Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz LouiS22 #1817 üzenetére

    Igen, csak na..

    Anno Sony-n próbáltam a MIUI-t, aztán annyira bejött, vettem is egy MI2S-t Kínából. Utána Mi4, Mi Mix2(mai napig megy), utána egy Huawei kikacsintás, mert nem találtam akkor olyat, mit vennék, de aztán az USA kilőtte őket, ugyhogy vissza egy Mi 10T Pro, és most vettem a Xiaomi 13-at. Páromnak meg egy Redmi Note 10 Pro tavaly. Eddig mindig BL nyitás, aztán xiaomi.eu ROM.
    Most voltam úgy, hogy na, hosszú támogatás az ígéret, odafigyelnek. És bár elinditottam a 168 órás várakozást, de nem nyitottam végül, maradtam gyári. Hát sokra mentem vele.. Ezért irtam korábban, ígéretek ide, vagy oda, nem változott semmi a nézetemből.
    És pár hete védtem a Xiaomi-t egy másik topikban, hogy rendben vannak a frissítések, elsőként A14 is. Aztán tessék. Segget csináltam a számból, ha magamat nézem, mert akinek irtam, kb már A14-es Samsungot nyomkod.. Nekem meg millió lehetőség, korai frissités kérés a gyári opciók között, aztán még ha "szenvedek" érte se tudom feltenni.

    Szóval igen. Szerintem nem változott semmi a Xiaomi háza táján. És ez gáz. Mondom ezt Xiaomi fanként.

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák