Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz thEndeR #18001 üzenetére

    Hát megyeget-megyeget. 14.óránál tartok, nem minden olyan egyszerűen megy ahogy én elgondoltam :D Sokkal könnyebbnek tartottam a vezetést.

    Most toljuk a fel-le váltást hármasig, emelkedős cucc, szlalom,tolatás,kanyarodás, megállás-elindulás,kézifékes elindulás emelkedőn,stb. Még messze van az alagút vége de már látok valami fényt legalább. :D

    sx4 fasza kis autó nekem tetszik. Pörgős,fürge.

    a baj ott van,hogy túl óvatos vagyok tehát mindenkit elakarok engedni stb, meg van a másik véglet ,hogy még nincs elég rutinom ugye és tanpályán mikor bennt vagyunk nem adom meg mindig az elsőbbséget aki pld szembe jön 5-el.. ez a helyzetfelismerés-reagálás.. Ugye még szinte 0 tapasztalattal nem csoda de már alakulgat.

    De a kuplungolás okés már tehát megtanultam szépen lassan felengedni ,már csak azt kell gyakorolnom,hogy én úgy értelmeztem az I-es sebességfokozat kihuzatását,hogy padlógáz és úgy váltok fel.. Na ez nem jó. :DDD

    Többet nem tudok sajna mondani. Hétfőn is megyünk ki forgalomba, parázok forgalomtól kicsit de majd megszokom. Amúgy én is augusztus elejétől vezetek..

    Mikor lendületbe jövök akkor meg visszakell fognom autót mert akkor tanpályán száguldozunk 50el ami szintén nem valami jó. :D

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák