360 (#770) üzenetére

pontyos
(fanatikus tag)

Kb, a harminc dollár előny nem is az :)
....viszont ma megkaptam a szállítást igazoló emailt, idáig elég gyors

[ Szerkesztve ]

(#772) embe válasza LógaGéza (#768) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Köszi!
Közben megoldódott a probléma. Power állásban kell kikapcsolni, a standby-t nem szereti. Így akkor vissza lehet kapcsolni.

(#773) bereske15 válasza Dave567 (#769) üzenetére

bereske15
(újonc)

Szia!

Az enyémen volt már 8 TB -os, gond nélkül vitte Icy Box HDD dokkolóban USB 3.0- ba dugva... Jeleneg non - stop 1 db 3tb -vel megy a seed.

(#774) Dave567 válasza bereske15 (#773) üzenetére

Dave567
(őstag)

Szia

Köszönöm a válaszod.

Melyiket használod?
Nem tudom egyszerűen eldönteni melyik legyen.. 64000 ft az x10, de vajon megéri-e, csak mert van belső tárolója? :W

(#775) embe válasza Dave567 (#774) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Biztos hogy van belső tárolója? Szerintem csak a lehetőség van meg a beépítésre.Vagyis van benne egy 3,5"-os vinyó hely.

(#776) Dave567 válasza embe (#775) üzenetére

Dave567
(őstag)

Úgy gondolom, ilyen betolós, kinyitod, és betolod a vinyót, nem hiszem, hogy kellene más cucc is hozzá.

(#777) bereske15 válasza Dave567 (#774) üzenetére

bereske15
(újonc)

Zidoo X8 + RAIDSONIC ICY BOX IB-124CL-U3 = 50000 Ft.

Marad 14000 HUF HDD -re.

Nem olyan szép, min az X10, műanyag házas, kisebb a lejátszó belső tárhelye és passzív hűtéses a lejátszó.

Viszont 2 hdd -t tudsz beletenni a dokkolóba, nem egyet a zidoo -ba.

(#778) embe válasza Dave567 (#776) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Persze. Csak akkor félreértettelek. Úgy értelmeztem, hogy azt gondolod, van benne vinyó.

Más:
Zenelejátszásra a gyári lejátszóját használjátok?

(#779) Bubukain válasza sazo (#727) üzenetére

Bubukain
(senior tag)

...

[ Szerkesztve ]

(#780) tomtrial

tomtrial
(kvázi-tag)

Hali,

X8-am van, és használom rajta az FTP megosztást ami nagyon jól működik. Macbook-on csak felmegyek a gép IP címére és vendégként rácsatlakozok, nem kér se jelszót se felhasználónevet. Viszont iPhone-on ha csatlakozni szeretnék rá akkor ezt a képernyőt dobja ki.

Baloldalon az X8 ftp beállításai, jobb oldalon az iPhone app amivel csatlakoznék.

Valakinek ötlet, hogy miért nem megy fel?

(#781) Chris Kiki válasza embe (#778) üzenetére

Chris Kiki
(fanatikus tag)

A gyári zenelejátszója zenét lejátszani teljesen alkalmatlan :(((

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#782) embe válasza Chris Kiki (#781) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Akkor kör kérdés:

Zene lejátszásra ki mit használ. Van 1-2 .mka kiterjesztésű "lemezem" jó lenne ha azt vinné. A ZDMC viszi, viszont nem tudja trackekre szétbontani.

(#783) Chris Kiki válasza embe (#782) üzenetére

Chris Kiki
(fanatikus tag)

Én speciel az Onkyo erősítőm lejátszóját Androidrol vezérelve.
Az mka-t amúgy felejtsd el, gyakorlatilag semmi sem ismeri. Nevezd át mkv-ra, és a Zidoo videólejátszója elboldogul vele.

(#784) embe válasza Chris Kiki (#783) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Kodi ismeri, csak nem lehet vele a "trackek" között léptetni. Pi3 alatt is ment a Kodival.

(#785) djnice

djnice
(őstag)

X9S és X10 akcióban, még 3 és fél óráig: [link]

(#786) Dave567 válasza bereske15 (#777) üzenetére

Dave567
(őstag)

Nekem is ugyan ez a márka van külső vinyós csak egybe téglalap, de van egy másik vinyóm is, amit bele kéne rakni, mert nincs használva.

(#778) embe: Ja nem.

[ Szerkesztve ]

(#787) embe

embe
(PH! nagyúr)

Légegeret használ valaki? Milyet? Illetve ha van a légegéren "menü" gomb az is működik filmnézés közben?

(#788) bereske15 válasza embe (#787) üzenetére

bereske15
(újonc)

Szia!

Nálam és ismerősömnél is csak usb hosszabbítóval megy rendesen, szerintem azért mert 2,4 Ghz -en megy és valami pl router bekavar neki és szakadozik, de usb hosszabítót a tv elé tettem, bele a vevő stick és úgy már ment rendesen. Engem idegesített odaajándékoztam. Működése hibátlan a billentyű része is. A bekapcsoló gombon kívül nálam minden funkciója ment. link:

(#789) embe válasza bereske15 (#788) üzenetére

embe
(PH! nagyúr)

Billentyű nem kell, van egy magyar karakteres kicsi Logitech.

Egy ilyen távirányító jellegűre gondoltam. Vagy ilyenre.

Akkor a menü gombbal betudtál lépni filmnézés közben oda, ahol a hangot, feliratot lehet állítani?

[ Szerkesztve ]

(#790) mcmike

mcmike
(őstag)

Tudja valaki esetleg hogy hogyan kell hard reset-et csinálni egy X8-ason? Csak szoftveresen sikerült eddig. A nyomom a gombot 15mp-ig és közben dugom be a tápkábelt, nem müködik. ;)

Az okos ember más hibájából tanul... de ezek alapján én még okos embert nem láttam... :D

(#791) tomp válasza mcmike (#790) üzenetére

tomp
(PH! kedvence)

A gomb nyomással újratelelíteni lehet csak. Ahhoz pedig kell egy pendrive amin egy régi fw verzió image fájlja van. Azt hiszem 1.2.7-ből van image fájl. Azt rárakva lehet zip-es ota fájlból tovább frissíteni.

(#792) Dave567

Dave567
(őstag)

Döntöttem, x10-lesz, tudtok valami jó helyet ahonnan lehet rendelni? Olcsóbban, vagy ingyenes kiszállítással?

(#793) tomp válasza Dave567 (#792) üzenetére

tomp
(PH! kedvence)

A német amazonról ingyenes a posta. A Zidoo oldalán rendelve most van -30$-os kupon de nem lehet tudni, hogy ingyenes e a posta és van e vám.

(#794) pontyos válasza tomp (#793) üzenetére

pontyos
(fanatikus tag)

Én megrendeltem, ma kaptam egy levelet, hogy minden ok, de nem tudják addig szállítani , míg nem adom meg a telefonszámom. A rendelést nem tudom módosítani, de levélben elküldtem nekik. Most várom a választ.

(#795) Beni2360 válasza Dave567 (#792) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Tegnap volt az Amazonon 20 € -val olcsóbban akcióban egy rövid ideig. Lemaradtál sajna. :-(

[ Szerkesztve ]

(#796) mcmike válasza tomp (#791) üzenetére

mcmike
(őstag)

Köszi szépen a választ, ma megcsináltam + update 1.4.4-re. Tesztelem a bookmark funkciót... ;)

(#797) Beni2360 válasza mcmike (#796) üzenetére

Beni2360
(PH! addikt)

Na a bookmark funkcióhoz észrevétel. Elkezdtünk egy filmet pénteken és abba hagytuk és másnap folytattuk és a "KOCSOG" már nem emlékezett rá. 24 h és elfelejtette. Jogos így a felvetésed. Most megnézem a ZDMC-ben egy hete elindított filmnél mi a helyzet. Érdekes sorozatokat ellenőriztem és volt ahol megjegyezte, volt amelyiknél meg kezdte elölről. :F Tehát inkább a nem igazán az álláspontom és nem rögzíti a tárhelyen hanem a memóriába és ott kiszivárog, vagy a hely miatt egy idő után a másik tárolás végett törli. :F

[ Szerkesztve ]

(#798) Bugatti63

Bugatti63
(újonc)

Most a v1.4.4 firmware van, de szeretném visszatenni a v1.2.12 firmware-ét. Ha valaki leírná, hogy hogyan kell azt megköszönném. ( x9s )

[ Szerkesztve ]

(#799) Chris Kiki válasza Bugatti63 (#798) üzenetére

Chris Kiki
(fanatikus tag)

Miért?

Egyébként: fw image fájlt kiírod a fat32-re formázott pendrájv gyökérkönytárába. Pendrájv a Zidoo USB2-es portjába. Táp kikapcs, reset gomb egy tűvel benyom és nyomva tart, táp bekapcs, reset gomb felenged. Közben menjen a TV, hogy lásd mi történik.

(#800) Bugatti63 válasza Chris Kiki (#799) üzenetére

Bugatti63
(újonc)

Így is csináltam, tévén megjelenik a zidoo felirat a lejátszón meg HE 110 és így marad.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.