Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mankó

    veterán

    válasz Beni2360 #17917 üzenetére

    NAS: Volt Zyxel, Synology, Qnap (3 napig). 2-3 éve egy kis mini PC-ről nassolok. Már 20-30-ért is találni az aprón, teljesítményben sokszor veri a gyári nas-okat. 512-es m2 ssd és 4 TB Samsung PM883. (kihagyhatatlan, bitang jó áron vettem Angliából - de itthon is kapni 30-40 ezrekért 2 tb.)
    Ha nincs szükséged a külső elérésre, ez a legjobb befektetés.
    Jelenleg én windows alól töltök Qbit klienssel, SMB-vel van megosztva a Zidoo felé. 100 Mbyte-al töltök lefele, és 5 Mbit-et engedélyeztem fölfelé. Netezek, seedelek, 80 GB-os filmeket nézegetek közben. Null problem. Meg se akad.
    Xpenelogy is volt fent, akkor csak töltögetésre használtam a gépet. (Akkor Transmission-t használtam. Máig megállja a helyét.) Aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve eladtam a laptopot, a minit kilőttem tv-re és ha van valami gyors feladat, vagy csak neteznék, akkor azt használom. Egy vez. nélküli, touchpados billel. PC, seed, media kiszolgáló. Mindenre tökéletes.

    embe: Csinálj neki külön letöltési mappát. Állíts rá írási jogokat és azt add meg a transmissionbe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák