Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo7311

    csendes tag

    Jól megszívtam... Használtam egy Mi Band 2-est... Vettem terepszínű szíjat rá, mert ugye minek az eredeti gyári. Frankón elhagytam a kütyüt, szijjastól, kompletten. (CSAK gyári szíjjal szabad használni!!!) No mondom, semmi gond! Elő a Mi Band 1-el. Működik jól, az akku majd négy hétig bírja még mint anno. Oké a dolog... de ugye pulzust nem mér a sima 1-es. (Ez már a fehér ledes verzió) Na, mondom órám POLAR úgyis van, elég lesz nekem a xiaomi mi band 1s is. Az már mér pulzust. Öröm és bodottág!!!:)) ma megjött a csomag, DE AZ ISTENÉRT SE TÖLT!!!! Délelőtt óta szívok vele. A csomagban se papir, se számla, stb. Szlovákiából jött a cucc. (Amúgy full eredeti xiaomi mi band) Vadi új, leszámítva azt a négy évet amit állt egy raktárban... Kérlek segítsetek! Mit lehet csinálni, hogy beinduljon, felvegye a töltést? ASUS Powerbankkal töltöttem, mert az mutatja ha áramot vesz fel a töltendő cucc. De a miband 1s ledje egyszer sem villant fel:((( Tegyem be a fagyasztóládába egy napra? Ér az valamit? Próbáltam több usb aljzatról is tölteni, de nem indult be a töltés:( Ma biztonság kedvéért rendeltem egy új Miband 2-est újra. Ennek az 1s nek a szíja, töltő kábele jó lesz a sima Miband 1-hez. Szerintem állásában tönkrement az aksija:(((
    Link: https://youtu.be/sKY_6TkrM6s

    Gergő-Budapest

Új hozzászólás Aktív témák