Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • craftsman01

    senior tag

    válasz nszabolcs94 #23548 üzenetére

    Elég sokan kérdezték. :) One x csak használtan olcsóért,haverom 60-ért vett,ha ezt néttük akkor One x.De ha újonnann akkor SS.Ha szigurúan a felhasználói élményt nézzük nem a játékot akkor az SS totál másvilág nagyon villám a kicsike semi röc sehol gyors nagyon. Ha szigorúan csak a játék,már amikor benn vagyunk a játékban,akkor talán a One x-nek van előnye hisz tényleg erősebb ezt be kell látni. Például Warone-ban a One X tartja a 1800p feletti felbontást míg az SS 1080 p-n tolja,de mindkettő fix 60 fps.Walhalla-ban a One x 2160 kitolja magából míg az Ss 1620p legtöbször de mindkettő tarja fixen a 30fps-t.Nekem az is fontos hogy pörögjön a gép szóval ne keljen állandóan várni semmire ez nagy előnye az Ss-nek. Szall nem könnyű a válsztás de ha tényleg kis pénzű vagy(mint én is :) ) akkor mint mondtam használtan One x,újonan Seies S. Én SS-re szavaztam,kiváncsi vagyok,hogy idővel vajon majd jobban lesznek e optimalizálva a gamék rá.Azért személy szerint a Walhalla-nál jobbam örültem volna ha csak 1080p de 60fps meglett volna rá. Meg sokan mondják nem szabad megvenni az Ss-t csak a SX minha később nem lehetne lecserélni ez nem gyerekválalás, hogy egy életre szól adod veszed. Meg az alattam lévő is "hosszútávra"ilyen hülyeséget.

    [ Szerkesztve ]

    Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

Új hozzászólás Aktív témák