Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baky1987

    tag

    Sziasztok!

    Durván 1,5 hónapja vettem meg életem első konzolját, a boldogság nagy volt, eddig... :)

    Ma gondoltam egyet, mondom megveszem konzolra is a diablo 3-at , annak ellenére, hogy PC-n már számtalanszor végigvittem, de sokaltam az eredeti árát, úgy , hogy már megvettem egyszer ezért életemben először használt játékot vettem.

    A cd nem karcos, a boldogság nagy, jöttem haza, mondom berakom telepíteni / tölteni amíg holnapra készülök erre kiírta, hogy a lemez sérült vagy koszos. Na mondom f*sza, kiszedtem megnéztem, mondom úgy rémlik tök jó állípotba vettem át, és igen, jól emlékeztem, semmi baja. Betettem még párszor de már be se olvasta a lemezt, azaz addig se jutottam el, mint előtte, h bármit is kiirt volna. Kezdett a vérnyomásom felmenni, monom első és utolsó használt játékom, de mondom még nem küldöm el a francba a gyereket akitől vettem, mondom visszarakom a fifát, hogy az megy e. És bumm, már azt sem olvassa be. Volt még vagy 4 játékom, amit a géphez kaptam, és már azokat se olvassa be...

    Valaki tapasztalt már hasonlót?
    Küldhetem vissza garira?

    Esetleg ilyen tisztito cd t megéri megpróbálni?

    Csodás mindenesetre :/
    köszi a tanácsokat

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák