Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Elvörösödik az Xperia 1 VI

    ma Újabb kiszivárgott képek, pontosított specifikációk a japán csúcstelefon kapcsán.

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz Hunt3r22 #24986 üzenetére

    Furcsa, Nálam is kb ugyanez volt. Előtte én is nagy PC-s voltam, Tőlem kérdezték hogy mit fejlesszenek a gépen, mit vegyenek, van hogy én tettem nekik össze a gépet. Amikor először előrukkoltam az X360 ötlettel elkezdtek röhögni, azt hitték hülyülök, amikor megvettem hülyének néztek. Nem maradt sokáig, mert ott győzött a bütyökölés iránti hiányérzetem (gépet bütykölni amúgy a mai napig szeretek), kb 8 évvel később meg az egyik ismerős beszélt rá, hogy vegyek egy PS-t, mert hogy qrva jó, meg ne baszakodjunk már a PC-vel, stb. Átmentem hozzá, kipróbáltam, igazából kellemes csalódás volt. Gondoltam oké, akkor legyen, veszek egy PS-t, más nem úgy végzi, mint szegény Xbox anno. Végül nem bántam meg a cserét, olyan kényelmi faktort kapok a konzoltól, ami mai fejjel "felbecsülhetetlen". Oké, PC-t is rá lehet kötni a TV-re, meg lehet controller-el játszani, de az akkor sem az a feeling. Kb mint amikor emulátoron akarnál Mario-zni vagy Zeldázni, más...+ ugye akkor megmaradna szokásos PC-s anomália, driver, stb. A PS-t végül azért adtam el, mert vettem az Xbox-ot és eddig azt sem bántam meg, sőt. Hogy miért Xbox lett végül a PS után? Többek között azért, mert hiányzott a Forza, meg az S-t 113-ért nem tudtam otthagyni. :B

    [ Szerkesztve ]

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák