Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jovanny2

    őstag

    válasz bulikavagyok #34917 üzenetére

    Nekem az első kontrollerem 360-hoz használtan véve a Konzolok szervizétől 4 évet bírt, utána a bal analóg adta meg magát (mint itt is szinte minden esetben szerintem), azt cseréltem, a csere 1 év után szorult cserére. Egy másik ugyanilyennél hasonló volt a hullás, a gyári sokat kibírt, és a bal adta meg magát. Tökéletesen egyetértek, a One kontrollere silány. Nagyon kényelmes, imádom használni, de silány. Egy haver úgy tette tönkre egyiket (mondjuk már a hatodikat használja), hogy PES közben mérgében megcsavarta. A 360-assal nem sikerült neki. Az a baj, hogy most még könnyen vagyunk, amíg garis, aztán lesz itt sírás 1 év múlva, mert akkor már nem viszi a futár. :( Vettem egy gyerekől a neked ajánlott összegért egy hibásat (bal analóg), azt legariztattam, de nyilván a tiéd már javítós a gariztatás miatt. Jövőre meghirdetem a hardveraprón, hogy analóghibás One kontroller javítást vállalok. :D

    @Because: ez igaz, de azt hiszem a One kontrollernek is speckó lyukas torx csavarjai vannak, olyan csavarhúzó sem árt, egy normálisabb hegyes páka is kell (az olcsó tompavégűvel macera), az ónszívó nem tudom jó-e, nem használtam soha, csak szívós pákát. Flux sem árt a visszaforrasztáshoz.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Új hozzászólás Aktív témák