Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz NyMRooD #104844 üzenetére

    Szépen összeszedted, így nagy részét nekem már nem kell. :)

    Még az alábbi pár szubjektív aprósággal kiegészíteném, amúgy off jelleggel, ha még belefér a topik kereteibe:

    XO mellett:
    - Sokkal barátságosabb kezelőfelület (a PS4 menüje szerintem iszonyatos)
    - Jobb Wi-Fi (még így, hogy az XO Fat-em Wi-Fi-je is egy hulladék, na most a PS4 Slim-emé még ehhez képest is több nagyságrenddel rosszabb)
    - Sokkal jobban használható okostelefonos app

    PS4 mellett:
    - A kontroller minőségibb anyagokból van, kellemesebb a tapintása, az érintőfelület meg a beépített hangszóró hozzá tud adni az élményhez, ha jól használják
    - Tud játékot streamelni Mac-re
    - Az én jelenlegi játékokkal kapcsolatos elvárásaimat/igényeimet a PS4 most jobban kielégíti az exkluzívjaival (a Last of Us-t mindenkinek végig kellene játszania legalább egyszer)

    Agybaj faktor:
    - Mindkét kontrolleren van kék X gomb, csak nem ugyanott. El nem tudom mondani, hogy PS4-en mit szívok vele, mert mindig az XO kontrolleren levő helyen nyomom. :D

    (Minden pont mögé képzeljétek oda, hogy 'szvsz')

    Én úgy vélem, hogy aki szeret játszani, és a körülmények megengedik, lehetőség szerint mindkét platformból szerezzen be, mert mind a zöld, mind a kék oldalon vannak olyan élményt nyújtó alkotások, amiket kár lenne kihagyni.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák