Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #46824192

    törölt tag

    válasz Viktor0610 #7580 üzenetére

    Én azért látok itt hirtelen egy hasonló finomságot és egy booloop-ot az enyémen kívül.

    Ez a telefon 10-el is ezt csinálta, majd egyszer csak elmúlt.
    Azóta nem volt különösebb gond vele. Majd most hogy megjött egy nagy update ,újra szétesett a 2. hívásnál.Szóval a sim hibát ezzel kizárnám. Memóriakártyát soha nem látott a telefon.
    Az igaz hogy most FR nem volt. Teszem hozzá azért nem ,mert nekem nincs kedvem hetente/havonta azt játszani hogy újra beállítsak minden apró kis ....ságot, hogy testreszabott legyen. És akkor még ehhez jönnek a céges dolgok, nas elérés , mail fiókok ,2F progi, banki cucok stb...stb... Pont elég volt ez nekem múltkor és pont elég lesz szerviz után. Már attól is kiráz a hideg ha telefont veszek és költözni kell. Én nem az a fajta vagyok akinek a telefon nyomkodás ,szoftverezés,pimpelés, akármi, örömet okoz vagy hobbi.
    +Őszintén szólva hagy ne játszam már ezt szívást amikor a kicsi kínai úgygondolja hogy frissíti a telefont.
    (és a legfontosabb ,hogy 10+ év alatt soha egyetlen android telefonon ,soha semmilyen update után nem csináltam FR-t.
    lehet szerencsém volt, mert működtek ,ezért nem is gondolnám hogy ez a droid tizeneggyedik főverziójánál jönne divatba)

    Szóval vigye csak el szépen a futár, hívogassák egymást róla , teszteljék ,nyomkodják...Én meg mindenben együttműködök. Ha azt kérik cseréltessem a sim-et ,akkor megteszem. Garancia időn belül azt gondolom ennyi kényelmet megengedhetek magamnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák