Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz ktomcat #37653 üzenetére

    Ha nem felejtem megnezem a modult meg a hattervilagitast is (emlekszem irtam ra modult).

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • crok

    Topikgazda

    válasz ktomcat #37653 üzenetére

    USB: megrendelésed nézd már meg hogy van-e olyan írva hogy "narrow" vagy "wide" mert szerintem a "nem jót" rendelted a készülékedhez. Úgy hiszem, hogy ez mindkettő "narrow" és chip nélküli (nem tud fast charge-ot) de neked "narrow" de chip-es van a készülékben.
    Ha szétszeded majd akkor hasonlítsd össze ennek a Note 4X Global (CPU: 625) képeivel (az un. "wide" az szerintem csak a 2GB RAM / 16GB ROM változatban volt).

    HW gombok háttérvilágítása:
    su
    echo 1 > /sys/devices/soc/leds-qpnp-9/leds/button-backlight/brightness
    1 helyett írj nagyobb számokat, 255-ig vagy 127-ig van skálázva emlékeim szerint.
    Mikor bejött a hw gomb helyetti gesztusvezérlés akkor minden ROM-ban ki kellett kapcsolni a hw gomb háttérvilágítást mert "zavaró volt", akkor meg minden ROM mellé ment a modulom :D abban echo 0 volt :D De aztán emlékeim szerint megoldották hogy kapcsolható legyen.. de utána meg mindenki ezt a hülye gesztusvezérlést nyomta mert az húdepixel.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák