Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pattantyu

    tag

    válasz Daywalker #955 üzenetére

    Nekem van ilyenem. 5 méter a vízválasztó. Gondolom azért az nem búvárkodás, csak sznorizás, pipázás, vagy mi a köznapi neve.

    Szerintem amúgy jól használható. Feljön a felszínre, ha elejted. Kb. azonos a minőség, nem hinném, hogy van szórás. Van egy kicsit profibb ilyenem is, de lent nem érzed a különbséget.

    Amúgy én most vettem búvárkodáshoz cuccokat. Én a Gopro Hero 4 Silervt választottam, mert bár jóval drágább, de azzal lehet szűkebb felvételeket készíteni, ami nem torzít annyira, ennek nagy haszna van víz alatt. Vettem jó lámpát, mert bizonyos mélység után ez a legfontosabb. 4 ledes Archont (http://www.archonlight.com/en/product_show.php?id=86) Ennek már elég jó fénye van. Még rig, vagy fogó, tartó, vagy mi kell. Ebből az Archon is jó, de szerintem én csinálok egyet aluból. Ha nincsenek nagy igényeid, akkor az SP POV light szerintem megfelel számodra, bár nem olcsó, vagy még jobb a sidekick. Vettem egy PolarPro Siwtchblade 2.0 szűrőt, ami makro és piros szűrő együtt, meg egy búvártokot. Szerintem ha komolyan gondolja az ember, akkor ezzel érdemes kezdeni. Ha nem, akkor lődd be az igényeidnek megfelelően, ezekből mire van szükséged.

    Azért vízválasztó az 5m, mert kb. itt veszik ki a vörös fény (szín). Innentől már erősen ajánlott egy piros szűrő használata. Ha nem mész 5m alá, akkor talán nem kell, ha mész, akkor biztosan kell.

    Meg tudod írni, hogy melyik eladótól melyik tokot vetted? Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák