Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wayne1

    senior tag

    válasz icemad #210150 üzenetére

    Előre is elnézést ha kicsit hosszú lesz amit írok.
    Gondolkodtam kicsit, bár lehet, hogy hibás lesz, de talán egy próbát megér. Na a lényeg az, hogy az egyik kisfiam még régen gépen kezdett el játszani a Fortnite-el a másik xbox-on. Így együtt tudtak játszani. Aztán felmerült a kérdés, hogy mi lenne ha cserélnének platformot, és megpróbálnánk xbox-on megvenni a tartalmakat a játékhoz, mert ott olcsóbb mint a PC-n. Úgy oldottam meg, hogy aki a gépen játszott neki csináltam egy felhasználót az xbox-on ugyanazzal az e-mail címmel mint amivel PC-n játszik, majd az epicgames oldalán összekapcsoltam a kettőt. Így akár gépen akár Xbox-on lép be tud játszani ugyanazzal az epic games profillal.
    A másik kisfiam aki eretetileg Xbox-on játszik ő pedig ha belép PC-n, ugynaúgy tud játszani a saját profiljával itt is ott is.
    Ebből jött az ötlet, hogy mi van akkor ha az epicgames oldalán belépek az én xbox-os email címemmel, megváltoztatom az email címet a kisfiaméra és leválasztva az én xbox profilomat hozzáadok egy újat amit neki hozok létre.
    Elméletileg működnie kellene :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák