Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • user26

    aktív tag

    válasz user26 #67 üzenetére

    Szia!
    " A telón tárolt zenéket elméletileg bemásolhatod de nincs egy értelmes lehetőség listázni, és nálam az 1. szám 99%-ánák lefagyott."

    Nekem sikerült zeneszámokat listáztatni, ha erre gondolsz: (kép) Minőségért elnézést. Valamint a legfrissebb "aktuális utolsó" V1.4.174 -re kellettem frissíteni, ez miatt.

    Zenék végig szólnak, nem fagynak le, viszont ha az órát piszkálom, akkor laggol néha (akad), én úgy érzékelem. Mappával és mappa nélkül is megjeleníti. Természetesen a zenei rész nem érdekel, csak ki akartam próbálni...
    Telefonon tök mindegy, hogy hol a zene, bluetoth -t kapcsolat legyen aktív, és akkor az app -ba (Mi Fitness) Zene -> Zene importálása -> kikeres, és mehet. A végén nem értem, hogy miért írja ki, hogy 1 zeneszám sikeres, 0 zeneszám sikertelen, talán ez fordítási hiba, vagy régi emlékeim szerint a bluetoth -s fájl másolásnál van ez a jelenség, hogy ki írja ilyen formába...
    Azt végképp nem értem, hogy miért kell ez miatt töltőre tenni, értem én, hogy írja, de mi értelme ?
    Talán a válasz erre?
    Miért van benne Wifi ?
    Eredetileg a kínai változatban a wifit az online rádió hallgatására használták. Globalis változatban, ez nincs, nem működik.
    Miért van benne Wifi ?
    Zene letöltéséhez az óra memóriájába, de ez a funkció a globális verzióhoz még nem került megvalósításra.

    Ha ez igaz, akkor ezért nem sikerül a Wi-Fi kapcsolat a telefon és az óra közt nekem. 1-2 újra indítást követően, most az app-ba is írja a fizetésnél a kártyát, jól jeleinti meg.

    szerk:
    Tud valaki ajánlani olyan számlapot, (eddig nem bökte ki a szemem), ami az órát, percet, másodpercet jeleniti meg, dikitálisan, illetve a hónapot, napot, ezek mellett az aksi % -t, más nem fontos.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi fan I 12T Pro I

  • Predatorr

    őstag

    válasz user26 #67 üzenetére

    Ugyanitt nekem 0/2048MB-ot jelez. :Y
    Hívásértesítéshez és fizetéshez nem tudok hozzászólni, hívást haszbálom, payt nem.
    Zenéket nekem is kiírja (csak mp3 :((( ), de azt nem, hogy honnan, és nem importál, lefagy.
    WiFin kéne zenét másolnia. Amit lát, teljes összeviszsaságban
    Ugyanez a verzió.

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák